Оксана
29 років
Рейтинг: 5

Про виконавця

З дитинства проводила час із племінниками та дітками. Довгий час працювала в дитячому магазині, добре розуміюсь на догляді, прикормі. Освіта - педагогічна. Хобі- англ. мова, книжки, люблю подорожувати.

Відгуки про виконавця Оксана
Олександра Михалко
(Оцінка: 5,0)
Я мама, яка намагається хоч трохи працювати. Але мені важливо, щоб синочок не відчував себе покинутим. Варіант включити мультики, доки я працюю, не розглядала (поки що :)). Шукала справжнього друга. Хотіла, щоб людина поділяли мої погляди. Не намагалась утримувати на місці, а разом досліджувала всі куточки квартири. Не намагалась розважити бабусиними віршиками і "потєшками", а звертала увагу на інтереси дитини і допомогла у всіх експериментах і ідеях. Оксану ми чекаємо всією сім'єю, включно із котиком Джанго. Саме вона допомагає моєму синочку подружитись із котиком безпечно для всіх 😉. А ще я ціную, що вона не заважає Марку ставати самостійним, тягнути до рота усе, що він хоче, м'яко відволікає його, коли я працюю та не намагається всіма силами зайняти будь-чим, аби тільки він не просився до мене. Це саме те, що мені підходить. Мій зв'язок із сином лишається міцним, він знає, що може завжди прийти до мене. В той же час він цікаво грається і весело проводить час із своїм другом. Дякую 💗
13.02.2021
Галина Мокрик
(Оцінка: 5,0)
Дуже сподобалась Оксана і її старанне відношення до дітей. Гарно проводили час, багато гуляли, були в парку та біля фонтану.
30.06.2021