Бебісіттери

Bahama Mama
Елена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Райдужна, 61, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 22. Закінчила університет з червоним дипломом, здобула вищу освіту з готельно-ресторанного бізнесу. Мої здобутті знання допомогли розвиватись сімейному бізнесу. Народилася та живу у Києві. Паралельно допомагаючи з молодшими братами освоїла навики няні. Вже на протязі 3-х років працюю з дітками віком від 4-х до 11-ти років. Працюю як на повний робочий день так і частково. Виконуючи побажання та вказівки батьків, ніколи не забуваю про особистість дитини та її бажань. Режим дня, навчання, ігри, прогулянки та чистота завжди присутні в робочому дні. Люблю тварин та із задоволення допоможу з ними. Досвід роботи також маю та і сама власниця домашнього улюблениця. Маю власне авто та на протязі 5 років вправно володію навиками водіння.
Bahama Mama
М. Вирлиця
Інформація про виконавця: Психолог за освітою, вмію зацікавити дитину, працювала гувернанткою, репетитором, нянею . Маю 8 років досвіду. найменший 11 місяців, старший 4 клас. Маю сертифікати освітніх програм. З радістю допоможу. Також я успішно пройшла тренінг БагамаМама з базового прибирання і вмію старанно наводити чистоту...
Bahama Mama
Київ Печерськ
Інформація про виконавця: Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Святошин, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Великий досвід роботи з дітьми. Активна життєрадісна і щира людина. Маю педагогічну освіту. До 2010 року працювала у школі, з 2010 - нянею. Працювала з дітками від 11 місяців до 4 років, в 3 сім'ях, також працювала в сім'ї в Швейцарії. Дуже люблю дітей, знаю розмовну англійську. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Вокзальная, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Работала в разных семьях на Бали в течение 2 лет с детьми от 2 месяцев до 12 лет. Организовывала детский лагерь каждую неделю для детей на острове. Преподавала детям гимнастику. Знаю английский, украинский и русский. Изучала разновозрастную психологию, умею найти подход к любому ребёнку. 5 дней назад сдала анализ на ковид - отрицательный. Я целеустремленная, трудолюбивая, стрессоустойчивая, дисциплинированная. Работаю над честностью перед самой собой, в первую очередь, доброта, отдача, полезность другим.Хобби -гимнастика, танцы, изучение себя, других и мира, воспитание себя и качеств в себе.
Bahama Mama
Алла Валеріївна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "ЧАЙКА", вулиця Валерія Лобановького, Чайки, місто Київ, Україна
Інформація про виконавця: Моя вся жизнь связанная с детьми, я работала воспитателем, организовывала детские лагеря, руководила благотворительной организацией, цель которой была оказывать помощь деткам. Работала на Кипре няней в нескольких семьях. Весёлая, жизнерадостная, люблю детей, сама являюсь мамой пятерых) Мои дети выросли, поэтому с радостью понянчу деток помладше!
Bahama Mama
бульвар Перова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 22,навчаюсь у медичному університеті імені О.О.Богомольця на медичному факультеті,6 курс.Знаю правила годування,ведення прикорму,а також правила підтримання особистої гігієни дітей,режим сну і т.дЗможу займатись загальним розвитком:малювати,ліпити,читати книжки,вчити букви/цифри;знаю англійську на елементарному рівні,тому також можу допомагати на початкових етапах вивчення даної мови.Зможу допомогти дитині шкільного віку з домашнім завданням,якщо потрібно.Особисті якості:щира любов до дітей незалежно від віку,ввічливість,відсутність поганих звичок,урівноважений характер,охайність.Володію чистою українською мовою,а також добре готую.У мене велика родина,тому доволі часто мене залишали з братиками/сестричками/племінниками різного віку.
Bahama Mama
Дар’я
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Весела Цілеспрямована. Швидко навчаюсь. Люблю проводити час з дітьми. Навчаюсь на 4му курсі на факультеті Дошкільне Навчання. Мають досвід роботи 1.5 року вихователем в дитячому садочку та нянею з дошкільнятами. Бачу своє покликання в дітях.
Bahama Mama
Солом'янський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Меня зовут Лилия. Я позитивная и творческая личность. Умею общаться с детьми разных возрастов. Имею педагогическое образование и небольшой опыт на свои 22 года. Имею опыт няни 2,5 года. Работала в англоязычной семье. Работала с 2-мя детьми, возрастом 1,8 и 6 месяцев. Разговариваю свободно на русском и украинском языке, на английском говорю немного, сейчас изучаю его. Уважаю приоритеты родителей, прислушиваюсь и подстраиваюсь к их форме воспитания и питания. Готовлю здоровую еду детям если нужно). Работала с детьми школьного возраста и солнечными детьми. Имею опыт с грудничками. Люблю спорт и книги. Знаю психологию детей и люблю читать про это книги. Всегда развиваюсь и использую разные методики. Буду рада поработать и стать частью семьи. ..My name is Lilia. I am a positive and creative person. I can communicate with children of different ages. I have a pedagogical education and little experience for my 22 years. I have experience as a nanny for 2.5 years. She worked in an English-speaking family. She worked with 2 children, 1.8 and 6 months old. I speak fluently in Russian and Ukrainian, I speak a little English, now I am studying it. I respect the priorities of my parents, listen and adapt to their form of upbringing and nutrition. I cook healthy food for children if needed). She worked with school-age children and sunny children. I have experience with babies. I love sports and books. I know the psychology of children and I like to read books about it. I always develop and use different techniques. I will be glad to work and become a part of the family.
Bahama Mama
Ирина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Осокорки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: --По образованию врач- педиатр.--По образованию врач- педиатр.--По образованию врач-педиатр--Замужем, своих трое детей (все взрослые)--Опыт работы в семье с двойняшками до двухлетнего возраста.( Затем семья переехала на постоянное место жительства в Америку).--Опыт работы в частном детском садике в адаптационной группе: между мамой и детским садом. С детьми от полутора лет.Один год.--Опыт работы в частном детском саду воспитателем ( вальдорфский детский сад в коттеджном городке под Киевом, созданный по инициативе родителей). С детьми от 3-х до 6-ти лет. Один год.--Знаю методики развития детей раннего возраста. Изучала глубоко методики воспитания детей Шалвы Амонашвили, Януша Корчака, Вальдорфскую педагогику и др.--Работала в семьях по уходу за людьми пожилыми с заболеваниями ( по просьбе друзей, как врач).--Последние полтора года помогала дочери воспитывать внука от рождения до полутора лет. Развивается с задержкой развития.--сентябрь-октябрь 2020 проработала няней в семье с грудным ребёнком. Семья меняет место жительства (переезжают в другой район и, всвязи с карантином, няню ищут в своём районе жительства).Дополнительно:--Готова уважительно относиться к устоям семьи и ко всем членам семьи. В том числе и к четвероногим.--Готова аккуратно и точно выполнять все рекомендации мамы по уходу за детьми и воспитанию детей.--Готова к длительному сотрудничеству.--Аккуратная и чистоплотная. Без вредных привычек.--Самодисциплина на высоком уровне.--Люблю поездки на велосипеде и плавание. В хорошей физической форме и с хорошим здоровьем.--Ответственная, заботливая и добрая.С детьми общаюсь с удовольствием и радостью.--Без лишнего веса. Очень активна. --Коммуникабельна. Честная и готова к открытому диалогу по рабочим вопросам.--Вегетарианка. Но уважаю вкусы семьи и могу готовить даже невегетарианское питание.
Bahama Mama
вулиця Панаса Мирного, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт)Мене звати Юля,мені 20)Працювала нянею неодноразово)Була на постійній основі на повний робочий день з дівчинкою 4 рочків)Також працювала із хлопчиком 3 рочків,та мала сім’ю з дівчинкою 7 рочків)Люблю дітей,завжди знайду з ними різні забави,сумувати нам часу не буде)Маю рекомендації та при собі є медична книгазавжди легко знаходжу до малечі підхідСкарг ніяких у мою сторону ніколи не булоЗавжди вислухаю всі ваші прохання та виконаю їхВідповідальна,пунктуальна,чеснаШкідливих звичок не маюБуду готова стати вашою нянею)
Bahama Mama
Наталия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ул.Маршала Тимошенко
Інформація про виконавця: Веду здоровый образ жизни, увлекаюсь йогой. Люблю театр, живопись, музыку. Вожу авто. Стаж вождения более 20 лет. Православная. Вакцинирована от КОВИД. Практический психолог по образованию. Опыт работы няней -гувернанткой 8 лет, веду деток с грудного возраста и до садика или школы. Умею организовать полезные и увлекательные занятия, а также построить доверительные отношения с родителями. Готова предоставить контакты бывших работодателей для получения рекомендаций.
Bahama Mama
Севастопольська площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи з дітками різного віку. І з школярами, і з немовлятами( навіть новонароджені близнюки), і з трьома дітками в родині. Не працюю тільки з особливими дітками ( для цього не маю потрібного досвіду і знань) Полюбляю хенд-мейд, залюбки поділюсь досвідом з підопічними дітками. Дуже люблю тварин і живу природу. Залюбки буду прививати любов до оточуючого світу діткам. Із задоволенням допоможу з виконанням домашніх завдань. Знаю англійську та французьку мови(самоучка). Зараз в процесі вивчення іспанської. Вільно володію російською. Вважаю себе активною, комунікабельною та відповідальною. В дітях бачу маленькі особистості, які заслуговують відповідного ставлення до них. Охоче відповім на усі питання дитини, на які знатиму відповідь, а на ті, що не знатиму, запитаю у Гугла :) I have experience working with children of different ages. And with schoolchildren, and with babies (even newborn twins), and with three children in the family. I do not work only with special children (I do not have the necessary experience and knowledge for this) I love handmade, I will gladly share my experience with the wards. I love animals and wildlife. I will love to instill love for the world around children. I will be happy to help with homework. I know English and French (self-taught). Now in the process of learning Spanish. I speak Russian fluently. I consider myself active, sociable and responsible. I see in children small personalities who deserve appropriate treatment. I will gladly answer all the child's questions, to which I will know the answer, and to those that I will not know, I will ask Google :)
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Авіаконструктора Антонова, 20, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю дитину 4 роки. Я з багатодітної сім'ї, одна з 5, тому звикла пілкуватися про діток змалку)) Нянчила дітей подруг, вони знають що на мене завжди можна покластися. Доглядала хлопчика протягом 3 років поки мама працювала в Німеччині. Англійська та німецька на базовому рівні. Чесна, порядна, працьовита та відповідальна. Я - універсальний солдат, люблю допомагати по дому, можу готувати смачну домашню їжу.
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чабаны, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Освіта, розвиток та піклування про дітей займає займає особливе місце в моєму житті. Магістр "Дошкільна освіта" та "Мова та література англійська". Маю інтернаціональний досвід роботи з дітьми. Більше трьох років працювала в Китаї з дітками від 2 років до 17 та 3 роки в Україні з українськими та іноземними дітьми. Маю досвід навчання дітей англійській та італійській мовам за допомогою комунікативної методики засобом гри.Час з дитиною цікавіше провести за заняттями з малювання, ліплення, орігамі чи проектуванням інших креативних виробів. З легкістю організую усі режимні процеси дитини.I have worked more than 3 years in China as an English teacher and 3 years in Ukraine.My skills and accomplishments include:Organized fun and educational games, read storybooks that increased children’s interest in story time, make different kinds of hand crafts and planned outdoor activities such as walking to the local playground and parkWith my experience and skills, combined with my strong initiative and calm head under pressure, I am convinced I would be an excellent nanny for Nurturing Nannies. I have a passion for young learners and early childhood care and education.
Bahama Mama
вулиця Кисловодська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу філологічну освіту, закінчила Університет "Україна" (філологія), маю дипломи з англійської мови (рівень upper intermediate). Працювала як за фахом (журналіст, контент-менеджер), так і нянею в укр та англомовних родинах протягом 6 років. Розумію і люблю проводити час із дітьми, можу знайти підхід до будь-якої дитини) Маю успішну повну сім'ю (донька 10 років)._________________________I have a University degree, specialized philological and publishing deal ( University "Ukraine", and have diplomas in English (upper-intermediate level). Has worked at my main speciality (journalist, content manager) and as nanny in Ukrainian and English-speaking families for 6 years. I understand children and love to spend time with them, I can find an approach to any little Human) I have a full successful family (daughter 10 years).
Bahama Mama
ул.Героев Днепра 42б
Інформація про виконавця: Никто не скажет лучше о няне кроме ее предидущих работодателей.“Ответственная, исполнительная, аккуратная, спокойная, всегда приходила вовремя. Заботилась о безопасности ребенка, придерживалась пожеланий и выполняла без напоминания рабочие моменты”От себя добавлю, опыт работы няней около 3 лет с мальчиками и девочками от 4 месяцев до 2,5 лет. Владею методикой Глена Домана. Знакома с методикой Монтессори, Зайцева, Массару Ибука. Уровень английского Pre-Intermeiate 1
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Нові Безрадичі, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я мама двух замечательных мальчишек, возрастом 7 и 10 лет.Поработала за свою жизнь и баристой и поваром и воспитателем и даже аниматором.Каждый опыт оказался ценным но тянет больше всего к работе с детьми.У меня есть неоконченное педагогическое образование и опыт в работе с детьми-воспитателя,аниматора и мамы)А ещё я люблю и умею делать поделки своими руками и вкусно готовить.Без творчества и голодными от меня не уходят.)
Bahama Mama
Анастасія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Героїв Дніпра, 35, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Анастасія. Навчаюся на 3-му курсі КНУКіМ на акторській спеціальності. Викладаю акторську майстерність для дітей, проводжу дитячі свята для різних івент-агенцій, періодично знімаюся в серіалах та рекламах. Розуміюся на психології дітей різного віку. З радістю проводитиму час з дітьми від 2-х років. Знаю багато ігор та акторських вправ. Так що разом із нянею отримуєте ще й викладача :)Чітко та літературно розмовляю як російською, так і українською.Володію англійською та шведською на середньому рівні (2,5 роки жила в Швеції).Граю на укулеле, співаю, читаю українську та російську поезію, пишу вірші.Можу гуляти з дитиною, готувати базові страви, допомагати із домашнім завданням, особливо з гуманітарних предметів.Люблю дітей та вважаю, що вони — наше майбутнє!
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Васильков, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: 13 років досвіду роботи нянею в сім'ях. Працювала в трьох сім'ях, в першій сім'ї 7 років і в інших двох по 3 роки. Маю відмінні рекомендації. Закінчила Інститут ім.Горького за спецільністю "Дошкільна педагогіка та психологія". Маю негативний результат тесту на ковід (один тиждень). Розмовляю чистою українською та російською мовами. До 2007 року працювала також в дитячому садку. Ставлюсь до діток з ніжністю, щиро люблю проводити з ними час, вмію знайти підхід та забезпечити безпеку та комфорт дитини. Я постійна, відповідально та серйозно ставлюся до роботи. На роботі Постійно розмовляю з дітьми, пояснюю все, що знаходиться довкола, вмію організувати режим для дитини та сформувати корисні звички. Поважаю батьків і уважно прислухаюсь до їхніх побажань, можу надати професіну пораду якщо мене спитають) Детальніше резюме (російською мовою) надаю: Няня, воспитатель ФИО: Рыбальченко Елена Анатольевна. Семейное положение: замужем, двое детей (сын 32 лет и дочь 26 лет) Цель: работа няней в семье (в Киеве). Навыки и квалификация: ▪ опыт работы с детьми в возрасте от 1-го до 8-ти лет, ▪ развитие и обучение детей с использованием методик дошкольного образования, ▪ знания и практические навыки в использовании развивающих систем, ▪ навыки уборки детской комнаты, ухода за детскими вещами, ▪ опыт в приготовлении еды для ребенка, ▪ сопровождение ребенка в детский сад, школу, в медицинские учреждения, ▪ подготовка к школе, ▪ опыт совместного выполнения домашних заданий. Опыт работы: Октябрь 2017 г. - Май 2020 г.: няня-воспитатель, работа в семье. Обязанности: ▪ уход за ребенком (девочка 1 г. 11 мес.) ▪ приготовление еды для ребенка, ▪ кормление, поддержание чистоты вещей и игрушек ребенка, ▪ прогулки, игры, развивающие занятия. Ноябрь 2014 г. – Октябрь 2017 г.:няня-воспитатель, работа в семье. Обязанности: ▪ уход за детьми (мальчик 2 г. 7 мес., девочка 7 мес.), ▪ соблюдение режима дня, ▪ уход за детьми, ▪ помощь маме с домашними обязанностями (убока, приготовление еды), ▪ прогулки, развитие детей, ▪ обучение старшего ребенка раннему письму и чтению, привитие навыков самообслуживания и в дальнейшем подготовка к школе. Сентябрь 2007 г. – август 2014 г. няня-воспитатель, работа в семье. Обязанности: ▪ уход за ребенком и развитие (мальчик 1 г. ), ▪ соблюдение режима дня, ▪ кормление, приготовление еды, уборка комнаты, ▪ уход за детскими вещами и игрушками, ▪ сопровождение на подготовительные курсы, ▪ подготовка к школе, ▪ помощь в выполнении домашних заданий. Июль 1983 г. – август 2007 г. воспитатель, работа в детском саду. Обязанности: ▪ соблюдение режима дня, ▪ уход за детьми, прогулки, привитие навыков самообслуживания, ▪ подготовка и проведение занятий по программе детского сада, ▪ работа с родителями, ▪ соблюдение техники безопасности. Образование: 1981 - 1983 г.г.- Киевское Городское Педагогическое Училище №1, специальность «Воспитатель детского сада». 1984 – 1989 гг. – Киевский Государственный Педагогический Институт им. А.М. Горького, специальность «Педагогика, Психология дошкольная», «Преподаватель дошкольной педагогики и психологии», «Методист по дошкольному воспитанию». – ( заочно). Личные качества: доброта, коммуникабельность, стрессоустойчивость, пунктуальность, уравновешенный характер, высокий уровень ответственности.
Bahama Mama
вулиця Борщагівська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я дуже відповідальна і вмію швидко вирішувати важкі ситуації.Люблю подорожі,знайомства з новими людьми.Я маю достатньо високий рівень іспанської мови так як жила в Іспанії майже 5 років.Закінчила музичну школу і з радістю позаймаюсь з дітьми музикою.В мене багато двоюрідний братиків і сестричок тому я навчилась знаходити спільну мову з дітками будь якого віку.Мене цікавить психологія дітей і я багато читала про виховання дітей та як з ними знаходити спільну мову.I am very responsible and know how to solve difficult situations quickly. I love traveling, meeting new people. I have a fairly high level of Spanish ... I lived there 5 years. I graduated from music school and happily study music with children. I have many cousins ​​so I learned to find a common language with children of any age. I am interested in child psychology and I read a lot about raising children and how to find common ground with them.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи в різних сферах діяльності, проте моя любов до дітей — безмежна, і вона перемогла! Саме тому я обрала роботу, яка пов’язана з доглядом та вихованням дітей. Супервідповідальна, позитивна, щира, відкрита, чесна, оперативна, охайна, креативна, без шкідливих звичок. Маю педагогічну освіту за спеціальністю «образотворче мистецтво», магістр дизайну, навчаюсь в аспірантурі. Обожнюю дітей і заняття з ними. Вмію зацікавити та знайти спільну мову з малюками будь-якого віку. Допомагаю рідним та близьким з вихованням дітей (0 - 8 р.). Їх батьки повністю довіряють мені дітей. Без проблем вкладу спати; нагодую (вмію та люблю готувати корисну здорову їжу, залюбки зроблюце разом із дитино); пограю в активні ігри; відвезу/відведу на гурток (власне авто, понад 8 років стажу); малювання/ліплення в колаборації з англійською, етикетом; розвину моторику, логіку, пам'ять, увагу; розкрию творчий потенціал дитини... Врахую всі побажання БАТЬКІВ щодо виховання дітей. Заняття та ігри містять елементи навчання та виховання. Залюбки стану другом і вчителем для дитини/дітей. Є знання по темі цукрового діабету.
Bahama Mama
Валерия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Лесной проспект
Інформація про виконавця: Имею высшее образование. Опыт работы с детками больше двух лет. Работала в государственном саду чуть больше года, ушла из-за переезда в другой город. Должность была помощник воспитателя. В мои обязанности входило: помогать деткам переодеться,когда они пришли,принести им завтрак,накормить,убрать за ними. Помощь воспитателю в занятиях с детками(было такое,что и самой приходилось их проводить) сопровождение на улицу,помощь там,если нужна. Уборка в группе,пока детки на улице,подготовка к обеду,накормили и положить спатки. Детки проснулись,помощь в переодевание. Полдник,и сборы домой. В частном саду работаю второй год, здесь практически также. Но на прогулку выходим вместе,помощь воспитателю в занятиях (ещё нужно фотографировать все занятия). У меня ещё две сестрички,с которыми я в своё время помогала маме с ними сидеть и воспитывать. Подготовливать их к школе,если была такая возможность. Отводить их в сад,готовить кушать им,кормить,укладывать спатки.
Bahama Mama
вулиця Бакинська, 28, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту та досвід роботи з дітками 0-10 років. Активна, комунікабельна та завжди енергійна. Не дивлячись на свій юнний вік, знаю як знайти підхід до дитини з перших днів та стаю чудовим помічником у сім‘ї. Люблю читати багато психології. Розвиваюсь себе як з музичної сторони, так і з інтелектуальної. Також маю основну роботу в музичній школі( викладаю скрипку). Знаю як складно батькам довірити власну дитину, тому завжди до ваших послуг😊
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
м.Київ
Інформація про виконавця: Маю філологічну освіту з курсом педагогіки. Перекладач іноземної мови. Викладач англійської та німецької мови. Досвід роботи з дітками від 2 до 15 років в приватному дитячому садку і в державних та приватних школах. Маю знання різних методик раннього розвитку: Монтесорі, Глена Домена та інші. Розробляла власну програму занять з дітками, згідно віку та побажань батьків. Знаю як зацікавити маленьку особистість, є досвід роботи в сімях та рекомендації. Відповідальна, врівноважена, з повагою відношусь до дітей,з уважністю прислуховуюсь до побажань батьків. Можу забезпечити якісний догляд за дитиною. Гарантую порядність та надійність.
Bahama Mama
просп. Генерала Ватутіна, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За освітою вчитель почткових класів, працювала в сім'ях нянею, репетитором. Можу займатись із дітками від 0 до 5 класу, знаю всі предмети (крім іноземних мов) та всі методики. Весела, позитивна та люблю працювати) Пройшла тренінг з допомоги по дому, дуже люблю чистоту та порядок.
Bahama Mama
Тамара
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Шулявская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю активний відпочинок, енергійна, обожнюю дітей, можу з ними одночасно займатися саморозвитком та підготовкою до школи, гарно знаю англійську мову, маю стаж вчителя англійської для дітей віком з 6 років.
Bahama Mama
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту. Навчаюсь на психолога. Працювала вихователем у приватному дитячому садочку. Маю досвід роботи з дітками різних вікових категорій, близько 10 років, діти дошкільного віку. працювала з особливою дитиною, з дівчинкою у якої був "синдром дауна". коректуючим педагогом. Маю досвід роботи з двома дітками (1 рік і 8 місяців, та 5 років) в одній сім'ї. працювала в сім'ї з хлопчиком 4 роки. Маю досвід роботи вахтовим методом. Працювала викладачем погодинно, розвивала діток по віку. Можу забезпечити догляд за дітьми дошкільного віку: Гігієнічні процедури, розвиваючі ігри, прогулянки, годування. Відповідальна, уважна, порядна, не заміжня, маю свого сина, якому 8 років. Не курю, є водійські права та особистий автомобіль. Люблю працювати з дітками, маю підхід до дітей, завдяки досвіду, прочитаним книгам та тренінгам, пройшла школу для батьків та курси: "сексуальне виховання" і "чому діти брешуть". Люблю тварин, прогулянки. Ваше чадо буде в добрих і надійних руках. З радістю допоможу у вихованні вашого малюка.
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Олександра Архипенка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любляча дітей, добра,відповідальна, чуйна.За спеціальністю педагог, 25років стажу в дитячому садку, вища освіта. Маю досвід роботи як з немовлятами так і шестирічками в підготовці до школи, підлітками.
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Березняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Протягом року працювала вихователем у державному садочку з дітками 4-5 років. Також маю досвід роботи нянею з маленькими дітками. Закінчила університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю соціальний педагог, практичний психолог. Позитивна, відповідальна, стресостійка.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Сосновая 5,
Інформація про виконавця: Стійка і цілеспрямована людина, вважаю, що до будь-якої дитини можна знайти свій підхід, для мене дітки це не робота, а це задоволення. Вважаю, що ні в якому разі не можна сварити дитину, а тим паче якось доторкнутись з агресією, завжди можна домовитись або переконати.Я творча і відкрита добра людина, а діти це відчувають. Хочу в майбутньому відкрити свій садок, або щось саме для дітей!
Bahama Mama
Юлия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Ревуцкого, 11в, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я хореограф по образованию. Со школьного возраста работаю с детьми. У меня племянник и племянница, по этому, знаю как обращаться с младенцами. Есть вокальные данные, могу спеть песенку вашему карапузику.
Bahama Mama
Анастасія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Привіт ,звати Анастасія ,22 роки готова допомога з дітками ,у разі чого зможу надати першу медичну допомогу ,маю медичну освіту .Можу сидіти з дітками від року і старше .
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Костянтина Данькевича, Київ, Україна 17,кв.278
Інформація про виконавця: Доброзичлива,відкрита,тактовна,легко знахожу контакт з дитиною. Працювала в дитячих закладах (працювала в садочках) та в дитячій поліклініці дитячою медсетрою, працювала в сім'ї рік з дитиною 8 місяців. Допоманала зі старшою дитиною також. Обізнана в патронажі, ГВ, догляді за дитиною після народження, здійснювала візити додому. Розглядаю роботу як частково так і на постійній основі. Також успішно пройшла тренінг БагамаМама з базового прибирання і готова допомагати по дому.
Bahama Mama
Наталья
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Парковая 8/6
Інформація про виконавця: Мне 45 лет.....за это время вырастила своих двоих прекрасных детей мальчика и девочку, так же имею 10летний опыт работы с детьми от 2лет до 18лет.....пение с детьми, их интересы, их жизненные ценности, беспокойства и переживания....все это мы с ними обсуждаем и решаем....Также работала в Турции няней с детьми до года и в детском саду по Вольдорской системе......О себе могу сказать, что по характеру я добрая и спокойная. Люблю вкусно готовить вегетарианские блюда.Люблю петь песни и колыбельные для детей, играть в разные игры, читать книги. Множество положительных отзывов получила от родителей и рада что смогла стать их поддержкой.
Bahama Mama
вулиця Бориспільська, 6, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Меня зовут Анжела. У меня есть замечательные детки 4 года и 7 лет. Образование высшее экономическое. После рождения детей решила посвятить себя семье. Люблю когда в доме детский смех, люблю гулять в парках и на детских площадках, петь, лепить, рисовать. Увлекаюсь готовкой и семейной психологией. Считаю что фундамент счастливого будущего наших детей закладывается с раннего детства. Готова стать помощницей родителям и другом для Вашего ребенка.
Bahama Mama
Яна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Бехтерівський провулок 10/10
Інформація про виконавця: Доброго часу! Я- творча людина, життєрадісна, відкрита до нового та активна. Маю вищу педагогічну освіту- вчитель образотворчого мистецтва та дизайну. Люблю спостерігати красу довкола , творити її і відкривати творчий потенціал в дітях, радіти разом їхнім успіхам. Весь час навчаюсь та вдосконалюю себе. Вважаю, що Любов врятує світ!
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я мама чудової 19-ньої дівчинки та няня за покликом душі. Працювала на протязі 6 років з 2 хлопчиками в одній родині (5 та 2 роки). Розвиток за віком, орієнтування в просторі, приготування їжі разом з дітьми (побажання батьків), дотримання режиму дня, супровід на гуртки та секції. Маю досвід роботи в приватному дитячому садочку та няні-супроводжуючої. З віком від 6 місяців до 11 років. Прогулянки на свіжому повітрі, відвідування секцій, виставок та покази мод в яких приймали участь мої дітки. Люблю розповідати казки/вірші, прививати любов та повагу до будь-якого життя, берегти природу та пізнавати світ.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Василя Липківського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Есть опыт работы с детьми разного возраста. Помогала с воспитанием 2 братьев и 2 сестер с рождения. Прогулки, кормление, соблюдение режима дня. Развивающие игры, подделки, помощь в выполнении домашних заданий. Работала тьютором в инклюзивных классах (дети возрастом от 6 лет) Была помощницей воспитателя в частном детском саду (возраст 2-3 года) В агентстве брала заказ с ребенком 4 месяцев. Обучаюсь по специальности "Клиническая психология", провожу консультации с подростками. В университете изучаем возрастную психологию, психопатологию, основы медицинских знаний, физиологию и тд. Я очень люблю детей, творчество и просто активно проводить время. В свободное время рисую, занимаюсь рукоделием, читаю, выращиваю цветы, люблю готовить.
Яна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
пров. Мічуріна,Путрівка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Люблю діток , комунікабельна , пунктуальна .
Bahama Mama
Лілія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Мостицька, Київ, Україна
Інформація про виконавця: В мене великий досвід роботи (12 років) з дітьми від народження до семи років. Маю вищу педагогічну освіту. Люблю проводити час з дітьми, на прогулянки ходимо в різну погоду. Роблю все, що відноситься до догляду за дитиною. Також зможу допомогти мамі в домашніх справах. Використовую в заняттях методики М.Монтессорі, Г. Домана та інші. Завжди притримуюсь побажань батьків і виконую їхні доручення. Зможу забезпечити вашій дитині повний догляд на цілий день.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Троєщина, вулиця Теодора Драйзера, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працюю медичною сестрою та помічником вихователя в приватному садочку.
Bahama Mama
Дар‘я
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Анатолія Петрицького, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт мене звуть Дашаю Мені 20 років. І я дуже люблю дітей. Це кохання мені прищепили з дитинства, у сім'ї багато дітей, а я старша, тому з раннього віку НЯНЯ🧸❤️ Кожне літо проводжу в таборах. Усі три місяці розмалюю літо яскравими фарбами та дарую емоції, враження сотням дітей Коли літній табір закінчується я працюю нянею для дітей 1+, дошкільного віку і вже зовсім дорослими 6+ Залежно від віку 🐣розвиваємося в ході ігор 🐣пізнаємо світ 🐣турбота та догляд 🐣проводимо весело час 🐣готуємося до школи 🐣підтримуємо захоплення дитини 🐣репетиторство з математики, української + всі предмети початкової школи + англійська з 0 🐣прогулянки, супровід Я студентка 4 курсу спеціальності Міжнародні економічні відносини. Дуже люблю читати, грати в настільні ігри, танцювати, співати, займатися спортом та бути на одній хвилі з дітьми Основний підхід - стати другом для дитини😉
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Володимира Маяковського, 81, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Здравствуйте дорогие родители! Меня зовут Валентина, мне 54 года, я счастливая жена, мама и бабушка. На данный момент ищу работу няни. Опыт работы в данной сфере 15 лет. Работаю с детьми с рождения до 5 лет. Я очень люблю деток и животных. Нахожу индивидуальный подход к каждому ребёнку. Пака вы работаете и занимаетесь своими делами, ваш ребёнок будет в полной защищённости, присмотрен, занят и увеличен. О себе: добрая, порядочная, честная, чистоплотная женщина без вредных привычек. Район проживания- Троещина. Готова к работе также и в других районах города Киева.
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Юнацька 1, ЖК Паркленд, вулиця Юнацька, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За фахом дизайнер, вільно володію українською та російською, англійською на рівні Intermediate.Маю досвід роботи в різних сферах діяльності. Вмію готувати, пунктуальна, чесна, творча, позитивна, відповідальна, до всього ставлюсь з розумінням, не маю шкідливих звичок.Люблю дітей, завжди знаходжу спільну мову з ними. Працювала з віком від 2х-4х років, старшими дітьми, та навіть немовлятами. Зазвичай в обов’язки входило догляд та розвиток по віку, приготування їжі, прогулянки на свіжому повітрі та ігри вдома.Поважаю особисті межі дитини та притримуюсь режиму дня.
Bahama Mama
Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Ракетна, 24б, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Освіта: Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова спеціальність дизайн одягу, Магістр.Присутній досвід роботи з дітьми на даній роботі.Організація та підготовка дітей до фотосесії та вирішення організаційних питань в процесі. Організація простору школи дизайну для дітей ( комунікація з дітьми та батьками, вирішення певних питань, допомога дітям в навчанні, викладання стилістики та моди )Допомога керівнику в особистих питаннях( забрати дитину зі школи, відвезти дитину на гурток, нагодувати.)Викладала стилістику 3 роки в модельному агентстві FP models для дітей , вікова категорія від 6 років до 15 років . Проживала 1 рік закордоном , працювала в американських сім’ях ( побутова робота та допомога з дітьми ) в основному в сім’ях від 4-7 дітей . В одній із сімей навчала дитину малюванню. Доглядала дитину сестри від 1 року. Цілеспрямована, щира, комунікабельна, оперативна, творча, відповідальна, наполеглива, прискіплива та вимоглива. Серйозно підходжу до будь-якої роботи, завжди шукаю цікаві рішення.Обожнюю мистецтво , малюю від руки і в програмах, створюю одяг. Навчаюся гри в великій теніс та люблю пізнавати нове. Спілкуюся англійською на середньому рівні .
Bahama Mama
Любов
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Олександра Кошиця, 4, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю діток, комунікабельна, весела))
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Кагарлык, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Працюю нянею ще з студентських років, досвід роботи з дітьми (більше 5 років). 3 08.2020 по 11.2021 (1iк мiсяці)З 10.2018 по 08.2020 (1 рiк 10 місяців)3 05.2018 по 10.2018 (5 мiсяцiв)з 02.2016 по 02.2018 (2 місяців)ОсвітаКиївський університет імені Бориса ГрінченкаСоціальний педагог з напрямком Практичний психолог, КиевВища, з 2015 по 2019 (4 роки)Додаткова освітаПсихолог-консультант Займаюся безкоштовним консультуванням батьків з питань: правильного виховання дітей, налагодженням зв'язку у сім'ї, комунікативності дітей у соціумі. Проходила курси та iнтенсиви по сучасним технiкам виховання длтей, також вивчаю дитячу психологiю, та знаюся у ній. Працювала у інклюзивнi освіті, та маю досвід роботи з дптками "обмежених можливостей"що до характеру та особистісних якостей можу сказати добра, відповідальна комунікабельна i надзвичайно люблю дітей.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Буча, Київська область, Україна, вул. Шпвченко
Інформація про виконавця: За фахом я психолог, з досвідом роботи 4 роки. Працювала психологом в загально-середній школі та Інклюзивно-ресурсному центрі з дітьми з особливими потребами. Успішно виконувала всі функціональні обов'язки психолога. Володію методами психологічної та нейропсихологічної діагностики та корекції емоційної та когнітивної сфери дітей (мислення, уваги сприйняття, пам'яті, фантазії, моторики). Останні 4 місяці працювала вихователем в дитячому садочку. Вела гурток малювання.Маю успішний досвід виховання, всестороннього розвитку та підготовки до школи, діти мали високий рівень досягнень у шкільному навчанні. Досвід роботи з дітьми різного віку (2-10 р.)В роботі з дітьми використовую методики раннього розвитку, в т. ч. методику М. Мортесоррі, арт-терапію, техніку активного слухання, методику становлення здорової особистості М. Мюррей, застосовую методики текстового читання, а не по складах. Надаю великого значення читанню, перегляду та обговоренню книжкових іллюстрацій.Пройшла курси підвищення кваліфікації, різноманітні тренінги та майстер-класи, в т. ч. на тему "Розум дитини на кінчиках її пальців" та тренінг особистісного росту по методу М. Мюррей.Постійно займаюся саморозвитком, маю широке коло інтересів, люблю спів, малювання, творчість. Відзначаюсь загальною культурою, моральними якостями. Без шкідливих звичок.Прислухаюсь до побажань батьків та чітко притримуюсь розпорядку дня.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
бульвар Академіка Вернадського, 12, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту 2010 - 2014   "Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя - Левицького"   Кваліфікація: вчитель початкових класів та вчитель англійської мови у початкових класах 2014 - 2016   "Переяслав - Хмельницкий державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" Кваліфікація: вчитель української мови та літератури Досвід роботи здобула в таборі як вожата з дітками-сиротами та дітлахами з вадами зору; Працювала в початковій школі. В садочку як вихователь та викладач англійської мови. Працювала нянею супроводжуючою. Та нянею гувернанткою, проводила індивідуальні заняття англійської мови, після яких часто залишалася з дітками до приходу батьків, інколи готувала їсти, виконувала вказівки мами і тата. Вікова категорія діток була від 2 до 8 років. Відвідую курси вокалу, займаюся волонтерством (допомога  безпритульним тваринам), вивчаю італійську та удосконалюю англійську. Люблю активний спосіб життя, подобається читати дитячу та дорослу психологію. Обожнюю бавитися з новонародженою похресницею, своїх ще немає)
Bahama Mama
Мария
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Анны Ахматовой, Київ, Україна
Інформація про виконавця: По образованию я менеджер, свободно владею русским и украинским языком. Английский на элементарном уровне. По характеру спокойная, добрая и позитивная. Без вредных привычек. Имею двоих прекрасных детей.
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Кудряшова, 5, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я з Донецької області, маю вищу освіту, вільно розмовляю українською, християнка. Люблю піші прогулянки і катання на велосипеді. Працювала з племінниками (двійня 1.5 року) самостійно протягом півтора року.
Bahama Mama
Аліна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Миколи Закревського, 31, Київ, Україна
Інформація про виконавця: По образования я педагог начальных классов. С 2016 по 2021 год работала воспитателем в садиках, а так же параллельно няней в семьях. Имею опыт роботы с детками от 3-х и до 13 лет. В обязанности входило уход за детьми, прогулки, развитее по возрасту, со старшими уроки. Был опыт работы за границей в Германии, а так же на территории Украины с иностранными семьями. Профессиональные навыки: ▪ Знание базовых программ дошкольного образования. ▪ Владение методиками дошкольного образования. ▪ Любовь к детям, умение сочетать требовательность и дисциплинированность с доброжелательностью. ▪ Знание детской возрастной психологии. ▪ Умение выстраивать положительные взаимоотношения с родителями и коллегами. ▪ Гибкость и открытость в общении. Умение находить общий язык с детьми в разных ситуациях. Знаю языки: немецкий, французский и английский. С радостью могу поделиться знаниями с детками и увлечь творчеством, интересными занятиями.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
м. Боярка, Боярка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю тебе, мій майбутній маленький друже! Запрошую поринути разом зі мною у чарівну подорож, наповнену веселощами, іграми та забавками! Я обіцяю - тобі буде цікаво, весело і пізнавально! Я буду про тебе піклуватися, любити і радіти твоїм успіхам так, як радію за своїх рідних дітей. До речі, їх у мене троє: Влад, 22 роки, Олексій, 21 рік і Єгор, 13 років. Тож я знаюся на досвіді, що потрібно малюкам. Про себе: дуже добра, весела, лагідна, щира, ввічлива та любляча. Відповідальна, акуратна. Безпека понад усе. Гарна господиня. Смачно готую. Мені 47 років. Одружена вже 27 років на найкращому чоловікові (який є татом моїх трьох синочків). Діти вже дорослі і самостійні. Маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель початкових класів. Працювала в дитячому садочку і школі (10 років). Маю досвід роботи нянею - 2 роки. Мрію стати найкращим другом вашій дитині і вам бути гарною помічницею у догляді і вихованні вашого скарбу. Моїм пріорітетом є взаємоповага і врахування інтересів дитини і батьків. Шукаю роботу нянею в Києві та Київській області, на період, коли не зайнята на основній роботі, на якій працюю дві неділі через дві неділі,доглядаю за чудовим хлопчиком.Буду рада знайомству!   
Bahama Mama
Юлия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Маршала Рокоссовского, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Жизнерадостный,позитивная ...
Bahama Mama
вулиця Маршала Малиновського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добра, порядна, пунктуально, відкрита, врівноважені, оптимістка, адекватно реагую на зауваження батьків, маю педагогічну освіту, досвід роботи за кордоном та в Україні з проживанням в сім'ях а також двох власних дітей (хлопчик і дівчинка), володію техніками раннього розвитку, люблю дітей та швидшко знаходжу з ними спільну мову
Bahama Mama
Наталка
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
м.Вінниця м.Хмельницький
Інформація про виконавця: Мені 43 роки, я працюю нянею-помічницею понад 3 роки.Працювала з різною віковою категорією діток від 0 до 6 років. Я доброзичлива, тактовна, відкрита людина, легко знаходжу спільну мову та контакт з дітками. Вивчаю дитячу психологію, з поміж усіх виділяю Людмилу Петрановську та Гордона Ньюфелда. Знаю методики раннього розвитку дитини, такі як- картки Домана, методика Марії Монтессорі, кубики Зайцева. Дуже трепетно відношусь до емоцій дитини. Комфорт та безпека дитини зі мною-мій пріоритет. Шукаю і розвиваю через творчість сильні сторони дитини. Діткам готую здорову та корисну, різноманітну їжу. Дотримуюсь чітких вказівок батьків щодо виховання їхніх дітей, дотримуюсь режиму дня. Знаю всі аспекти введення прикорму та дитячого меню загалом. В роботі з дітьми, перш за все, стараюсь розкрити її особистість, аналізую вподобання, інтереси дитини і будую стратегію розвитку дитини.
Bahama Mama
Людмила
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Леся Курбаса, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Люблю дітей, творча, креативна, можу спробувати з дитиною розвиваючі ігри
Bahama Mama
Світлана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вул. Оболонська, Вишеньки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: По образованию я повар-кондитер. Люблю готовить вкусные и интересные блюда. Я ответственная, энергичная, творческая, отличный компаньон для старших деток, а так же с любовью и теплом занимаюсь и маленькими детками. За 30 лет работала с детками от 3-х месяцев до 9 лет в разных семьях посольства США, а также в семьях эмигрантов из Англии, Австрии, Нидерландов и Италии. У меня отличный английский, а также русский и украинский. Люблю убираться, поддерживать дом в прекрасном состоянии и готовить для семьи, когда это необходимо. Мне можно доверить не только детей, но так же и любые поручения, от ремонта вещей до помощи в организации дня рождения деток.
Bahama Mama
Світлана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Академіка Вільямса, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Легко знаходжу спільну мову з людьми, люблю проводити час з дітками. Маю дві освіти - одна психологічна. Мені подобається наводити порядок і красу в оселі) Педантична, але в міру. Обожнюю тварин, люблю за ними доглядати, займаюсь волонтерством.
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!