180 грн / година

Ціна одноразового прибирання

Скільки коштує прибирання?

Будь-яке прибирання домівки або офісу коштує 180грн на годину, та 200 грн на годину для ТОП фей. Отримай знижку при оформленні регулярного прибирання: 1 год = 160 гривень, замість 180 грн для фей чистоти, та 180грн на годину замість 200грн для ТОП виконавців.

Замовлення з сьогодні на сьогодні оплачуються по тарифу 200грн за годину.


100% прозорості в нашій ціновій політиці. Ти обираєш кількість годин які потрібні на виконання послуги і оплачуєш необхідний час (мінімальне замовлення 4 години).

Наші виконавці - експерти високого рівня, і ми гарантуємо якість послуг. Проте, якщо залишились питання до якості, ми пропонуємо тобі відшкодування або надання аналогічної послуги безкоштовно.

 

Чи пропонуєте ви додаткові послуги?

Наші експерти можуть якісно прибрати твою домівку або офіс. Крім того, вони можуть випрати або попрасувати одяг, помити вікна або побутову техніку. Просто вибери відповідні фільтри, коли робитимеш замовлення. Пам'ятай☝, що час вказаний на додаткові послуги є орієнтовним, і певна додаткова послуга може зайняти як більше так і менше часу. В будь-якому випадку наша фея на місці тебе зорієнтує. Не хвилюйся за швидкість. Всі наші феї стараються працювати якомога швидше, адже від цього залежить їх рейтинг. Ти платиш тільки за загальну кількість годин. 

 

Як відбувається оплата?

Ти оплачуєш прибирання готівкою виконавцю в руки або можеш домовитися з виконавцем і переказати оплату на його карту.

 

Як скасувати замовлення?

Якщо раптом змінились плани і тобі потрібно скасувати замовлення, будь ласка подзвони нам:  +380 (98) 914 56 19. Ми дуже цінуємо твій час та час наших фей чистоти, будемо дуже вдячні, якщо ти зробиш скасування заздалегідь.

 

Я сплачую мінімальний час замовлення, але що якщо мені на прибирання потрібно менше часу?

Якщо виконавець впорався раніше запланованого часу, ти можеш використати цей час на будь-яку додаткову послугу 🙌

Чому на прибирання одного й того ж житла знадобився  різний час?

Якщо клінер завітав до тебе першого разу, будь готова, що йому, можливо, знадобиться більше часу, ніж наступного разу, коли він вже знатиме оселю та твої побажання. Також, зазвичай, чим частіше ти замовляєш прибирання, тим менше часу потрібно.

 

Скільки коштує прибирання з миючими засобами виконавця? 

Доплата за миючі засоби клінера - 1година (140 або 160грн в залежності від того регулярне замовлення чи ні) 

Ціна прибирання Ціни бебісіттеров
Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!

Виникли питання? Напиши нам!