Бебісіттери

Bahama Mama
Елена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Райдужна, 61, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 22. Закінчила університет з червоним дипломом, здобула вищу освіту з готельно-ресторанного бізнесу. Мої здобутті знання допомогли розвиватись сімейному бізнесу. Народилася та живу у Києві. Паралельно допомагаючи з молодшими братами освоїла навики няні. Вже на протязі 3-х років працюю з дітками віком від 4-х до 11-ти років. Працюю як на повний робочий день так і частково. Виконуючи побажання та вказівки батьків, ніколи не забуваю про особистість дитини та її бажань. Режим дня, навчання, ігри, прогулянки та чистота завжди присутні в робочому дні. Люблю тварин та із задоволення допоможу з ними. Досвід роботи також маю та і сама власниця домашнього улюблениця. Маю власне авто та на протязі 5 років вправно володію навиками водіння.
Bahama Mama
М. Вирлиця
Інформація про виконавця: Психолог за освітою, вмію зацікавити дитину, працювала гувернанткою, репетитором, нянею . Маю 8 років досвіду. найменший 11 місяців, старший 4 клас. Маю сертифікати освітніх програм. З радістю допоможу. Також я успішно пройшла тренінг БагамаМама з базового прибирання і вмію старанно наводити чистоту.
Bahama Mama
Київ Печерськ
Інформація про виконавця: Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Святошин, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Великий досвід роботи з дітьми. Активна життєрадісна і щира людина. Маю педагогічну освіту. До 2010 року працювала у школі, з 2010 - нянею. Працювала з дітками від 11 місяців до 4 років, в 3 сім'ях, також працювала в сім'ї в Швейцарії. Дуже люблю дітей, знаю розмовну англійську. Маю рекомендації.
Bahama Mama
вул. Сергія Данченка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Порядочная, чистоплотная , внимательная, люблю детей, неконфликтная, понимающая, без вредных привычек, занимаюсь спортом, веду здоровый образ жизни, люблю музыку и петь ( окончила музыкальную школу по классу фортепиано 8 лет) . Самое главное - любить детей, с особым пониманием и вниманием относиться к ребёнку и его всевозможным просьбам, учитывая интересы ребёнка, при этом спокойно и порядочно исполнять пожелания родителей, также, по необходимости сопровождать в школу, детсад и всевозможные занятия, кружки, прогулки на свежем воздухе, создавая при этом комфортную атмосферу для ребёнка. Decent, clean, attentive, I love children, non-conflict, understanding, without bad habits, I go in for sports, I lead a healthy lifestyle, I love music and sing (I graduated from a music school in the piano class for 8 years). The most important thing is to love children, to treat the child and his all kinds of requests with special understanding and attention, taking into account the interests of the child, while calmly and honestly fulfilling the wishes of the parents, also, if necessary, accompany to school, kindergarten and all kinds of activities, circles, walks in the fresh air, while creating a comfortable atmosphere for the child.
Bahama Mama
Алла Валеріївна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "ЧАЙКА", вулиця Валерія Лобановького, Чайки, місто Київ, Україна
Інформація про виконавця: Моя вся жизнь связанная с детьми, я работала воспитателем, организовывала детские лагеря, руководила благотворительной организацией, цель которой была оказывать помощь деткам. Работала на Кипре няней в нескольких семьях. Весёлая, жизнерадостная, люблю детей, сама являюсь мамой пятерых) Мои дети выросли, поэтому с радостью понянчу деток помладше!
Bahama Mama
Дар’я
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Весела Цілеспрямована. Швидко навчаюсь. Люблю проводити час з дітьми. Навчаюсь на 4му курсі на факультеті Дошкільне Навчання. Мають досвід роботи 1.5 року вихователем в дитячому садочку та нянею з дошкільнятами. Бачу своє покликання в дітях.
Bahama Mama
Ирина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Осокорки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: --По образованию врач- педиатр.--По образованию врач- педиатр.--По образованию врач-педиатр--Замужем, своих трое детей (все взрослые)--Опыт работы в семье с двойняшками до двухлетнего возраста.( Затем семья переехала на постоянное место жительства в Америку).--Опыт работы в частном детском садике в адаптационной группе: между мамой и детским садом. С детьми от полутора лет.Один год.--Опыт работы в частном детском саду воспитателем ( вальдорфский детский сад в коттеджном городке под Киевом, созданный по инициативе родителей). С детьми от 3-х до 6-ти лет. Один год.--Знаю методики развития детей раннего возраста. Изучала глубоко методики воспитания детей Шалвы Амонашвили, Януша Корчака, Вальдорфскую педагогику и др.--Работала в семьях по уходу за людьми пожилыми с заболеваниями ( по просьбе друзей, как врач).--Последние полтора года помогала дочери воспитывать внука от рождения до полутора лет. Развивается с задержкой развития.--сентябрь-октябрь 2020 проработала няней в семье с грудным ребёнком. Семья меняет место жительства (переезжают в другой район и, всвязи с карантином, няню ищут в своём районе жительства).Дополнительно:--Готова уважительно относиться к устоям семьи и ко всем членам семьи. В том числе и к четвероногим.--Готова аккуратно и точно выполнять все рекомендации мамы по уходу за детьми и воспитанию детей.--Готова к длительному сотрудничеству.--Аккуратная и чистоплотная. Без вредных привычек.--Самодисциплина на высоком уровне.--Люблю поездки на велосипеде и плавание. В хорошей физической форме и с хорошим здоровьем.--Ответственная, заботливая и добрая.С детьми общаюсь с удовольствием и радостью.--Без лишнего веса. Очень активна. --Коммуникабельна. Честная и готова к открытому диалогу по рабочим вопросам.--Вегетарианка. Но уважаю вкусы семьи и могу готовить даже невегетарианское питание.
Bahama Mama
вулиця Панаса Мирного, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт)Мене звати Юля,мені 20)Працювала нянею неодноразово)Була на постійній основі на повний робочий день з дівчинкою 4 рочків)Також працювала із хлопчиком 3 рочків,та мала сім’ю з дівчинкою 7 рочків)Люблю дітей,завжди знайду з ними різні забави,сумувати нам часу не буде)Маю рекомендації та при собі є медична книгазавжди легко знаходжу до малечі підхідСкарг ніяких у мою сторону ніколи не булоЗавжди вислухаю всі ваші прохання та виконаю їхВідповідальна,пунктуальна,чеснаШкідливих звичок не маюБуду готова стати вашою нянею)
Bahama Mama
Наталия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ул.Маршала Тимошенко
Інформація про виконавця: Веду здоровый образ жизни, увлекаюсь йогой. Люблю театр, живопись, музыку. Вожу авто. Стаж вождения более 20 лет. Православная. Вакцинирована от КОВИД. Практический психолог по образованию, веду деток с грудного возраста и до садика или школы. Умею организовать полезные и увлекательные занятия, а также построить доверительные отношения с родителями. Готова предоставить контакты бывших работодателей для получения рекомендаций.
Bahama Mama
Севастопольська площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю медичну книжку. Досвід виховання власного сина та дітей близьких родичів. Тривалий час допомагала дітям знайомих виконувати шкільні домашні завдання. Полюбляю хенд-мейд, залюбки поділюсь досвідом з підопічними дітками. Дуже люблю тварин і живу природу. Залюбки буду прививати любов до оточуючого світу діткам. Із задоволенням допоможу з виконанням домашніх завдань. Знаю англійську та французьку мови(самоучка). Зараз в процесі вивчення іспанської. Вільно володію російською. Вважаю себе активною, комунікабельною та відповідальною. В дітях бачу маленькі особистості, які заслуговують відповідного ставлення до них. Охоче відповім на усі питання дитини, на які знатиму відповідь, а на ті, що не знатиму, запитаю у Гугла :) I have a medical book. Experience of raising one's own son and children of close relatives. For a long time I helped the children of acquaintances to do school homework. I love handmade, I will gladly share my experience with my wards. I love animals and wildlife. I will love to instill love for the world around children. I will be happy to help with homework. I know English and French (self-taught). Now in the process of learning Spanish. I speak Russian fluently. I consider myself active, sociable and responsible. I see in children small personalities who deserve appropriate treatment. I will gladly answer all the child's questions, to which I will know the answer, and to those that I will not know, I will ask Google :)
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Авіаконструктора Антонова, 20, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю дитину 4 роки. Я з багатодітної сім'ї, одна з 5, тому звикла пілкуватися про діток змалку)) Нянчила дітей подруг, вони знають що на мене завжди можна покластися. Доглядала хлопчика протягом 3 років поки мама працювала в Німеччині. Англійська та німецька на базовому рівні. Чесна, порядна, працьовита та відповідальна. Я - універсальний солдат, люблю допомагати по дому, можу готувати смачну домашню їжу.
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чабаны, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Освіта, розвиток та піклування про дітей займає займає особливе місце в моєму житті. Магістр "Дошкільна освіта" та "Мова та література англійська". Маю інтернаціональний досвід роботи з дітьми. Більше трьох років працювала в Китаї з дітками від 2 років до 17 та 3 роки в Україні з українськими та іноземними дітьми. Маю досвід навчання дітей англійській та італійській мовам за допомогою комунікативної методики засобом гри.Час з дитиною цікавіше провести за заняттями з малювання, ліплення, орігамі чи проектуванням інших креативних виробів. З легкістю організую усі режимні процеси дитини.I have worked more than 3 years in China as an English teacher and 3 years in Ukraine.My skills and accomplishments include:Organized fun and educational games, read storybooks that increased children’s interest in story time, make different kinds of hand crafts and planned outdoor activities such as walking to the local playground and parkWith my experience and skills, combined with my strong initiative and calm head under pressure, I am convinced I would be an excellent nanny for Nurturing Nannies. I have a passion for young learners and early childhood care and education.
Bahama Mama
вулиця Кисловодська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу філологічну освіту, закінчила Університет "Україна" (філологія), маю дипломи з англійської мови (рівень upper intermediate). Працювала як за фахом (журналіст, контент-менеджер), так і нянею в укр та англомовних родинах протягом 6 років. Розумію і люблю проводити час із дітьми, можу знайти підхід до будь-якої дитини) Маю успішну повну сім'ю (донька 10 років)._________________________I have a University degree, specialized philological and publishing deal ( University "Ukraine", and have diplomas in English (upper-intermediate level). Has worked at my main speciality (journalist, content manager) and as nanny in Ukrainian and English-speaking families for 6 years. I understand children and love to spend time with them, I can find an approach to any little Human) I have a full successful family (daughter 10 years).
Bahama Mama
ул.Героев Днепра 42б
Інформація про виконавця: Никто не скажет лучше о няне кроме ее предидущих работодателей.“Ответственная, исполнительная, аккуратная, спокойная, всегда приходила вовремя. Заботилась о безопасности ребенка, придерживалась пожеланий и выполняла без напоминания рабочие моменты”От себя добавлю, опыт работы няней около 3 лет с мальчиками и девочками от 4 месяцев до 2,5 лет. Владею методикой Глена Домана. Знакома с методикой Монтессори, Зайцева, Массару Ибука. Уровень английского Pre-Intermeiate 1
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Нові Безрадичі, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я мама двух замечательных мальчишек, возрастом 7 и 10 лет.Поработала за свою жизнь и баристой и поваром и воспитателем и даже аниматором.Каждый опыт оказался ценным но тянет больше всего к работе с детьми.У меня есть неоконченное педагогическое образование и опыт в работе с детьми-воспитателя,аниматора и мамы)А ещё я люблю и умею делать поделки своими руками и вкусно готовить.Без творчества и голодными от меня не уходят.)
Bahama Mama
Анастасія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Героїв Дніпра, 35, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Анастасія. Навчаюся на 3-му курсі КНУКіМ на акторській спеціальності. Викладаю акторську майстерність для дітей, проводжу дитячі свята для різних івент-агенцій, періодично знімаюся в серіалах та рекламах. Розуміюся на психології дітей різного віку. З радістю проводитиму час з дітьми від 2-х років. Знаю багато ігор та акторських вправ. Так що разом із нянею отримуєте ще й викладача :)Чітко та літературно розмовляю як російською, так і українською.Володію англійською та шведською на середньому рівні (2,5 роки жила в Швеції).Граю на укулеле, співаю, читаю українську та російську поезію, пишу вірші.Можу гуляти з дитиною, готувати базові страви, допомагати із домашнім завданням, особливо з гуманітарних предметів.Люблю дітей та вважаю, що вони — наше майбутнє!
Bahama Mama
Єлизавета
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Позняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 18 років, зовсім нещодавно я сама була дитиною, але вже відчуваю в собі любов і бажання піклуватися про малечу. Закінчила клас хореографії. Зараз судент-заочник. Обожнюю тварин і поезію.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи в різних сферах діяльності, проте моя любов до дітей — безмежна, і вона перемогла! Саме тому я обрала роботу, яка пов’язана з доглядом та вихованням дітей. Супервідповідальна, позитивна, щира, відкрита, чесна, оперативна, охайна, креативна, без шкідливих звичок. Маю педагогічну освіту за спеціальністю «образотворче мистецтво», магістр дизайну, навчаюсь в аспірантурі. Обожнюю дітей і заняття з ними. Вмію зацікавити та знайти спільну мову з малюками будь-якого віку. Допомагаю рідним та близьким з вихованням дітей (0 - 8 р.). Їх батьки повністю довіряють мені дітей. Без проблем вкладу спати; нагодую (вмію та люблю готувати корисну здорову їжу, залюбки зроблюце разом із дитино); пограю в активні ігри; відвезу/відведу на гурток (власне авто, понад 8 років стажу); малювання/ліплення в колаборації з англійською, етикетом; розвину моторику, логіку, пам'ять, увагу; розкрию творчий потенціал дитини... Врахую всі побажання БАТЬКІВ щодо виховання дітей. Заняття та ігри містять елементи навчання та виховання. Залюбки стану другом і вчителем для дитини/дітей. Є знання по темі цукрового діабету.
Bahama Mama
Валерия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Лесной проспект
Інформація про виконавця: Имею высшее образование. Опыт работы с детками больше двух лет. Работала в государственном саду чуть больше года, ушла из-за переезда в другой город. Должность была помощник воспитателя. В мои обязанности входило: помогать деткам переодеться,когда они пришли,принести им завтрак,накормить,убрать за ними. Помощь воспитателю в занятиях с детками(было такое,что и самой приходилось их проводить) сопровождение на улицу,помощь там,если нужна. Уборка в группе,пока детки на улице,подготовка к обеду,накормили и положить спатки. Детки проснулись,помощь в переодевание. Полдник,и сборы домой. В частном саду работаю второй год, здесь практически также. Но на прогулку выходим вместе,помощь воспитателю в занятиях (ещё нужно фотографировать все занятия). У меня ещё две сестрички,с которыми я в своё время помогала маме с ними сидеть и воспитывать. Подготовливать их к школе,если была такая возможность. Отводить их в сад,готовить кушать им,кормить,укладывать спатки.
Bahama Mama
вул. Бочука 35
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту та досвід роботи з дітками 0-10 років. Активна, комунікабельна та завжди енергійна. Не дивлячись на свій юнний вік, знаю як знайти підхід до дитини з перших днів та стаю чудовим помічником у сім‘ї. Люблю читати багато психології. Розвиваюсь себе як з музичної сторони, так і з інтелектуальної. Також маю основну роботу в музичній школі( викладаю скрипку). Знаю як складно батькам довірити власну дитину, тому завжди до ваших послуг😊
Bahama Mama
просп. Генерала Ватутіна, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За освітою вчитель почткових класів, працювала в сім'ях нянею, репетитором. Можу займатись із дітками від 0 до 5 класу, знаю всі предмети (крім іноземних мов) та всі методики. Весела, позитивна та люблю працювати) Пройшла тренінг з допомоги по дому, дуже люблю чистоту та порядок.
Bahama Mama
Тамара
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Шулявская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю активний відпочинок, енергійна, обожнюю дітей, можу з ними одночасно займатися саморозвитком та підготовкою до школи, гарно знаю англійську мову, маю стаж вчителя англійської для дітей віком з 6 років.
Bahama Mama
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту. Навчаюсь на психолога. Працювала вихователем у приватному дитячому садочку. Маю досвід роботи з дітками різних вікових категорій, близько 10 років, діти дошкільного віку. працювала з особливою дитиною, з дівчинкою у якої був "синдром дауна". коректуючим педагогом. Маю досвід роботи з двома дітками (1 рік і 8 місяців, та 5 років) в одній сім'ї. працювала в сім'ї з хлопчиком 4 роки. Маю досвід роботи вахтовим методом. Працювала викладачем погодинно, розвивала діток по віку. Можу забезпечити догляд за дітьми дошкільного віку: Гігієнічні процедури, розвиваючі ігри, прогулянки, годування. Відповідальна, уважна, порядна, не заміжня, маю свого сина, якому 8 років. Не курю, є водійські права та особистий автомобіль. Люблю працювати з дітками, маю підхід до дітей, завдяки досвіду, прочитаним книгам та тренінгам, пройшла школу для батьків та курси: "сексуальне виховання" і "чому діти брешуть". Люблю тварин, прогулянки. Ваше чадо буде в добрих і надійних руках. З радістю допоможу у вихованні вашого малюка.
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Березняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Протягом року працювала вихователем у державному садочку з дітками 4-5 років. Також маю досвід роботи нянею з маленькими дітками. Закінчила університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю соціальний педагог, практичний психолог. Позитивна, відповідальна, стресостійка.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Сосновая 5,
Інформація про виконавця: Стійка і цілеспрямована людина, вважаю, що до будь-якої дитини можна знайти свій підхід, для мене дітки це не робота, а це задоволення. Вважаю, що ні в якому разі не можна сварити дитину, а тим паче якось доторкнутись з агресією, завжди можна домовитись або переконати.Я творча і відкрита добра людина, а діти це відчувають. Хочу в майбутньому відкрити свій садок, або щось саме для дітей!
Bahama Mama
Юлия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Ревуцкого, 11в, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я хореограф по образованию. Со школьного возраста работаю с детьми. У меня племянник и племянница, по этому, знаю как обращаться с младенцами. Есть вокальные данные, могу спеть песенку вашему карапузику.
Bahama Mama
Анастасія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Привіт ,звати Анастасія ,22 роки готова допомога з дітками ,у разі чого зможу надати першу медичну допомогу ,маю медичну освіту .Можу сидіти з дітками від року і старше .
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Костянтина Данькевича, Київ, Україна 17,кв.278
Інформація про виконавця: Доброзичлива,відкрита,тактовна,легко знахожу контакт з дитиною. Працювала в дитячих закладах (працювала в садочках) та в дитячій поліклініці дитячою медсетрою, працювала в сім'ї рік з дитиною 8 місяців. Допоманала зі старшою дитиною також. Обізнана в патронажі, ГВ, догляді за дитиною після народження, здійснювала візити додому. Розглядаю роботу як частково так і на постійній основі. Також успішно пройшла тренінг БагамаМама з базового прибирання і готова допомагати по дому.
Bahama Mama
Наталья
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Парковая 8/6
Інформація про виконавця: Мне 45 лет.....за это время вырастила своих двоих прекрасных детей мальчика и девочку, так же имею 10летний опыт работы с детьми от 2лет до 18лет.....пение с детьми, их интересы, их жизненные ценности, беспокойства и переживания....все это мы с ними обсуждаем и решаем....Также работала в Турции няней с детьми до года и в детском саду по Вольдорской системе......О себе могу сказать, что по характеру я добрая и спокойная. Люблю вкусно готовить вегетарианские блюда.Люблю петь песни и колыбельные для детей, играть в разные игры, читать книги. Множество положительных отзывов получила от родителей и рада что смогла стать их поддержкой.
Bahama Mama
вулиця Бориспільська, 6, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Меня зовут Анжела. У меня есть замечательные детки 4 года и 7 лет. Образование высшее экономическое. После рождения детей решила посвятить себя семье. Люблю когда в доме детский смех, люблю гулять в парках и на детских площадках, петь, лепить, рисовать. Увлекаюсь готовкой и семейной психологией. Считаю что фундамент счастливого будущего наших детей закладывается с раннего детства. Готова стать помощницей родителям и другом для Вашего ребенка.
Bahama Mama
Яна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Бехтерівський провулок 10/10
Інформація про виконавця: Доброго часу! Я- творча людина, життєрадісна, відкрита до нового та активна. Маю вищу педагогічну освіту- вчитель образотворчого мистецтва та дизайну. Люблю спостерігати красу довкола , творити її і відкривати творчий потенціал в дітях, радіти разом їхнім успіхам. Весь час навчаюсь та вдосконалюю себе. Вважаю, що Любов врятує світ!
Bahama Mama
Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев
Інформація про виконавця: Працювала вожатою в дитячих таборах у денних та стаціонарних. Маю двох менших братів за якими досить часто доглядала .Допомагаю своїм друзям з дітками .Маю подружок ,які працюють нянями ,тому знаю багато деталей даної праці.Дуже люблю діток.Християнка.Не маю шкідливих звичок та не вживаю нецензурної лексики.Працюю на постійній основі у стоматології - асистентом стоматолога.За освітою- фельдшер. Люблю малювати з дітками ,грати у розвиваючі ігри,вивчати щось корисне та нове. Люблю людей
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я мама чудової 19-ньої дівчинки та няня за покликом душі. Працювала на протязі 6 років з 2 хлопчиками в одній родині (5 та 2 роки). Розвиток за віком, орієнтування в просторі, приготування їжі разом з дітьми (побажання батьків), дотримання режиму дня, супровід на гуртки та секції. Маю досвід роботи в приватному дитячому садочку та няні-супроводжуючої. З віком від 6 місяців до 11 років. Прогулянки на свіжому повітрі, відвідування секцій, виставок та покази мод в яких приймали участь мої дітки. Люблю розповідати казки/вірші, прививати любов та повагу до будь-якого життя, берегти природу та пізнавати світ.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Василя Липківського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Есть опыт работы с детьми разного возраста. Помогала с воспитанием 2 братьев и 2 сестер с рождения. Прогулки, кормление, соблюдение режима дня. Развивающие игры, подделки, помощь в выполнении домашних заданий. Работала тьютором в инклюзивных классах (дети возрастом от 6 лет) Была помощницей воспитателя в частном детском саду (возраст 2-3 года) В агентстве брала заказ с ребенком 4 месяцев. Обучаюсь по специальности "Клиническая психология", провожу консультации с подростками. В университете изучаем возрастную психологию, психопатологию, основы медицинских знаний, физиологию и тд. Я очень люблю детей, творчество и просто активно проводить время. В свободное время рисую, занимаюсь рукоделием, читаю, выращиваю цветы, люблю готовить.
Яна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
пров. Мічуріна,Путрівка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Люблю діток , комунікабельна , пунктуальна .
Bahama Mama
Лілія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Мостицька, Київ, Україна
Інформація про виконавця: В мене великий досвід роботи (12 років) з дітьми від народження до семи років. Маю вищу педагогічну освіту. Люблю проводити час з дітьми, на прогулянки ходимо в різну погоду. Роблю все, що відноситься до догляду за дитиною. Також зможу допомогти мамі в домашніх справах. Використовую в заняттях методики М.Монтессорі, Г. Домана та інші. Завжди притримуюсь побажань батьків і виконую їхні доручення. Зможу забезпечити вашій дитині повний догляд на цілий день.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Улица ,Озёрная.
Інформація про виконавця: Володію методикою Монтессорі для раннього розвитку. Знаю близько 170 дитячих віршів, пісень, потішок, загадок. Вмію доступно пояснити Домашні завдання школярам. Навички масажу для грудничків. Вмію надати першу медичну допомогу. Вмію ладити з дітьми будь-якого віку. Маю досвід роботи з двома дітками у сім'ї. Англійська Intermediate Київський професійно педагогічний коледж імені Антона Макаренка. ВІДДІЛЕННЯ Педагогічне Спеціальність 01539. • Комунікабельність та чуйність • Грамотна мова та почуття гумору • Доброзичливість та терплячість • Компетентність • Високий рівень емпатії Досвід роботи Тьютор • Складання організація та реалізація графіка дня дитини • Розвиваючі заняття відповідно до віку та вимог. • Прогулянки та ігри на свіжому повітрі. • Супровід на гуртки та заняття поза домом • Догляд та годування (без приготування їжі) • Виконання домашніх завдань Няня в сім'ї • Організація режиму дня для двох дітей (1.5 роки та 4 роки) Супровід на гуртки та заняття поза домом • Прогулянки на свіжому повітрі. • Розвиваючі ігри, відповідно до віку та потреб • Годування з приготуванням їжі
Bahama Mama
улица Жилянская, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Более 25 лет работы няней, гувернанткой, репетитором. Образование высшее, специальность биология, химия. Параллельно работала врачом-вирусологом в лабораториях. Владею методами и методиками общения с детьми. Игровая форма развития.Развитие природных талантов ребенка. Имею начальное музыкальное образование, театральные курсы, курсы по психологии детей, знаю английский на уверенном среднем уровне, работала в англоязычных семьях. Любимый возраст от 2 до 7 лет. Подготовка к школе, общее развитие. Прошла курс " Воспитание без криков и истерик" "Сенсорная интеграция в теории и практике. Имею сертификаты (Киевский институт рационально-интуитивной психотерапии"Я" " 2016 " Психокоррекция. психотерапия, консльтирование"; "" Применение психологиеских игр в консультативной и коррекционной практике"; "Эйдетика в работе психолога и педагога" Denis School English Intermediate, Grade B
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Троєщина, вулиця Теодора Драйзера, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працюю медичною сестрою та помічником вихователя в приватному садочку.
Bahama Mama
Дар‘я
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Анатолія Петрицького, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт мене звуть Дашаю Мені 20 років. І я дуже люблю дітей. Це кохання мені прищепили з дитинства, у сім'ї багато дітей, а я старша, тому з раннього віку НЯНЯ🧸❤️ Кожне літо проводжу в таборах. Усі три місяці розмалюю літо яскравими фарбами та дарую емоції, враження сотням дітей Коли літній табір закінчується я працюю нянею для дітей 1+, дошкільного віку і вже зовсім дорослими 6+ Залежно від віку 🐣розвиваємося в ході ігор 🐣пізнаємо світ 🐣турбота та догляд 🐣проводимо весело час 🐣готуємося до школи 🐣підтримуємо захоплення дитини 🐣репетиторство з математики, української + всі предмети початкової школи + англійська з 0 🐣прогулянки, супровід Я студентка 4 курсу спеціальності Міжнародні економічні відносини. Дуже люблю читати, грати в настільні ігри, танцювати, співати, займатися спортом та бути на одній хвилі з дітьми Основний підхід - стати другом для дитини😉
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Юнацька 1, ЖК Паркленд, вулиця Юнацька, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За фахом дизайнер, вільно володію українською та російською, англійською на рівні Intermediate.Маю досвід роботи в різних сферах діяльності. Вмію готувати, пунктуальна, чесна, творча, позитивна, відповідальна, до всього ставлюсь з розумінням, не маю шкідливих звичок.Люблю дітей, завжди знаходжу спільну мову з ними. Працювала з віком від 2х-4х років, старшими дітьми, та навіть немовлятами. Зазвичай в обов’язки входило догляд та розвиток по віку, приготування їжі, прогулянки на свіжому повітрі та ігри вдома.Поважаю особисті межі дитини та притримуюсь режиму дня.
Bahama Mama
Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Ракетна, 24б, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Освіта: Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова спеціальність дизайн одягу, Магістр.Присутній досвід роботи з дітьми на даній роботі.Організація та підготовка дітей до фотосесії та вирішення організаційних питань в процесі. Організація простору школи дизайну для дітей ( комунікація з дітьми та батьками, вирішення певних питань, допомога дітям в навчанні, викладання стилістики та моди )Допомога керівнику в особистих питаннях( забрати дитину зі школи, відвезти дитину на гурток, нагодувати.)Викладала стилістику 3 роки в модельному агентстві FP models для дітей , вікова категорія від 6 років до 15 років . Проживала 1 рік закордоном , працювала в американських сім’ях ( побутова робота та допомога з дітьми ) в основному в сім’ях від 4-7 дітей . В одній із сімей навчала дитину малюванню. Доглядала дитину сестри від 1 року. Цілеспрямована, щира, комунікабельна, оперативна, творча, відповідальна, наполеглива, прискіплива та вимоглива. Серйозно підходжу до будь-якої роботи, завжди шукаю цікаві рішення.Обожнюю мистецтво , малюю від руки і в програмах, створюю одяг. Навчаюся гри в великій теніс та люблю пізнавати нове. Спілкуюся англійською на середньому рівні .
Bahama Mama
Инна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
бульвар Перова, 4/47, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я верю в сказки и люблю дарить подарки. Имею опыт работы с детками более 5 лет, возрастная категория от 2-х лет до 6. Люблю активные игры, игры на внимательность, которые развивают, рисовать, лепить из пластелина и много другого. С опытом наработала знание как занять ребенка и отвлечь от телефона или планшета. К каждому ребенку нахожу индивидуальный подход. Уважаю и соблюдаю рекомендации родителей касательно воспитания, режима дня.
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Немішаєве, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Працюю нянею ще з студентських років, досвід роботи з дітьми (більше 5 років). 3 08.2020 по 11.2021 (1iк мiсяці)З 10.2018 по 08.2020 (1 рiк 10 місяців)3 05.2018 по 10.2018 (5 мiсяцiв)з 02.2016 по 02.2018 (2 місяців)ОсвітаКиївський університет імені Бориса ГрінченкаСоціальний педагог з напрямком Практичний психолог, КиевВища, з 2015 по 2019 (4 роки)Додаткова освітаПсихолог-консультант Займаюся безкоштовним консультуванням батьків з питань: правильного виховання дітей, налагодженням зв'язку у сім'ї, комунікативності дітей у соціумі. Проходила курси та iнтенсиви по сучасним технiкам виховання длтей, також вивчаю дитячу психологiю, та знаюся у ній. Працювала у інклюзивнi освіті, та маю досвід роботи з дптками "обмежених можливостей"що до характеру та особистісних якостей можу сказати добра, відповідальна комунікабельна i надзвичайно люблю дітей.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Буча, Київська область, Україна, вул. Шпвченко
Інформація про виконавця: За фахом я психолог, з досвідом роботи 4 роки. Працювала психологом в загально-середній школі та Інклюзивно-ресурсному центрі з дітьми з особливими потребами. Успішно виконувала всі функціональні обов'язки психолога. Володію методами психологічної та нейропсихологічної діагностики та корекції емоційної та когнітивної сфери дітей (мислення, уваги сприйняття, пам'яті, фантазії, моторики). Останні 4 місяці працювала вихователем в дитячому садочку. Вела гурток малювання.Маю успішний досвід виховання, всестороннього розвитку та підготовки до школи, діти мали високий рівень досягнень у шкільному навчанні. Досвід роботи з дітьми різного віку (2-10 р.)В роботі з дітьми використовую методики раннього розвитку, в т. ч. методику М. Мортесоррі, арт-терапію, техніку активного слухання, методику становлення здорової особистості М. Мюррей, застосовую методики текстового читання, а не по складах. Надаю великого значення читанню, перегляду та обговоренню книжкових іллюстрацій.Пройшла курси підвищення кваліфікації, різноманітні тренінги та майстер-класи, в т. ч. на тему "Розум дитини на кінчиках її пальців" та тренінг особистісного росту по методу М. Мюррей.Постійно займаюся саморозвитком, маю широке коло інтересів, люблю спів, малювання, творчість. Відзначаюсь загальною культурою, моральними якостями. Без шкідливих звичок.Прислухаюсь до побажань батьків та чітко притримуюсь розпорядку дня.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
бульвар Академіка Вернадського, 12, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту 2010 - 2014   "Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя - Левицького"   Кваліфікація: вчитель початкових класів та вчитель англійської мови у початкових класах 2014 - 2016   "Переяслав - Хмельницкий державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" Кваліфікація: вчитель української мови та літератури Досвід роботи здобула в таборі як вожата з дітками-сиротами та дітлахами з вадами зору; Працювала в початковій школі. В садочку як вихователь та викладач англійської мови. Працювала нянею супроводжуючою. Та нянею гувернанткою, проводила індивідуальні заняття англійської мови, після яких часто залишалася з дітками до приходу батьків, інколи готувала їсти, виконувала вказівки мами і тата. Вікова категорія діток була від 2 до 8 років. Відвідую курси вокалу, займаюся волонтерством (допомога  безпритульним тваринам), вивчаю італійську та удосконалюю англійську. Люблю активний спосіб життя, подобається читати дитячу та дорослу психологію. Обожнюю бавитися з новонародженою похресницею, своїх ще немає)
Bahama Mama
Мария
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Анны Ахматовой, Київ, Україна
Інформація про виконавця: По образованию я менеджер, свободно владею русским и украинским языком. Английский на элементарном уровне. По характеру спокойная, добрая и позитивная. Без вредных привычек. Имею двоих прекрасных детей.
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Кудряшова, 5, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я з Донецької області, маю вищу освіту, вільно розмовляю українською, християнка. Люблю піші прогулянки і катання на велосипеді. Працювала з племінниками (двійня 1.5 року) самостійно протягом півтора року.
Bahama Mama
Аліна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Миколи Закревського, 31, Київ, Україна
Інформація про виконавця: По образования я педагог начальных классов. С 2016 по 2021 год работала воспитателем в садиках, а так же параллельно няней в семьях. Имею опыт роботы с детками от 3-х и до 13 лет. В обязанности входило уход за детьми, прогулки, развитее по возрасту, со старшими уроки. Был опыт работы за границей в Германии, а так же на территории Украины с иностранными семьями. Профессиональные навыки: ▪ Знание базовых программ дошкольного образования. ▪ Владение методиками дошкольного образования. ▪ Любовь к детям, умение сочетать требовательность и дисциплинированность с доброжелательностью. ▪ Знание детской возрастной психологии. ▪ Умение выстраивать положительные взаимоотношения с родителями и коллегами. ▪ Гибкость и открытость в общении. Умение находить общий язык с детьми в разных ситуациях. Знаю языки: немецкий, французский и английский. С радостью могу поделиться знаниями с детками и увлечь творчеством, интересными занятиями.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
м. Боярка, Боярка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю тебе, мій майбутній маленький друже! Запрошую поринути разом зі мною у чарівну подорож, наповнену веселощами, іграми та забавками! Я обіцяю - тобі буде цікаво, весело і пізнавально! Я буду про тебе піклуватися, любити і радіти твоїм успіхам так, як радію за своїх рідних дітей. До речі, їх у мене троє: Влад, 22 роки, Олексій, 21 рік і Єгор, 13 років. Тож я знаюся на досвіді, що потрібно малюкам. Про себе: дуже добра, весела, лагідна, щира, ввічлива та любляча. Відповідальна, акуратна. Безпека понад усе. Гарна господиня. Смачно готую. Мені 47 років. Одружена вже 27 років на найкращому чоловікові (який є татом моїх трьох синочків). Діти вже дорослі і самостійні. Маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель початкових класів. Працювала в дитячому садочку і школі (10 років). Маю досвід роботи нянею - 2 роки. Мрію стати найкращим другом вашій дитині і вам бути гарною помічницею у догляді і вихованні вашого скарбу. Моїм пріорітетом є взаємоповага і врахування інтересів дитини і батьків. Шукаю роботу нянею в Києві та Київській області, на період, коли не зайнята на основній роботі, на якій працюю дві неділі через дві неділі,доглядаю за чудовим хлопчиком.Буду рада знайомству!   
Bahama Mama
Юлия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Маршала Рокоссовского, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Жизнерадостный,позитивная ...
Bahama Mama
вулиця Маршала Малиновського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добра, порядна, пунктуально, відкрита, врівноважені, оптимістка, адекватно реагую на зауваження батьків, маю педагогічну освіту, досвід роботи за кордоном та в Україні з проживанням в сім'ях а також двох власних дітей (хлопчик і дівчинка), володію техніками раннього розвитку, люблю дітей та швидшко знаходжу з ними спільну мову
Bahama Mama
Наталка
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
м.Вінниця м.Хмельницький
Інформація про виконавця: Мені 43 роки, я працюю нянею-помічницею понад 3 роки.Працювала з різною віковою категорією діток від 0 до 6 років. Я доброзичлива, тактовна, відкрита людина, легко знаходжу спільну мову та контакт з дітками. Вивчаю дитячу психологію, з поміж усіх виділяю Людмилу Петрановську та Гордона Ньюфелда. Знаю методики раннього розвитку дитини, такі як- картки Домана, методика Марії Монтессорі, кубики Зайцева. Дуже трепетно відношусь до емоцій дитини. Комфорт та безпека дитини зі мною-мій пріоритет. Шукаю і розвиваю через творчість сильні сторони дитини. Діткам готую здорову та корисну, різноманітну їжу. Дотримуюсь чітких вказівок батьків щодо виховання їхніх дітей, дотримуюсь режиму дня. Знаю всі аспекти введення прикорму та дитячого меню загалом. В роботі з дітьми, перш за все, стараюсь розкрити її особистість, аналізую вподобання, інтереси дитини і будую стратегію розвитку дитини.
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!