Алла
35 років
Рейтинг: 5

Про виконавця

Маю вищу педагогічну освіту. Навчаюсь на психолога. Працювала вихователем у приватному дитячому садочку. Маю досвід роботи з дітками різних вікових категорій, близько 10 років, діти дошкільного віку. працювала з особливою дитиною, з дівчинкою у якої був "синдром дауна". коректуючим педагогом. Маю досвід роботи з двома дітками (1 рік і 8 місяців, та 5 років) в одній сім'ї. працювала в сім'ї з хлопчиком 4 роки. Маю досвід роботи вахтовим методом. Працювала викладачем погодинно, розвивала діток по віку. Можу забезпечити догляд за дітьми дошкільного віку: Гігієнічні процедури, розвиваючі ігри, прогулянки, годування. Відповідальна, уважна, порядна, не заміжня, маю свого сина, якому 8 років. Не курю, є водійські права та особистий автомобіль. Люблю працювати з дітками, маю підхід до дітей, завдяки досвіду, прочитаним книгам та тренінгам, пройшла школу для батьків та курси: "сексуальне виховання" і "чому діти брешуть". Люблю тварин, прогулянки. Ваше чадо буде в добрих і надійних руках. З радістю допоможу у вихованні вашого малюка.

Відгуки про виконавця Алла
Василевська Ольга
(Оцінка: 5,0)
Неодноразово користувалась і буду звертатись ще за чудовими помічницями з догляду за дітьми. Під час пандемії, коли в школах оголошують карантин, тільки Bahamamama рятує!
17.12.2021
Ольга Герасименко
(Оцінка: 5,0)
Няня Алла дуже тактовна, чемна і чуйна! Вона з‘явилась у нашій сім‘ї раптово у момент, коли ми ну дуууже потребували допомоги - постійна няня захворіла, а у мами перший робочий тиждень після декрету. І задачка з зірочкою - двійнята! Вона швидко знайшла спільну мову з дітками і стала справжньою помічницею! Не треба було говорити і пояснювати, багато речей вона просто робила сама, бажаючи допомогти. Від неї я відчувала і підтримку, бо вийти на роботу і менше проводити часу з дітьми - для мене теж непросто. Я вдячна агентсву за те, що так швидко знайшли цю чудо-няню))
17.02.2022