Іра
37 років
Рейтинг: 5

Про виконавця

Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.

Відгуки про виконавця Іра
Регина Бутолина
(Оцінка: 5,0)
Ірина справляє дуже приємне враження - м'який голос,чарівна посмішка, рухлива, природня! Вона оперативно попередньо звязалась зі мною, ми з'ясували всі ключові питання. На зустріч з'явилась абсолютно вчасно. Миттєво знайшла підхід до моєї доньки 3,5 років. Дякую Ірині, що вже під час роботи, вона телефонувала і з'ясовувала чи можна дитині ті чи інші смаколики і допомогла дитині дотриматися наших звичок. Дитина задоволена! Дивилася Ірині у слід і питала, "А когда тетя придет еще?" Дякую Ірині окремо за крєативний фотозвіт з прогулянки та гарні малюночки!
26.09.2020
Наталка Капустина
(Оцінка: 5,0)
Дуже приемна та ввiчлива. Виконала свою роботу на ура! Дiтки в захватi. Могли би, та в своi пять мiсяцiв сказалы: приходь на нас ще
30.09.2020
Інна Покорна
(Оцінка: 5,0)
Очень солнечный человек! Нашла подход сразу) Мы остались очень довольны.
02.10.2020