Бебісіттери

Bahama Mama
Оксана Голубова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ул. Северная 52, кв 111
Інформація про виконавця: Багатодітна мама, маю багатий дрсвід
Bahama Mama
Вікторія Юхимець
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Пр.Відрадний 24/93 кв.143
Інформація про виконавця: Люблю мистецтво, літературу та красу. Дуже люблю дітей :) Люблю веселитися та прогулянки на природі (будь-де та за будь-якої погоди). Відвідую курси практичної філософії, тому з надмірною цікавістю відношуся до світу та обожнюю досліджувати все довкола :) Також, я дипломований психолог. Працюю практичним психологом в школі із молодшими школярами ( 1-4 класи). Займаюся з дітьми арт-терапією (сертифікований арт-терапевт авторського курсу Олени Тараріної). Окрім роботи в школі займаюся гуртковою діяльністю для дітей: ігроленд та дитячий кінозал. Також, займаюся розвитком творчих здібностей дітей, пізнавальної та емоційно-вольової сфер.
Bahama Mama
Олена Ковалевич
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любов до дітей з дитинства,тому саме і пішла навчатись в педагогічний заклад.Добра,працьовита,щира,знайду спільну мову з кожною дитиною,без шкідливих звичок.Моє хобі:люблю співати,читати,гратися з дітками,гуляти..
Bahama Mama
Саша Савченко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "Старокиевский", улица Кирилло-Мефодиевская, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Я сиджу на дивані улюбленого помаранчевого кольору; на мені окуляри, оправу яких ремонтували тричі, бо діти мені їх розбивали в жвавих іграх; на лівій руці татуювання у вигляді пера, про яке мене питають діти, а я сама ніколи не встигаю їм розповісти, чому маю таке тату - їхні версії завжди цікавіше; поруч зі мною одна з найулюбленіших книг - «Нескінченна історія» Міхаеля Енде, яку ми з дітьми уже місяць онлайн читаємо.
Bahama Mama
вулиця Лейпцизька, 16, Київ, Україна
Інформація про виконавця: 7 років займалася легкою атлетикою, в деяких видах стала чемпіони області.Люблю читати)))Моє хобі: орігамі, в‘язання, вироби з бісеру.
Bahama Mama
Людмила Шелудченко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Татарская, 2Б, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Высшее педагогическое образование.Имею взрослую дочь,маленькую внучку.Пунктуальная,ответственная,без вредных привычек.4 года работаю в семье няней и помогаю по дому.Ищу дополнительную работу на выходные.
Bahama Mama
Галина Хома
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Лесная, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю великий досвід роботи (10 років) з дітками від народження і до садочка/школи. Маю чудові відносини з обома сім'ями, в яких працювала. Охайна, працьовита, чиста українська мова. Люблю сімейний затишок, порядок в голові, на голові і всюди :) Ніяких шкідливих звичок, маю характер "матусі-квочки") Зважаючи на досвід, можу щось порадити стосовно розвитку та догляду за дітьми, але завжди поважаю думку батьків.
Bahama Mama
Морозенко Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Подол, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працювала в трьох сім'ях тривалий час. Маю відмінні рекомендації. Дуже люблю дітей, моя донька доросла, онуків не маю! Тому є велике бажання багато часу проводити з дітьми. Наразі проходжу мед.комісію, буду рада допомогти. Люблю собак, обожнюю готувати та пекти)
Bahama Mama
Надія Іотко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Академика Туполева, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Володію емпатією, гарно коммунікую з усією родиною, особливо з дітьми. Маю пед освіту, по спеціальності: вчитель укр мови, анг, заруб літератури. Працювала в дит садочку:яслі, в молодшій школі, потім в інтернаті з важкими дітками. Маю доньку 13 років, навчалась онлайн на психолога. Їздила на семінари, вчилась не лише дистанційно. Пройшла курси по дитячій психології діток дошкільного віку. Останні 10 років працюю нянея в сім'ях. До карантину працювала з маленькими двійнятами.
Bahama Mama
Вікторія Глова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Полтавська область місто Хорол
Інформація про виконавця: Мене звати Вікторія. Вища освіта. Досвід роботи няней - домробітницею 4 роки. Працювала в Італії два роки тому з дитиною 5 років в сім'ї італійців. Обовязки: повний догляд за дитиною. Займалися українською, російською мовами. Вивчали букви, цифри, писали прописи. Навчала в ігровій формі дитину англійської мови. Зараз працюю в Києві з дитиною з 6 місяців. Дякую.
Bahama Mama
Марія Іванюк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Активна, цікава, добра, творча , дуже люблю дітей.
Bahama Mama
Наталія Екзарова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Вишняківська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, бакалаврат за фахом Практична психологія. Вільно володію як українським так і російською мовами. Добре знаю вікову психологію і вмію знайти підхід до діток. Пунктуальна, чесна, відповідальна, добра, активна Можу допомогти по дому і забезпечити комфорт дитині. Володію такими навичками як: гра на піаніно, малювання, ліплення, орігамі, знаю багато розвиваючих і цікавих ігор, а також володію англійською на середньому рівні (можу навчати молодших діток). В арсеналі є кілька методик розвитку дитини. Добре підійду на часткову і повну зайнятість, зможу попіклуватися про дитину, зробити з нею домашнє завдання і провести додаткові заняття, розважити цікавими іграми молодших дітей, нагодувати, а головне корисно і з інтересом для дитини провести час!
Bahama Mama
Діана Коваль
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Вишневое, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: 19 років, люблю діток і нам з ними ніколи не буває сумно) Закінчила педагогічний коледж, працювала вожатою неодноразово, є досвід роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Є дві сестрички 4 і 6 р., з якими я дуже часто залишалась сама
Bahama Mama
Київ Печерськ
Інформація про виконавця: Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.
Bahama Mama
Олена Грушевська
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Святошин, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Великий досвід роботи з дітьми. Активна життєрадісна і щира людина. Маю педагогічну освіту. До 2010 року працювала у школі, з 2010 - нянею. Працювала з дітками від 11 місяців до 4 років, в 3 сім'ях, також працювала в сім'ї в Швейцарії. Дуже люблю дітей, знаю розмовну англійську. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Алла Постирнак
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Олександра Архипенка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Знаю английский язык
Bahama Mama
Катерина Полякова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Архітектора Вербицького, 19, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Пишу казки.
Bahama Mama
Ляля Белозерова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Боггоутовская
Інформація про виконавця: Педагогическое образование, степень в рукоделии, поэтому отлично умею делать с детьми поделки и развивать мелкую моторику. Есть свои детки, 10 та 6, ходят в школу и садик, помогает бабушка. Работала поваром до карантина (умею вкусно готовить:)) Работала няней в детском саду, год приглядывала за дочкой подруги на регулярной основе. Уважаю родителей и люблю детей. Свежая мед.книжка (февраль 2020) Коммуникабельная, ответственная, пунктуальная.
Bahama Mama
Ольга Раціборська
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Маю трьох дорослих дітей , двоє з яких близнюки. Тому можу працювати в сім'ях з декількома дітьми! За освітою вихователь. Свіжа мед.книжка. 5 років працювалла нянею в сім'ї, має гарні рекомендації.
Bahama Mama
Катерина Чебанова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Голосіївський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Очень люблю деток и быстро нахожу с ними контакт.У меня есть двоюродный братик,у него ДЦП,ему 14 лет, занималась с ним, помогала ему со всеми задачами. Работала с детьми школьного возраста, забирала из школы, делала задания, занималась английским языком. Помогала с детьми дошкольного возраста. Привыкла к физически тяжёлым задачам и большим нагрузкам.
Bahama Mama
Дарья Гончаренко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Kiev region
Інформація про виконавця: Имею 2 высших образования, 7 лет опыта работы с ребенком от его рождения до начала школы. Работала с детьми разных национальностей за границей. Могу общаться с ребенком на английском языке.Experience working with a child as a nanny from birth and till 7 years old. Worked on a cruise ship with children of multiple nationalities as a nanny and loved it!
Bahama Mama
Руслана Серветник
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Автозаводська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Руслана,вік 32 роки,заміжня,є дитина 5,5 років.Я позитивна людина,люблю людей і життя. Педагогічна вища освіта. Маю досвід роботи з дітками ,працювала в садочку 5 років і майже 2 роки працювала усім'ї де виховувала двійню хлопчика і дівчинку з 5 ти місяців. Вкласти спати, прання, прибирання, прикорм введення, приготування їжі.
Bahama Mama
Ольга Гордєєва
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Поділ, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Професійна, порядна, дипломований магістр-психолог, дитячий психолог, підготовка до школи, ранній розвиток. Великий досвід роботи нянею.
Bahama Mama
Любов Чмелюк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Шевченківський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Один рік працювала нянею з хлопчиком 2 роки. Шукаю постійну роботу. За освітою кухар, вмію смачно готувати та люблю прибирати. Особливо люблю працювати з дошкільнятами.
Bahama Mama
Олена Бондаренко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Козин, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Педагог за освітою. Працювала в спец садочках приватних, державних, потім нянею. Няня: дівчинка з 2 до 6 (за кордон виїхали). Працювала також з двійнею з народження, Дуже організована, відповідальна. Приємна. Веду здоровий образ життя. Є права, є автомобіль.
Bahama Mama
Кравченко Виктория
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Дарница, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Имею опыт работы с детьми от рождения и до 10 лет, образование высшее педагогическое, учитель начальных классов и среднее специальное медицинской сестры,стаж работы в семьях 15 лет. Занимаюсь репетиторством по начальной школе,подготовки детей к школе.,владою всеми методиками раннего развития.Отлично умею готовить.
Bahama Mama
Екатерина Карпенко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Вокзальная, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Работала в разных семьях на Бали в течение 2 лет с детьми от 2 месяцев до 12 лет. Организовывала детский лагерь каждую неделю для детей на острове. Преподавала детям гимнастику. Знаю английский, украинский и русский. Изучала разновозрастную психологию, умею найти подход к любому ребёнку. 5 дней назад сдала анализ на ковид - отрицательный. Я целеустремленная, трудолюбивая, стрессоустойчивая, дисциплинированная. Работаю над честностью перед самой собой, в первую очередь, доброта, отдача, полезность другим.Хобби -гимнастика, танцы, изучение себя, других и мира, воспитание себя и качеств в себе.
Bahama Mama
Оксана Кричко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Перемоги, Київ, Україна
Інформація про виконавця: З дитинства проводила час із племінниками та дітками. Довгий час працювала в дитячому магазині, добре розуміюсь на догляді, прикормі. Освіта - педагогічна. Хобі- англ. мова, книжки, люблю подорожувати. Відвідала 9 країн світу.
Bahama Mama
Наталя Ковальова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Боярка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи вихователем в садочку 2.5 роки. Досвід з дітьми близько 10 років в сім'ях. Працювала в кожній сім'ї від грудничкового віку до садочку! Вища пед. освіта, володію методиками: монтессорі,домен, але головне, що я щиро люблю проводити час з дітьми) Я відкрита, доброзичлива, пунктуальна та відповідальна людина. Вважаю, що безпека та щастя дитини - це головне!
Ірина Жданова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Mizhnarodna Street, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Весела, маю багаті знання про догляд та розвиток дитини. Працювала 28 років вихователем в садочку з дітьми від одного року і до випуску. Диплом дошкільного виховання та сімейного виховтеля. Розробляла методичні програми. Маю досвід роботи в сім'ях з дітками різнрого віку. Догляд, прогулянки, розвиток, кружки.
Bahama Mama
Жанна Зінь
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Akademmistechko, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Досвід роботи в 3х сімях з дітками віком від 4 місяців і до 6 років. Остання робота - працювала в сімї (дівчинка 1р 3м і хлопчик 4р) протягом 6.5 років. Хоча не маю пед.освіти, я сама для себе вивчала і вивчаю методики розвитку дитини, бо для мене це дуже цікаво" Інтуїтивно підлаштовую різні методи навчання індивідуально для дитини. Добре знаюся на особливостях розвитку дітей різного віку. Можу викладати англійською мовою.
Даша Яковлева
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Akademmistechko, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працювала 4 роки в сімї з дівчинкою 1.2 ( в 2 роки був діабет, повністю відповідала за її харчування, підрахування, уколи) і таткож доглядала за братиком, 3р. Паралельно теж працювала в сімї з дошкільнятами. Наразі працюю в сімї з хлопчиком 4 роки. Мама називає мене нянею-старшою сестрою, в принципі так себе з дітками і відчуваю) Хоббі- фотографія та ролики (я інструктор з катання на роликах). Ходжу на відкриті уроки і семінари по дитячій психології. Діти мене надихають, я в них вчусь тому як радіти і як жити взвгалі!
Bahama Mama
Катерина Рудяк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Харківське шосе, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добра, чесна, весела, порядна, пунктуальна, віповідальна, люблю читати, вивчаю французьку мову
Bahama Mama
Ксенія Новожилова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Kharkivske shose
Інформація про виконавця: Працювала 3 роки в приватному садочку, помічнком вихователя. Закінчила курси по дитячій психології. Працювала в сімї з хлопчиком старшим і дитиною молодшою 5 місяців. Працювала там протягом 5 років з 2005 по 2010рік. Була відповідальна за догляд, розвиток двох діток, вводила прикорм. Люблю проводити час із дітьми, вважає що няня має бути наставником. З 2010 року працювала з хлопчиком 1 рік. Працюю з двійнею наразі 2.2, але вони теж будуть йти в садочок.
Bahama Mama
Наталія Недоступ
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Голосеевский проспект, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Комунікабельна ,спокійна,доброзичлива,активна.За здоровий спосіб життя тому і готую корисно і смачноЗаймаюся йогою,щиро люблю діток тому і обрала такий шлях
Bahama Mama
Діана Котнюк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "ЧАЙКА", вулиця Валерія Лобановського,21,1
Інформація про виконавця: педагогічна освіта, музична освіта. pedagogical education (teacher of English language and literature)Ivan Franko University music education - tutor of english language -provided help with homework and organized activities for kids of different ages -was a babysitter for babies from 3 months. - cared for two children (7 months and 8 years / 6 years and 9 years) -worked in the event agency as an animator and organizer, held events for up to 30 children in a group. -I have experience working abroad in English-speaking families. педагогічна освіта(вчитель англійськоі мови та літератури)університет ім Івана Франка музична освіта -репетитор англійської -особистий вихователь(роблю з дітьми уроки ) -була нянею немовлят з 3 міс. -доглядала одразу за двома дітьми (7 місяців і 8 років/6 років та 9 років) -працювала в івент агенстві аніматором та організатором,проводила заходи до 30 дітей в групі. -маю досвід роботи за кордоном в англомовних сім'ях.
Роксолана Ковалів
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Михайла Бойчука, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Християнка. Люблю любити.
Bahama Mama
Катерина Радько
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Миколи Ушакова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Дівчина з будівельною освітою, досвідом роботи в ресторанному бізнесі відкрила для себе новий напрямок, няньчити діток. Своїх 2-є 2015 та 2016 року народження та працювала з хлопчиком 2018 року народження. Захоплююсь розвитком діток дошкільного віку та знаю як знайти підхід до них. Дружина шеф-кухаря яка вміє смачно готувати.
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!