Бебісіттери

Bahama Mama
ул. Северная 52, кв 111
Інформація про виконавця: Маю середньо технічну освіту, але вже 3-й рік працюю нянею. Це моє покликання, люблю проводити час з дітками. Сама мама 3-х синочків та 2-х донечок. Маю багатий досвід з дітками дошкільного віку. Люблю малювати, робити поробки та грати в настільні ігри.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любов до дітей з дитинства,тому саме і пішла навчатись в педагогічний заклад.Добра,працьовита,щира,знайду спільну мову з кожною дитиною,без шкідливих звичок.Моє хобі:люблю співати,читати,гратися з дітками,гуляти..
Bahama Mama
Людмила
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Татарская, 2Б, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Высшее педагогическое образование.Имею взрослую дочь,маленькую внучку. Пунктуальная,ответственная,без вредных привычек.4 года работаю в семье няней и помогаю по дому.
Bahama Mama
Діана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Вишневое, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: 19 років, люблю діток і нам з ними ніколи не буває сумно)Закінчила педагогічний коледж, працювала вожатою неодноразово, є досвід роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Є дві сестрички 4 і 6 р., з якими я дуже часто залишалась сама
Bahama Mama
Київ Печерськ
Інформація про виконавця: Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Святошин, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Великий досвід роботи з дітьми. Активна життєрадісна і щира людина. Маю педагогічну освіту. До 2010 року працювала у школі, з 2010 - нянею. Працювала з дітками від 11 місяців до 4 років, в 3 сім'ях, також працювала в сім'ї в Швейцарії. Дуже люблю дітей, знаю розмовну англійську. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Руслана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Автозаводська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Руслана,вік 32 роки,заміжня,є дитина 6 років.Я позитивна людина,люблю людей і життя. Педагогічна вища освіта. Маю досвід роботи з дітками ,працювала в садочку 5 років і майже 2 роки працювала усім'ї де виховувала двійню хлопчика і дівчинку з 5 ти місяців. Вкласти спати, прання, прибирання, прикорм введення, приготування їжі.
Bahama Mama
Юлія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Білогородка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: За фахом практичний психолог та соц.педагог, маю досвід роботи в школі, 3 роки працюю нянею, працювала з двійнями від 1 року в парі ще з одною нянею. Працювала з хлопчиком рік (4 роки) в Білогородці. Зараз працюю з хлопчиком 2.7років, тато знаходиться закордоном, сім'я також переїжджає згодом в Дубаї. З вересня шукаю роботу нянею. Шукаю вахту, 7/7, сама з Конотопа.
Bahama Mama
вулиця Градинська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я турботлива,лагідна,відповідальна няня,маю досвід роботи та вищу педагогічну освіту. Головне безпека та позитивний настрій дитини. Шукаю підхід до кожної маленької особистості,вмію зацікавити,навчаю граючись,малюємо,ліпимо, читаємо,рахуємо,співаємо,вигадуємо щось цікаве,використовуючи природні матеріали. Бігаємо,гуляємо на свіжому повітрі,вчимося бути активними,бадьорими,веселими. Індивідуальний підхід до дитини,враховуючи побажання батьків. Радіємо успіхам дітей,разом з батьками,дарую їм надзвичайні відео та фото звіти з повсякденного життя їхньої крихітки. Мені до вподоби коли чітко поставленні батьками завдання,та обов’язки згідно укладу сім’ї.
Bahama Mama
проспект Перемоги, Київ, Україна
Інформація про виконавця: З дитинства проводила час із племінниками та дітками. Довгий час працювала в дитячому магазині, добре розуміюсь на догляді, прикормі. Освіта - педагогічна. Хобі- англ. мова, книжки, люблю подорожувати.
Bahama Mama
Наталя
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Боярка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи вихователем в садочку 2.5 роки. Досвід з дітьми близько 10 років в сім'ях. Працювала в кожній сім'ї від грудничкового віку до садочку! Вища пед. освіта, володію методиками: монтессорі,домен, але головне, що я щиро люблю проводити час з дітьми) Я відкрита, доброзичлива, пунктуальна та відповідальна людина. Вважаю, що безпека та щастя дитини - це головне!
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Харківське шосе, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добра, чесна, весела, порядна, пунктуальна, віповідальна, люблю читати, вивчаю французьку мову
Bahama Mama
вул. Сергія Данченка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Порядочная, чистоплотная , внимательная, люблю детей, неконфликтная, понимающая, без вредных привычек, занимаюсь спортом, веду здоровый образ жизни, люблю музыку и петь ( окончила музыкальную школу по классу фортепиано 8 лет) . Самое главное - любить детей, с особым пониманием и вниманием относиться к ребёнку и его всевозможным просьбам, учитывая интересы ребёнка, при этом спокойно и порядочно исполнять пожелания родителей, также, по необходимости сопровождать в школу, детсад и всевозможные занятия, кружки, прогулки на свежем воздухе, создавая при этом комфортную атмосферу для ребёнка.
Bahama Mama
Алла Валеріївна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "ЧАЙКА", вулиця Валерія Лобановького, Чайки, місто Київ, Україна
Інформація про виконавця: Моя вся жизнь связанная с детьми, я работала воспитателем, организовывала детские лагеря, руководила благотворительной организацией, цель которой была оказывать помощь деткам. Работала на Кипре няней в нескольких семьях. Весёлая, жизнерадостная, люблю детей, сама являюсь мамой пятерых) Мои дети выросли, поэтому с радостью понянчу деток помладше!
Bahama Mama
вулиця Миколи Ушакова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Дівчина з будівельною освітою, досвідом роботи в ресторанному бізнесі відкрила для себе новий напрямок, няньчити діток. Своїх 2-є 2015 та 2016 року народження та працювала з хлопчиком 2018 року народження.Захоплююсь розвитком діток дошкільного віку та знаю як знайти підхід до них. Дружина шеф-кухаря яка вміє смачно готувати.
Bahama Mama
Юлія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Жмеринська, 24, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 22,навчаюсь у медичному університеті імені О.О.Богомольця на медичному факультеті,5 курс.Знаю правила годування,ведення прикорму,а також правила підтримання особистої гігієни дітей,режим сну і т.дЗможу займатись загальним розвитком:малювати,ліпити,читати книжки,вчити букви/цифри;знаю англійську на елементарному рівні,тому також можу допомагати на початкових етапах вивчення даної мови.Зможу допомогти дитині шкільного віку з домашнім завданням,якщо потрібно.Особисті якості:щира любов до дітей незалежно від віку,ввічливість,відсутність поганих звичок,пунктуальність,урівноважений характер,охайність.Володію чистою українською мовою,а також добре готую.У мене велика родина,тому доволі часто мене залишали з братиками/сестричками/племінниками різного віку.
Bahama Mama
Дар’я
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Весела Цілеспрямована. Швидко навчаюсь. Люблю проводити час з дітьми. Навчаюсь на 4му курсі на факультеті Дошкільне Навчання. Мають досвід роботи 1.5 року вихователем в дитячому садочку та нянею з дошкільнятами. Бачу своє покликання в дітях.
Bahama Mama
улица Дегтярёвская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мед.образование. Няня с опытом работы. Активная, жизнерадостная и позитивная. Уважаю детей и их родителей.
Bahama Mama
Даяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Законченное медицинское образование-фельдшер.Проходила практику в детских и онкологической больницах, роддомах , скорой помощи.Имела возможность помогать медсестрам с уходом за недоношенными детками. Так же временами помогаю маме с англоязычным ребёнком 9 лет.Коммуникабельная, долгий период работала в Макдоналдс.Люблю деток, а так же помогать людям нуждающихся в моей помощи.Быстро учусь новому. Интересуюсь азиатской культурой,изучаю корейский язык,а так же планирую поступать в лингвистический на китайскую филологию.Владею базово-средним английским. Считаю что человек должен быть открыт к получению новых знаний и опыта.Постоянно работаю над собой и развиваю себя в сферах которые мне нравятся.
Bahama Mama
Солом'янський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Меня зовут Лилия. Я позитивная и творческая личность. Умею общаться с детьми разных возрастов. Имею педагогическое образование и небольшой опыт на свои 20 лет. Имею опыт няни 2,5 года. Работала в англоязычной семье. Работала с 2-мя детьми, возрастом 1,8 и 6 месяцев. Разговариваю свободно на русском и украинском языке, на английском говорю немного, сейчас изучаю его. Уважаю приоритеты родителей, прислушиваюсь и подстраиваюсь к их форме воспитания и питания. Готовлю здоровую еду детям если нужно). Работала с детьми школьного возраста и солнечными детьми. Имею опыт с грудничками. Люблю спорт и книги. Знаю психологию детей и люблю читать про это книги. Всегда развиваюсь и использую разные методики. Буду рада поработать и стать частью семьи. ..My name is Lilia. I am a positive and creative person. I can communicate with children of different ages. I have a pedagogical education and little experience for my 20 years. I have experience as a nanny for 2.5 years. She worked in an English-speaking family. She worked with 2 children, 1.8 and 6 months old. I speak fluently in Russian and Ukrainian, I speak a little English, now I am studying it. I respect the priorities of my parents, listen and adapt to their form of upbringing and nutrition. I cook healthy food for children if needed). She worked with school-age children and sunny children. I have experience with babies. I love sports and books. I know the psychology of children and I like to read books about it. I always develop and use different techniques. I will be glad to work and become a part of the family.
Bahama Mama
Юля
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Панаса Мирного, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт)Мене звати Юля,мені 18)Працювала нянею неодноразово)Була на постійній основі на повний робочий день з дівчинкою 4 рочків)Також працювала із хлопчиком 3 рочків,та мала сім’ю з дівчинкою 7 рочків)Люблю дітей,завжди знайду з ними різні забави,сумувати нам часу не буде)Маю рекомендації та при собі є медична книгазавжди легко знаходжу до малечі підхідСкарг ніяких у мою сторону ніколи не булоЗавжди вислухаю всі ваші прохання та виконаю їхВідповідальна,пунктуальна,чеснаШкідливих звичок не маюБуду готова стати вашою нянею)
Bahama Mama
Севастопольська площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю медичну книжку. Досвід виховання власного сина та дітей близьких родичів. Тривалий час допомагала дітям знайомих виконувати шкільні домашні завдання. Полюбляю хенд-мейд, залюбки поділюсь досвідом з підопічними дітками. Дуже люблю тварин і живу природу. Залюбки буду прививати любов до оточуючого світу діткам. Із задоволенням допоможу з виконанням домашніх завдань. Знаю англійську та французьку мови(самоучка). Зараз в процесі вивчення іспанської. Вільно володію російською. Вважаю себе активною, комунікабельною та відповідальною. В дітях бачу маленькі особистості, які заслуговують відповідного ставлення до них. Охоче відповім на усі питання дитини, на які знатиму відповідь, а на ті, що не знатиму, запитаю у Гугла :) I have a medical book. Experience of raising one's own son and children of close relatives. For a long time I helped the children of acquaintances to do school homework. I love handmade, I will gladly share my experience with my wards. I love animals and wildlife. I will love to instill love for the world around children. I will be happy to help with homework. I know English and French (self-taught). Now in the process of learning Spanish. I speak Russian fluently. I consider myself active, sociable and responsible. I see in children small personalities who deserve appropriate treatment. I will gladly answer all the child's questions, to which I will know the answer, and to those that I will not know, I will ask Google :)
Bahama Mama
Русановка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Музыкальное, Педагогическое образование и международная кулинарная школа делают меня Особенной Няней, потому что после интересного занятий у Вашего малыша всегда будет что-то вкусное и полезное 😋.Опыт работы более 3х лет. Могу привить ребёнку интерес к учёбе, мотивирую малыша добиваться результата.Начиная с 1 года - ежедневные занятий согласно возраста, комбинируя разные методики развития. Есть опыт работы с особенным ребёнком (логопедия, дефектология).Предпочитаю разноплановые занятия с чередованием занятий физкультурой, музыкой и английским языком (имею музыкальное образование).Всегда свежее и полное мед.обследование в частных клиниках. Знаю детское диетическое питание, умею бороться с аллергиями. Знаю лечебную физкультуру.Есть рекомендации. Есть свой автомобиль. Стаж вождения - более 20 лет, закончила курсы экстремального вождения..
Bahama Mama
Бориспільський район, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Мені 29, маю вищу освіту за спеціальністю Біотехнологія, але душа не технолога, а митця) Обожнюю діток, час проведений з ними надихає, адже їх щирість та мрійливість захоплюють. Маю досвід роботи з хлопчиком 1,7 рочки (ми навчилися під вигадані мною казки засинати на обідній сон без проблем). Також є досвід роботи в Данії у великій сімї. Найменшій донечці було 8 (ми часто вечорами займалися бісероплетінням, різним хенд-мейдом з підручних матеріалів). Також допомагала з приготуванням їжі, з двома доньками 10 і 12 рочків готували випічку і їх улюблені панкейки. Тому з радістю і в ігровій формі проведу майстер-клас з Вашим малюками. Граю на гітарі, обожнюю подорожувати. Завжди доводжу справи до кінця, не спиняючись на піврезультаті. I'm 29. I have a master degree in biotechnology. However, I'm quite a creative person to be a technolist. I adore being with children, they captivate with honesty and dreaminess. I have had an experience working with a 1,7 year old boy (he used to fall asleep for lunch listening my invented fairy tales ). I also worked in a large family in Denmark. The youngest daughter was 8 years old (we have often engaged in beading, various handmade using improvised materials in the evenings). I cooked with the other two daughters aged 10 and 12. We baked and cooked their favorite pancakes. I would be glad to tech your child (children) in a playful way. I play the guitar, I love to travel. I always bring things to an end without dwelling on the outcome.
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Авіаконструктора Антонова, 20, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю дитину 4 роки. Я з багатодітної сім'ї, одна з 5, тому звикла пілкуватися про діток змалку)) Нянчила дітей подруг, вони знають що на мене завжди можна покластися. Доглядала хлопчика протягом 3 років поки мама працювала в Німеччині. Англійська та німецька на базовому рівні. Чесна, порядна, працьовита та відповідальна. Я - універсальний солдат, люблю допомагати по дому, можу готувати смачну домашню їжу.
Bahama Mama
Людмила
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Миколи Бажана, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я - педагог (філолог), психолог, коуч і мама трьох дорослих дітей. Я вірю, що кожна дитина - це індивідуальність. Знаю, як важливо дитині бути впевненою у собі та вірити у свої можливості. Саме тому у контакті з дитиною роблю акцент на її перемогах та досягненнях. Це допомагає їй (дитині) повірити в себе і досягати успіхів у житті. Мови: досконало володію українською, російською та англійською. Маю досвід роботи у сім’ях іноземців. Залюбки стану вчителем української мови для англомовної сім‘ї. Бажана адреса - лівий берег. My name is Lyudmyla Okhrimenko. I’m 44. I am a teacher-philologist, a psychologist, a coach. I have 3 own children and a great experience in communication with the children of all ages. I believe that every child is individual and special, and it is very important to develop his or her talents. I know how is important for the child to be self-confident . That is why I put a lot of attention to the children’s victories and success. It always helps a child to believe in yourself and to reach success in the life (in education, in communication with friends and other). I have work- experience in foreign families (polish, german, french).
Bahama Mama
Дар'я
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Михайла Ломоносова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Впродовж двох років є репетитором з англійської мови для діток. Зможу знайти спільну мову з будь-якою дитинкою, стану не лише наставником, а й другом :) Маю молодшого братика та сестричку, тому є досвід) Позитив, комунікабельність, чесність та відповідальність - мої головні якості.
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чабаны, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Освіта, розвиток та піклування про дітей займає займає особливе місце в моєму житті. Магістр "Дошкільна освіта" та "Мова та література англійська". Маю інтернаціональний досвід роботи з дітьми. Більше трьох років працювала в Китаї з дітками від 2 років до 17 та 3 роки в Україні з українськими та іноземними дітьми. Маю досвід навчання дітей англійській та італійській мовам за допомогою комунікативної методики засобом гри. Час з дитиною цікавіше провести за заняттями з малювання, ліплення, орігамі чи проектуванням інших креативних виробів. З легкістю організую усі режимні процеси дитини. I have worked more than 3 years in China as an English teacher and 3 years in Ukraine. My skills and accomplishments include: Organized fun and educational games, read storybooks that increased children’s interest in story time, make different kinds of hand crafts and planned outdoor activities such as walking to the local playground and park With my experience and skills, combined with my strong initiative and calm head under pressure, I am convinced I would be an excellent nanny for Nurturing Nannies. I have a passion for young learners and early childhood care and education.
Bahama Mama
вулиця Кисловодська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу філологічну освіту, закінчила Університет "Україна" (філологія), маю дипломи з англійської мови (рівень upper intermediate). Працювала як за фахом (журналіст, контент-менеджер), так і нянею в укр та англомовних родинах протягом 6 років. Розумію і люблю проводити час із дітьми, можу знайти підхід до будь-якої дитини) Маю успішну повну сім'ю (донька 10 років). _________________________ I have a University degree, specialized philological and publishing deal ( University "Ukraine", and have diplomas in English (upper-intermediate level). Has worked at my main speciality (journalist, content manager) and as nanny in Ukrainian and English-speaking families for 6 years. I understand children and love to spend time with them, I can find an approach to any little Human) I have a full successful family (daughter 10 years).
Bahama Mama
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю своїх чотирьох доньок віком від 19 до 7 років. Вільно володію англійською, спілкуюся румунською та німецькою мовами. I have four daughters aged 19 to 7 years. Fluent in English, Russian and Ukrainian. I speak and understand Romanian and German. By education I'm a specialist, teacher of English and German and new child-needs oriented trends in teaching and pedagogic are of my interest. I know how to keep the child safe and happy. I can sit with two children older than 1.5 years at a time. I can sit with two children at the same time when one child is a baby. I can sit with a special child. I can sit with one baby. I can sit with one child older than 1.5 years. I can sit with two children up to 1.5 years. I will play with children (more than 3) from the age of 3 and I will not go crazy :) I will prepare delicacies for the child. I can take the child for a walk.
Bahama Mama
Юлія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Маршала Рокоссовського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Живу в Києві.Закінчила Університет імені Бориса Грінченка, освіта - вища, соціальний педагог. Працюю в садочку вже п'ять років - вихователем Працювала з дітками різного віку. Люблю діток, а особливо коли вони приходять після вихідних і розповідають де були, що бачили. Я доброзичлива, знаходжу спільну мову з дітками В мене є дочка, 8 років. Є диплом з lego, використовуючи конструктор в навчанн(кольорів , рахування)
Bahama Mama
Набережно-Корчуватська 80 кв. 124
Інформація про виконавця: Незмінне гасло по життю: "Чужих дIтей не буває" Люблю читати, розвиватись поруч з дітьми в ігровій формi. Маю донечку 2008 року народження. Працювала з хлопчиком протягом 3-х років. Регулярно допомагала своім рідним та друзям, з їхніми дітками. Знаю як знайти підхід та спільну мову з дитиною. Iз задоволенням займаюся розвитком будь-якого віку. Пунктуальна, відповідальна, без шкідливих звичок. При собі є медична книжка. Прагну максимально почути, втілити бажання батьків та провести весело і корисно рабочий час.
Bahama Mama
Теремки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Захоплююсь творчістю. Закінчила художню школу.Закінчила навчання «Готельно ресторанна справа». Відповідальна,уважна, пунктуально, позитивна, без шкідливих звичок( не курю, не вживаю алкоголь, не вживаю слова паразити) Я - універсальний помічник, маю досвід роботи з дітками, а також пройшла тренінг з допомоги по дому BahamaMama. Повний догляд за малюком. -Гігієнічні процедури-Прогулянки-Розвивальні ігри-Дотримання режиму-Годування.Можу готувати для малюка.Працювала в двох сім’ях в періоді по пів року. В одній сім’ї ( хлопчику 2 рочки і дівчинкі 7 місяців) ( дівчинка 8 місяців).Маю досвід роботи. Добре налагоджую стосунки з дітками.Буду рада проводити час з вашою дитиною.
Bahama Mama
Анастасія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Героїв Дніпра, 35, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Анастасія. Навчаюся на 3-му курсі КНУКіМ на акторській спеціальності. Викладаю акторську майстерність для дітей, проводжу дитячі свята для різних івент-агенцій, періодично знімаюся в серіалах та рекламах. Розуміюся на психології дітей різного віку. З радістю проводитиму час з дітьми від 2-х років. Знаю багато ігор та акторських вправ. Так що разом із нянею отримуєте ще й викладача :) Чітко та літературно розмовляю як російською, так і українською. Володію англійською та шведською на середньому рівні (2,5 роки жила в Швеції). Граю на укулеле, співаю, читаю українську та російську поезію, пишу вірші. Можу гуляти з дитиною, готувати базові страви, допомагати із домашнім завданням, особливо з гуманітарних предметів. Люблю дітей та вважаю, що вони — наше майбутнє!
Bahama Mama
Єлизавета
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Позняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 18 років, зовсім нещодавно я сама була дитиною, але вже відчуваю в собі любов і бажання піклуватися про малечу. Закінчила клас хореографії. Зараз судент-заочник. Обожнюю тварин і поезію.
Bahama Mama
вулиця Борщагівська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я дуже відповідальна і вмію швидко вирішувати важкі ситуації.Люблю подорожі,знайомства з новими людьми. Я маю достатньо високий рівень іспанської мови так як жила в Іспанії майже 5 років.Закінчила музичну школу і з радістю позаймаюсь з дітьми музикою.В мене багато двоюрідний братиків і сестричок тому я навчилась знаходити спільну мову з дітками будь якого віку.Мене цікавить психологія дітей і я багато читала про виховання дітей та як з ними знаходити спільну мову. I am very responsible and know how to solve difficult situations quickly. I love traveling, meeting new people. I have a fairly high level of Spanish ... I lived there 5 years. I graduated from music school and happily study music with children. I have many cousins ​​so I learned to find a common language with children of any age. I am interested in child psychology and I read a lot about raising children and how to find common ground with them.
Bahama Mama
Марія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вул. Челябінська 9Б, кв.2
Інформація про виконавця: Люблю активний спосіб життя, катання на роликах, ковзанах, лижах . Працювала у багатодітній сім'ї, одночасно із пятьма хлопчиками різного віку.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Вільна з 17:00 пн-чт, пт — з 15:00. Вихідні — вільна всі дні. Маю досвід роботи в різних сферах діяльності, проте моя любов до дітей — безмежна, і вона перемогла! Саме тому я обрала роботу, яка пов’язана з доглядом та вихованням дітей. Супервідповідальна, позитивна, щира, відкрита, чесна, оперативна, охайна, креативна, без шкідливих звичок. Маю педагогічну освіту за спеціальністю «образотворче мистецтво», магістр дизайну, навчаюсь в аспірантурі. Обожнюю дітей і заняття з ними. Вмію зацікавити та знайти спільну мову з малюками будь-якого віку. Допомагаю рідним та близьким з вихованням дітей (0 - 8 р.). Їх батьки повністю довіряють мені дітей. Без проблем вкладу спати; нагодую (вмію та люблю готувати корисну здорову їжу, залюбки зроблюце разом із дитино); пограю в активні ігри; відвезу/відведу на гурток (власне авто, понад 8 років стажу); малювання/ліплення в колаборації з англійською, етикетом; розвину моторику, логіку, пам'ять, увагу; розкрию творчий потенціал дитини... Врахую всі побажання БАТЬКІВ щодо виховання дітей. Заняття та ігри містять елементи навчання та виховання. Залюбки стану другом і вчителем для дитини/дітей. Є знання по темі цукрового діабету.
Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Проспект Григоренка
Інформація про виконавця: Мама активної дівчинки 6 років.
Bahama Mama
Валерия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Лесной проспект
Інформація про виконавця: Имею высшее образование. Опыт работы с детками больше двух лет. Работала в государственном саду чуть больше года, ушла из-за переезда в другой город. Должность была помощник воспитателя. В мои обязанности входило: помогать деткам переодеться,когда они пришли,принести им завтрак,накормить,убрать за ними. Помощь воспитателю в занятиях с детками(было такое,что и самой приходилось их проводить) сопровождение на улицу,помощь там,если нужна. Уборка в группе,пока детки на улице,подготовка к обеду,накормили и положить спатки. Детки проснулись,помощь в переодевание. Полдник,и сборы домой. В частном саду работаю второй год, здесь практически также. Но на прогулку выходим вместе,помощь воспитателю в занятиях (ещё нужно фотографировать все занятия). У меня ещё две сестрички,с которыми я в своё время помогала маме с ними сидеть и воспитывать. Подготовливать их к школе,если была такая возможность. Отводить их в сад,готовить кушать им,кормить,укладывать спатки.
Bahama Mama
Оляніцька
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киів
Інформація про виконавця: мені 45 років, 163/53кг. Виховую двох дорослих доньок. Маю Вищу економічну освіту. Маю великий досвід роботи з дітками різних вікових категорій та досвід роботи з двійнею. Працювала нянею з хлопчиками двійнятами майже від народження і до 5 років. Маю досвід роботи в іноземній сім"ї, працювала нянею хлопчика, з яким почала працювати через пару годин від народження) Дітей дуже люблю, особливо маленьких) Я весела, привітна, активна, пунктуальна, без шкідливих звичок, універсальна, швидка, вмію смачно приготувати.
Bahama Mama
вул. Бочука 35
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту та досвід роботи з дітками 0-10 років. Активна,креативна та позитивна. Люблю дітей та спілкування.
Bahama Mama
Маменчук
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
м.Київ
Інформація про виконавця: Маю філологічну освіту з курсом педагогіки. Перекладач іноземної мови. Викладач англійської та німецької мови. Досвід роботи з дітками від 2 до 15 років в приватному дитячому садку і в державних та приватних школах. Маю знання різних методик раннього розвитку: Монтесорі, Глена Домена та інші. Розробляла власну програму занять з дітками, згідно віку та побажань батьків. Знаю як зацікавити маленьку особистість, є досвід роботи в сімях та рекомендації. Відповідальна, врівноважена, з повагою відношусь до дітей,з уважністю прислуховуюсь до побажань батьків. Можу забезпечити якісний догляд за дитиною. Гарантую порядність та надійність.
Bahama Mama
Молодик
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Позняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Ольга. Маю великий досвід роботи з дітьми. Ознайомлена з методиками Зайцева, Монтессорі, Нікітиних. Заміжня, маю двох дорослих дітей та 4-ро онуків. Маю досвід роботи з дітками від 2-х до 6 років. 5 років працювала в дитячому садку, працювала нянею в сім'ї з двома дітками, експрес нянею з дітками різних вікових категорій, а також працювала патронажною Сестрою. Можу забезпечити догляд за дитячою кімнатою та дитячими речами, також можу приготувати їжу для дитини, можу супроводжувати дитину в садок, школу, медичні заклади. Є досвід спільного виконання домашніх завдань. Цікаво для мене спілкування з дитиною, дати їй щось і бачити результат своєї праці. Відчуваю душевний спокій коли працюю з дітьми. "Діти мене розвивають, допомагають мені відчувати себе живою". Особисті якості: любов до дітей, здатність швидко встановити контакт, маю врівноважений характер, широкий кругозір, високий рівень відповідальності. Додаткова інформація: маю водійські права категорії В та 10 років водійського стажу. Вільно розмовляю українською та російською мовами. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Соловей
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Переяслав, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Заміжня, маю доньку 20 років. Освіта, вища педагогічна. Останні 7 років працювала нянею. Маю рекомендаційні листи. Останнє місце роботи, Київ, Новопечерські липки. Проживаю в місті Переяслав, київської області. Закінчила Переяславський педагогічний інститут, історичний факультет. За фахом працювала п'ять років, далі працювала в позашкільних закладах, гурткова робота. Останні сім років працювала нянею як в україні, так і закордоном. Маю рекомендаційні листи від роботодавців. Я енергійна, творча, весела, люблю дітей, легко знаходжу спільну мову з ними. Вмію застосовувати цей досвід в роботі нянею. Маю доньку 20 років.В роботі використовую методики розвитку, які обирають батьки. Пунктуальна, стресостійка, уважна, без шкідливих звичок.
Bahama Mama
Савченко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Досвід роботи: Більше 7 років працювала нянею в сім'ї, в м.Київ. Працювала з хлопчиком з 3 до 11років. В мої обов'язки входило: - повний догляд за дитиною; - організація та дотримання режиму дня; - приготування дитячого раціону харчування; - регулярні прогулянки на свіжому повітрі; - розвиваючі заняття та ігри; - підготовка до школи (читання, математика, логіка, письмо); - заняття з англійськоїмови (за методикою Г. Домана, перегляд англомовних мультиків, читання книжок англійською мовою за методом Лебона та ін.); - допомога у виконанні домашніх завдань з англійської мови(хлопчик навчається у міжнародному ліцеї "Гранд") та з інших предметів. - допомога по дому; - виконання доручень батьків. Працювала вчителем англійської мови: з 08.1993 по 08.2013 (20 років) Загальноосвітня школа, Чернігів (Навчання та виховання дітей.) Обов'язки: - навчання та виховання учнів 1-9 класів (працювала над проблемою "Роль гри на уроці англійської мови); - проведення позакласних заходів; - підготовка до олімпіад, конкурсів та свят; - ведення шкільної документації; 2010-2012 - керівник гуртка англійської мови в дитячому садочку. Освіта: Ніжинський державний педагогічний університет ім. Миколи Гоголя Спеціальність "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська)". Кваліфікація: вчитель англійської мови і зарубіжної літератури., Ніжин Вища, з 09.1989 по 08.1993 (3 роки 11 місяців) Маю знання методик раннього розвитку (20 років досвіду), також методики вивчення англійської мови для дітей (20 років). Досвід вирішення конфліктних ситуацій (20 років). Знання мов:Українська, російська, англійська. Додаткова інформація: Особисті якості: порядна, щира, відповідальна, добра, терпляча, не конфліктна, люблю свою роботу і дітей. Без шкідливих звичок. Смачно готую. Захоплення: випікаю та розмальовую глазуррю пряники.
Bahama Mama
Світлана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Коломийський провулок, 11, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 48 років, заміжня, маю 2-х синів (25 та 27 років). За фахом педагог (вчитель англійської та української мови) також маю досвід роботи репетитором. Педагогічний стаж 23,5 роки Нянею-гувернанткою, досвід роботи 8 років, з дітками різних вікових груп. В останні сім'ї працювала з дітками 10 років 6 та 1,5 роки.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Прирічна, 27, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працюю нянею вже 21 рік, з дітками від 0 до 8 років. Дуже люблю коли в родині багато дітей. За свою кар'єру працювала в 4-х родинах де були 2-ні і одна родина де 3-є діток (старший хлопчик та 2-ня). Не уявляю своє життя без дитячих посмішок, дзвінкого сміху та щасливих родин.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Уссурійський провулок, 10, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вихователь в дитячому садочку зі стажем 25 років. Після закінчиння курсів няні-гувернантки в 2003 році, почалась моя кар'єра няні. Знаю про діток, мабудь, усе, починаючи від народження і закінчуючи випускним в садочку. Люблю вишивати бісером і випікати смачні десерти.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Виноградарь, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Тільки на контракт, на постійну основу, 40 годин на тиждень. Маю двох дітей(20 та 9 років).Власний автомобіль,водійський стаж 14 років.Без шкідливих звичок.Все життя працюю з дітьми,маю педагогічну освіту.
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
просп. Генерала Ватутіна, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За освітою вчитель почткових класів, працювала в сім'ях нянею, репетитором. Можу займатись із дітками від 0 до 5 класу, знаю всі предмети (крім іноземних мов) та всі методики. Весела, позитивна та люблю працювати) Пройшла тренінг з допомоги по дому, дуже люблю чистоту та порядок.
Bahama Mama
Тамара
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Шулявская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю активний відпочинок, енергійна, обожнюю дітей, можу з ними одночасно займатися саморозвитком та підготовкою до школи, гарно знаю англійську мову, маю стаж вчителя англійської для дітей віком з 6 років.
Bahama Mama
Сухарська
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту. Навчаюсь на психолога. Працювала вихователем у приватному дитячому садочку. Маю досвід роботи з дітками різних вікових категорій, близько 10 років, діти дошкільного віку. працювала з особливою дитиною, з дівчинкою у якої був "синдром дауна". коректуючим педагогом. Маю досвід роботи з двома дітками (1 рік і 8 місяців, та 5 років) в одній сім'ї. працювала в сім'ї з хлопчиком 4 роки. Маю досвід роботи вахтовим методом. Працювала викладачем погодинно, розвивала діток по віку. Можу забезпечити догляд за дітьми дошкільного віку: Гігієнічні процедури, розвиваючі ігри, прогулянки, годування. Відповідальна, уважна, порядна, не заміжня, маю свого сина, якому 8 років. Не курю, є водійські права та особистий автомобіль. Люблю працювати з дітками, маю підхід до дітей, завдяки досвіду, прочитаним книгам та тренінгам, пройшла школу для батьків та курси: "сексуальне виховання" і "чому діти брешуть". Люблю тварин, прогулянки. Ваше чадо буде в добрих і надійних руках. З радістю допоможу у вихованні вашого малюка.
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Маршала Малиновского, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любляча дітей, добра, скромна.За спеціальністю педагог, 25років стажу в дитячому садку, вища освіта. Маю досвід роботи як з немовлятами так і шестирічками в підготовці до школи, підлітками.
Марина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Кустанайський провулок, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вчилася на вчителя початкових класів;Працюю дорослим та дитячим тренером;КМС з гандболу
Bahama Mama
Академгородок, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт, я Яна, мені 23. Закінчила університет НПУ ім. Драгоманова, Факультет спеціальної та інклюзивної освіти, спеціальність логопед. Незважаючи на свій юний вік я маю гарний досвід роботи з дітьми починаючи від няні в сім’ях до роботи в таборах вожатою, вихователем в садочку в різновіковій групі від 2 до 8 років. Також працюю логопедом з 2019 року. Нянею працювала з різними дітьми наймолодша дівчинка 6 місяців та найдоросліших хлопчик 10 років. Працювала і погодинно, і на постійній основі. Практично завжди легко знаходимо спільну мову з дітьми та батьками. Також я творча людина, закінчила художню школу, тому проведемо з вашою дитиною час з користю та радістю!
Bahama Mama
Полина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ул. Пражская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добрый день! Меня зовут Полина. Мне 38 лет. Есть опыт работы в прекрасной семье и в частном детском саду с детками 1,5 - 4 года. Также есть свой ребёнок 11 лет🌻. Ищу полную или частичную занятость. Районы Русановка, Днепровский и Дарницкий будут в приоритете. Общаюсь на русском и украинском языках. Со мной Малыши гуляют, активно играют, занимаются развивающими играми/занятиями, читаем...Голодных обязательно покормлю, грустных - обниму! Убираю в детской комнате (рассмотрю ваши обязанности). Строго без в/п. Жду Ваших предложений. Хорошего дня🌷
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Vc, Yyy
Інформація про виконавця: Лікар- інтерн, педіатр.
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Березняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Позитивна, відповідальна, стресостійка.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Сосновая 5,
Інформація про виконавця: Стійка і цілеспрямована людина, вважаю, що до будь-якої дитини можна знайти свій підхід, для мене дітки це не робота, а це задоволення. Вважаю, що ні в якому разі не можна сварити дитину, а тим паче якось доторкнутись з агресією, завжди можна домовитись або переконати.Я творча і відкрита добра людина, а діти це відчувають. Хочу в майбутньому відкрити свій садок, або щось саме для дітей!
Bahama Mama
Альона
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Вінницька, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка. Педагогічний інститут (дошкільна освіта) Працювала в садочку та дитячих кімнатах.
Bahama Mama
Надія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Дніпровський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я студентка, навчаюсь в НПУ імені М. П. Драгоманова на спеціальності клінічна психологія. Добре знаю особливості дітей з порушеннями, можу працювати не тільки нянею, а і тьютором. Також є досвід проведення підготовки до школи
Bahama Mama
Клёцкина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Березняківська, 6, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Работала с детками разного возраста С двух недельного возраста и до 10 лет. Есть опыт работать с двойнями Владею методиками раннего развития Успешно применяла их в практике Хорошо понимаю детское психологическое состояние ребёнка.
Тая
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Теремки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Дуже люблю дітей, сама вихована в багатодітній сімї. Позитивний погляд на життя. Розмовляю англійською (останні роки працювала в сім'ї з Лондона) моєю задачею було підготувати малюка для вступу у міжнародний дитячий садок в СІнгапурі. Малюк вже там і я дуже пишаюся ним. Є рекомендації. Здобула вищу освіту і маю водійське посвідчення (стаж більше 8-ми років)
Bahama Mama
Анастасія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Привіт ,звати Анастасія ,22 роки готова допомога з дітками ,у разі чого зможу надати першу медичну допомогу ,маю медичну освіту .Можу сидіти з дітками від року і старше .
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!