Бебісіттери

Bahama Mama
Оксана Голубова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ул. Северная 52, кв 111
Інформація про виконавця: Багатодітна мама ( три синочка, та дві донечки ), маю багатий досвід))
Bahama Mama
Олена Ковалевич
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любов до дітей з дитинства,тому саме і пішла навчатись в педагогічний заклад.Добра,працьовита,щира,знайду спільну мову з кожною дитиною,без шкідливих звичок.Моє хобі:люблю співати,читати,гратися з дітками,гуляти..
Bahama Mama
вулиця Лейпцизька, 16, Київ, Україна
Інформація про виконавця: 7 років займалася легкою атлетикою, в деяких видах стала чемпіони області.Люблю читати)))Моє хобі: орігамі, в‘язання, вироби з бісеру.
Bahama Mama
Галина Хома
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Лесная, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю великий досвід роботи (10 років) з дітками від народження і до садочка/школи. Маю чудові відносини з обома сім'ями, в яких працювала. Охайна, працьовита, чиста українська мова. Люблю сімейний затишок, порядок в голові, на голові і всюди :) Ніяких шкідливих звичок, маю характер "матусі-квочки") Зважаючи на досвід, можу щось порадити стосовно розвитку та догляду за дітьми, але завжди поважаю думку батьків.
Bahama Mama
Мила Галкина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Булгакова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Учусь на заочном (дошкольное образование +психолог). Опыт с возрастом от 7 месяцев до 4 лет.
Bahama Mama
Вікторія Глова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Полтавська область місто Хорол
Інформація про виконавця: Мене звати Вікторія. Вища освіта. Досвід роботи няней - домробітницею 4 роки. Працювала в Італії два роки тому з дитиною 5 років в сім'ї італійців. Обовязки: повний догляд за дитиною. Займалися українською, російською мовами. Вивчали букви, цифри, писали прописи. Навчала в ігровій формі дитину англійської мови. Зараз працюю в Києві з дитиною з 6 місяців. Дякую.
Bahama Mama
вулиця Вишняківська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, бакалаврат за фахом Практична психологія. Вільно володію як українським так і російською мовами. Добре знаю вікову психологію і вмію знайти підхід до діток. Пунктуальна, чесна, відповідальна, добра, активна Можу допомогти по дому і забезпечити комфорт дитині. Володію такими навичками як: гра на піаніно, малювання, ліплення, орігамі, знаю багато розвиваючих і цікавих ігор, а також володію англійською на середньому рівні (можу навчати молодших діток). В арсеналі є кілька методик розвитку дитини. Добре підійду на часткову і повну зайнятість, зможу попіклуватися про дитину, зробити з нею домашнє завдання і провести додаткові заняття, розважити цікавими іграми молодших дітей, нагодувати, а головне корисно і з інтересом для дитини провести час!
Bahama Mama
Київ Печерськ
Інформація про виконавця: Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.
Bahama Mama
Олена Грушевська
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Святошин, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Великий досвід роботи з дітьми. Активна життєрадісна і щира людина. Маю педагогічну освіту. До 2010 року працювала у школі, з 2010 - нянею. Працювала з дітками від 11 місяців до 4 років, в 3 сім'ях, також працювала в сім'ї в Швейцарії. Дуже люблю дітей, знаю розмовну англійську. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Алла Постирнак
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Олександра Архипенка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Знаю английский язык
Bahama Mama
Ляля Белозерова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Боггоутовская
Інформація про виконавця: Педагогическое образование, степень в рукоделии, поэтому отлично умею делать с детьми поделки и развивать мелкую моторику. Есть свои детки, 10 та 6, ходят в школу и садик, помогает бабушка. Работала поваром до карантина (умею вкусно готовить:)) Работала няней в детском саду, год приглядывала за дочкой подруги на регулярной основе. Уважаю родителей и люблю детей. Свежая мед.книжка (февраль 2020) Коммуникабельная, ответственная, пунктуальная.
Bahama Mama
Руслана Серветник
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Автозаводська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Руслана,вік 32 роки,заміжня,є дитина 5,5 років.Я позитивна людина,люблю людей і життя. Педагогічна вища освіта. Маю досвід роботи з дітками ,працювала в садочку 5 років і майже 2 роки працювала усім'ї де виховувала двійню хлопчика і дівчинку з 5 ти місяців. Вкласти спати, прання, прибирання, прикорм введення, приготування їжі.
Bahama Mama
Оксана Кричко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Перемоги, Київ, Україна
Інформація про виконавця: З дитинства проводила час із племінниками та дітками. Довгий час працювала в дитячому магазині, добре розуміюсь на догляді, прикормі. Освіта - педагогічна. Хобі- англ. мова, книжки, люблю подорожувати. Відвідала 9 країн світу.
Ірина Жданова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Mizhnarodna Street, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Весела, маю багаті знання про догляд та розвиток дитини. Працювала 28 років вихователем в садочку з дітьми від одного року і до випуску. Диплом дошкільного виховання та сімейного виховтеля. Розробляла методичні програми. Маю досвід роботи в сім'ях з дітками різнрого віку. Догляд, прогулянки, розвиток, кружки.
Bahama Mama
Катерина Рудяк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Харківське шосе, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добра, чесна, весела, порядна, пунктуальна, віповідальна, люблю читати, вивчаю французьку мову
Bahama Mama
вул. Сергія Данченка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Порядочная, чистоплотная , внимательная, люблю детей, неконфликтная, понимающая, без вредных привычек, занимаюсь спортом, веду здоровый образ жизни, люблю музыку и петь ( окончила музыкальную школу по классу фортепиано 8 лет) . Самое главное - любить детей, с особым пониманием и вниманием относиться к ребёнку и его всевозможным просьбам, учитывая интересы ребёнка, при этом спокойно и порядочно исполнять пожелания родителей, также, по необходимости сопровождать в школу, детсад и всевозможные занятия, кружки, прогулки на свежем воздухе, создавая при этом комфортную атмосферу для ребёнка.
Bahama Mama
Алла Валеріївна Анісімова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "ЧАЙКА", вулиця Валерія Лобановького, Чайки, місто Київ, Україна
Інформація про виконавця: Моя вся жизнь связанная с детьми, я работала воспитателем, организовывала детские лагеря, руководила благотворительной организацией, цель которой была оказывать помощь деткам. Работала на Кипре няней в нескольких семьях. Весёлая, жизнерадостная, люблю детей, сама являюсь мамой пятерых) Мои дети выросли, поэтому с радостью понянчу деток помладше!
Bahama Mama
Роксолана Ковалів
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Печерськ, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я є студенткою КНУТД. Люблю волонтерство і подорожі. Відкрита, чесна, життерадісна, відповідальна, спокійна, терпляча. Прагну максимально зрозуміти і втілити очікування батьків і дитини. Вмію слухати і чути. Поважаю чужі межі. Для мене дуже важливий комфорт Вашої дитини , як і зовнійшній, так і психологічний! Є наявна медична книжка (медичний огляд зроблений у травні). Маю досвід вожатої в дитячому таборі в Німеччинні( вік дітей: 8-14 років). Досвід догляду за племінницею до трьохрічного віку. Люблю ділитись любов'ю і дарувати затишок оточуючим ;)
Bahama Mama
вулиця Миколи Ушакова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Дівчина з будівельною освітою, досвідом роботи в ресторанному бізнесі відкрила для себе новий напрямок, няньчити діток. Своїх 2-є 2015 та 2016 року народження та працювала з хлопчиком 2018 року народження. Захоплююсь розвитком діток дошкільного віку та знаю як знайти підхід до них. Дружина шеф-кухаря яка вміє смачно готувати.
Bahama Mama
Людмила Новиченко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Бориспільська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю своїх двох діток 13 і 6 рочків, племінників, за якими із задоволенням доглядала ! Я Життєрадісна з позитивними поглядами на життя людина, відповідальна, понктуальна, без шкідливих звичок. Обожнюю діточок! Добре готую!Допоможу іншим батькам з вихавнням та доглядом за дітьми.
Bahama Mama
Ірина Холодько
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Бровари, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Добрый день! Мне 48 лет, замужем, дети взрослые, без вредных привычек. Украинский / русский свободно, базовый английский. Последний год работала помощницей и няней одновременно в одной семье. Самоорганизована, свой алгоритм уборки. Хобби: организация хранения вещей; рукоделие. Перфекционист, люблю чистоту и порядок. Пунктуальна, аккуратна, трудолюбива, позитивна. В моем профессионализме и порядочности сможете убедиться сами.Образование высшее педагогическое, и второе - специалист по социальной работе. Опыт работы по специальности в социальном центре для семьи, детей и молодежи - 2 года (сотрудничество со школами, ДОУ, решение конфликтных ситуаций, поддержка семей с детьми, семейная психология). Опыт работы няней-помощницей в семьях с детьми (мальчик 11р., Двое детей одновременно 1.8 и 5р; 1.5 и 6.5 лет). Выполняла обязанности: безопасность, гигиена, соблюдение режима, приготовления пищи для детей, стирка, глажка детских вещей, поддержание чистоты в детский, укладывание спать, развивающие занятия, игра, прогулки. Рабочий день 10-13 часов. Эмпат. Люблю детей, хорошо контактирую, активная, включаюсь в игру. Знакома с методиками раннего развития ребенка. В воспитании детей руководствуюсь пожеланиями родителей и приоритетности развития личности ребенка. Если есть сомнения-поручите выбор своему малышу: дети - лучшие психологи. Ценю гармонию во всем. Люблю создавать уют и поддерживать чистоту и порядок. Опыт работы помощницей по хозяйству в семьях с детьми (3года. Санкт-Петербург, стандарты высокие. Рекомендации есть). Легко справляюсь с уборкой дома до 400кв. м., квартиры до 200кв.м, стиркой(читаю ярлыки), глажкой (парогенератор); уходом за комнатными цветами, клумбами, садом; закупкой химии, составлением финансовых отчётов по расходам. Умею обращаться с современной бытовой техникой, поддерживать ее в рабочем состоянии. Знаю средства по уходу за различными поверхностями. Есть опыт приготовления пищи, готовлю вкусно (домашняя кухня, детское меню).
Bahama Mama
Юлія Заріцька
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Жмеринська, 24, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 22,навчаюсь у медичному університеті імені О.О.Богомольця на медичному факультеті,5 курс. Знаю правила годування,ведення прикорму,а також правила підтримання особистої гігієни дітей,режим сну і т.д Зможу займатись загальним розвитком:малювати,ліпити,читати книжки,вчити букви/цифри;знаю англійську на елементарному рівні,тому також можу допомагати на початкових етапах вивчення даної мови. Зможу допомогти дитині шкільного віку з домашнім завданням,якщо потрібно. Особисті якості:щира любов до дітей незалежно від віку,ввічливість,відсутність поганих звичок,пунктуальність,урівноважений характер,охайність. Володію чистою українською мовою,а також добре готую. У мене велика родина,тому доволі часто мене залишали з братиками/сестричками/племінниками різного віку.
Bahama Mama
Дар’я Крайняк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Весела Цілеспрямована. Швидко навчаюсь. Люблю проводити час з дітьми. Навчаюсь на 4му курсі на факультеті Дошкільне Навчання. Мають досвід роботи 1.5 року вихователем в дитячому садочку та нянею з дошкільнятами. Бачу своє покликання в дітях.
Bahama Mama
Марія Багатурія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Перемоги, 95, Київ, Україна
Інформація про виконавця: С большой любовью к детям, добротой и ответственностью, желанием помогать родителям в воспитании детей, заботиться и обеспечивать безопасность, комфорт, всестороннее гармоничное развитие личности. Предлагаю свою кандидатуру на должность няни-гувернантки, тьютора, репетитора, сопровождающей. Коммуникабельная, внимательна, уважающая правила семьи. Хорошие знания психологии, педагогики и медицины. Доступно и интересно излагаю материал, могу организовать увлекательный и полезный досуг для деток. Чистая и правильная русская речь.
Bahama Mama
Наталия Гринько
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Дегтярёвская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мед.образование. Няня с опытом работы.
Bahama Mama
Даяна Едельдорф
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Студентка третьего курса медицинского колледжа(фельдшер).Проходила практику в детской и онкологической больнице, роддоме.Имела возможность помогать медсестрам с уходом за недоношенными детками. Так же сидела с англоязычным ребёнком 9 лет.Коммуникабельная, больше года работаю в Макдональдс.Люблю деток, а так же помогать людям нуждающимся в моей помощи.Быстро учусь новому. Интересуюсь азиатской культурой, начала изучать корейский язык.Владею базовым английским. Считаю что человек должен быть открыт к получению новых знаний и опыта.Постоянно работаю над собой и развиваю себя в сферах которые мне нравятся.
Bahama Mama
Лілія Чеховска
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Солом'янський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Умею общаться с детьми разных возрастов. Имею педагогическое образование и небольшой опыт на свои 20 лет.
Bahama Mama
Ирина Кодочигова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Осокорки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: --По образованию врач- педиатр.--По образованию врач- педиатр.--По образованию врач-педиатр--Замужем, своих трое детей (все взрослые)--Опыт работы в семье с двойняшками до двухлетнего возраста.( Затем семья переехала на постоянное место жительства в Америку).--Опыт работы в частном детском садике в адаптационной группе: между мамой и детским садом. С детьми от полутора лет.Один год.--Опыт работы в частном детском саду воспитателем ( вальдорфский детский сад в коттеджном городке под Киевом, созданный по инициативе родителей). С детьми от 3-х до 6-ти лет. Один год.--Знаю методики развития детей раннего возраста. Изучала глубоко методики воспитания детей Шалвы Амонашвили, Януша Корчака, Вальдорфскую педагогику и др.--Работала в семьях по уходу за людьми пожилыми с заболеваниями ( по просьбе друзей, как врач).--Последние полтора года помогала дочери воспитывать внука от рождения до полутора лет. Развивается с задержкой развития.--сентябрь-октябрь 2020 проработала няней в семье с грудным ребёнком. Семья меняет место жительства (переезжают в другой район и, всвязи с карантином, няню ищут в своём районе жительства).Дополнительно:--Готова уважительно относиться к устоям семьи и ко всем членам семьи. В том числе и к четвероногим.--Готова аккуратно и точно выполнять все рекомендации мамы по уходу за детьми и воспитанию детей.--Готова к длительному сотрудничеству.--Аккуратная и чистоплотная. Без вредных привычек.--Самодисциплина на высоком уровне.--Люблю поездки на велосипеде и плавание. В хорошей физической форме и с хорошим здоровьем.--Ответственная, заботливая и добрая.С детьми общаюсь с удовольствием и радостью.--Без лишнего веса. Очень активна. --Коммуникабельна. Честная и готова к открытому диалогу по рабочим вопросам.--Вегетарианка. Но уважаю вкусы семьи и могу готовить даже невегетарианское питание.
Bahama Mama
Галина Иванисенко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Минская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мед образование. Опыт работы в отделении новорожденных и реанимации клиники, опыт работы в семьях больше 10 лет.Умею занять детей любого возраста.
Катерина Стецюк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Троєщина, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працювала у школі , репетитором , нянею. Люблю дітей і обожнюю проводити з ними час. Інколи люблю активно проводити час , а інколи спокійно. Працювала багато де, але розумію , що працювати зі школярами і навчати дітей це моє)
Bahama Mama
Юля Балас
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Панаса Мирного, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт) Мене звати Юля,мені 18) Працювала нянею неодноразово) Була на постійній основі на повний робочий день з дівчинкою 4 рочків) Також працювала із хлопчиком 3 рочків,та мала сім’ю з дівчинкою 7 рочків) Люблю дітей,завжди знайду з ними різні забави,сумувати нам часу не буде) Маю рекомендації та при собі є медична книга завжди легко знаходжу до малечі підхід Скарг ніяких у мою сторону ніколи не було Завжди вислухаю всі ваші прохання та виконаю їх Відповідальна,пунктуальна,чесна Шкідливих звичок не маю Буду готова стати вашою нянею)
Bahama Mama
Полина Тищенко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Піскова
Інформація про виконавця: тренер по плаванию для деток от 1 года до 6 лет и старше, люблю деток и увлекаюсь изучением поведения, характеров. Работала в реабилитационном центра с детьми с различными нарушениями. Обладаю высоким уровнем эмпатии и умею сделать пребывания ребёнка в своей компании комфортным и самого ребёнка счастливым)
Bahama Mama
Світлана Мазна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Ломоносова
Інформація про виконавця: Работу няней — гувернанткой считаю своим призванием, так как чувствую физическое и душевное состояние ребенка на интуитивном уровне. Получаю моральное удовольствие от общения с детками. Уверенна, что даже самый маленький ребенок- уникальная личность со своим характером и талантами. И важно вовремя заметить их и поддержать ребенка в достижении его мечты и стремлений. Сама я натура творческая. Раньше работала художником- конструктором мягких игрушек и сувениров. Обучение ребенка всегда веду в лёгкой игровой форме. Наблюдая за его настроением и физическим состоянием, так чтоб занятие приносило радость и удовольствие. Занимаюсь подготовкой к школе. Провожу творческие мастер классы( новогодние поделки, рисование, оригами, лепка, игрушки из фетра) Личностные качества — коммуникабельная, порядочная, добрая, веселая, уравновешенная, позитивная, ответственная. Очень люблю детей и отношусь к ним как к родным. Свободно общаюсь на русском или украинском языке по желанию родителей. С родителями соблюдаю субординацию. Прислушиваюсь к их пожеланиям и просьбам. Вредных привычек не имею. Веду здоровый образ жизни. Замужем, два прекрасных взрослых сына 26 и 16 лет. Киевская прописка. Проживаю в Голосеевском р-не. Медицинская книжка и биометрический паспорт в наличии. Прошла тренинг от Красного Креста по оказанию первой медицинской помощи (имеется международный сертификат). Имею рекомендации от предыдущих работодателей. Опыт работы с детками в семьях более 15 лет: 2020 г. — девочка 4.5 лет. 2013- 2019 гг.- девочка с 2-8 лет. 2012- 2013 гг.- девочка с 2.5- 3.8 лет. 2011- 2012 гг.- мальчик 6-7 лет 2010- 2011 гг.- мальчик 8 мес.- 1.6 лет. 2009- 2010 гг.- девочка 5 — 6 лет. 2007- 2009 гг.- мальчик 1.8- 3 лет. 2004- 2007 гг. — находилась в декрете по уходу за своим сыном. 2003- 2004 гг.- мальчик с 7- 8 лет. 2000 г. — помощь по уходу за тремя детками во Франции. Два мальчика близнеца по 3 года и 1 девочка 1.5 года.
Bahama Mama
Наталія Долецька
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Семенівська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добрый день, уважаемый родитель. Если Вы хотите для своего чада позитивную, добрую, образованную няню - я к вашим услугам. Мой опыт работы составляет 20-ть лет в детском саду, воспитателем, и более 10-ти лет в семьях няней, с детьми разного возраста. Есть свои дети (взрослые). Есть большой опыт подготовки детей к школе, проведения различных занятий. Я позитивный и спокойный человек, верящий в детей и в их способность добиться всего чего они хотят. А няня - это наставник, способный подтолкнуть ребёнка в его стремлениях.
Bahama Mama
Натали Сорокина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Богдана Хмельницкого, 55, Боярка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я народилася у багатодітній сім'ї, з малечку я була постійно з дітками, я дивилася за ними та гралася. Десь у 16 років мені вже довіряли дітей і сусіди. Мене чужі люди постійно запитували "це всі ваші", на що я відповідала всі хто зі мною ,то всі мої. Так я у усіх залишилася багатодітною, ще вони всі думають, що це я їх народила. На даний час в мене є один син, якому вже 14 років. Мені 33. Я дуже люблю дітей, люблю з ними готувати, грати, малювати. Досвід роботи в мене 10 років, не враховуючи моє дитинство. За фахом я психолог. В мене були різні дітки , і дорослі і зовсім малі. І кожна дитина по своєму цікава. Наприклад, одній дитині подобається готувати, друга любить ліпити і малювати, третя любить танцювати. А зустрічалися такі діти котрі крім телефона нічого не хочуть бачити, ось тут вже велика проблема. Тут треба негайно працювати з дитиною , і не тільки психолог і няні ,але і батьки. Діти це наше майбутнє що ми їм зараз вложимо, те і буде. Якщо ви не розумієте своєї дитини не знаєте як з нею поводитися, я вам спробую допомогти. З дітками треба займатися з народження, а основу дитина получає ще в утробі. Дітки дуже чутливі, вони як дзеркало наше, вони губки, які все впитують.Також я займаюся спортом, люблю бігати. Зможу ваших діток підключати до бігу та до змагань. Якщо ви будете не проти. Знаю методика раннього розвитку Довмана, Зайцева, МонтесоріТакож я маю музичну освіту, граю на флейті.
Bahama Mama
Наталия Стороженко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ул.Маршала Тимошенко
Інформація про виконавця: Веду здоровый образ жизни, увлекаюсь йогой. Люблю театр, живопись, музыку. Вожу авто. Стаж вождения более 20 лет. Практический психолог по образованию, веду деток с грудного возраста и до садика или школы. Умею организовать полезные и увлекательные занятия, а также построить доверительные отношения с родителями.
Bahama Mama
Катерина Стрюк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Город Украинка
Інформація про виконавця: Я няня-медсестра, мне 42 года. 42 года , также я - массажист для грудничков. Работала 7 лет в одной семье с детками от 6 месяцев - Умение согласованно работать в коллективесконцентрироваться на поставленной задаче для достижения результата- Коммуникабельность, ответственность, исполнительность, мобильность, организаторские способности.стрессоустойчивость- упорство и оптимизм, способность не опускать руки при неудаче
Bahama Mama
Севастопольська площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю медичну книжку. Досвід виховання власного сина та дітей близьких родичів. Тривалий час допомагала дітям знайомих виконувати шкільні домашні завдання. Полюбляю хенд-мейд, залюбки поділюсь досвідом з підопічними дітками. Дуже люблю тварин і живу природу. Залюбки буду прививати любов до оточуючого світу діткам. Із задоволенням допоможу з виконанням домашніх завдань. Знаю англійську та французьку мови(самоучка). Зараз в процесі вивчення іспанської. Вільно володію російською. Вважаю себе активною, комунікабельною та відповідальною. В дітях бачу маленькі особистості, які заслуговують відповідного ставлення до них. Охоче відповім на усі питання дитини, на які знатиму відповідь, а на ті, що не знатиму, запитаю у Гугла :)
Bahama Mama
Русановка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Музыкальное, Педагогическое образование и международная кулинарная школа делают меня Особенной Няней, потому что после интересного занятий у Вашего малыша всегда будет что-то вкусное и полезное 😋.Опыт работы более 3х лет. Могу привить ребёнку интерес к учёбе, мотивирую малыша добиваться результата.Начиная с 1 года - ежедневные занятий согласно возраста, комбинируя разные методики развития. Есть опыт работы с особенным ребёнком (логопедия, дефектология).Предпочитаю разноплановые занятия с чередованием занятий физкультурой, музыкой и английским языком (имею музыкальное образование).Всегда свежее и полное мед.обследование в частных клиниках. Знаю детское диетическое питание, умею бороться с аллергиями. Знаю лечебную физкультуру.Есть рекомендации. Есть свой автомобиль. Стаж вождения - более 20 лет, закончила курсы экстремального вождения..
Bahama Mama
Вікторія Бурлакова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Караваєві Дачі
Інформація про виконавця: Можу розсмішити навіть найсердитішого малюка🥰🥰 Маю медичну книжку))
Bahama Mama
Нина Либерова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев Гатном
Інформація про виконавця: Меня зовут Нина. Мне 59 лет. Проживаю в Киеве. Имею двух взрослых сыновей и двух внуков. Образование высшее (окончила ЛИКИ в 1986г. Ленинград)Опыт работы в семьях более 18 лет, возраст детей от 0-1год, от 1- 3 лет.Могут обеспечить полный уход за ребенком, оказать первую медицинскую помощь.- организация и соблюдение режима ребенка, по необходимости в ночное время.- умение найти подход к ребенку, а также прислушиваться к пожеланиям родителей.- энергичная, в отличной физической форме, порядочная, ответственная, жизнерадостная, без проблем и вредных привычек.Имею положительные характеристики с предыдущих мест работы. Имею опыт самостоятельного перелета с ребенком за границу,а также проживания с ребенком без присутствия родителей. Любимая методика развития - Монтессори, верю, что ребёнок должен все попробовать наощупь (если это безопасно конечно), самостоятельно осознать суть разных предметов, явлений, понятий. Няня, как наставник должна в этом помогать - рассказать, показать и заинтересовать. Люблю петь песни с детьми, читать стишки, постоянно разговариваю с ребёнком, для меня это удовольствие.
Bahama Mama
Аліна Чичирко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Бориспільський район, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Мені 29, маю вищу освіту за спеціальністю Біотехнологія, але душа не технолога, а митця) Обожнюю діток, час проведений з ними надихає, адже їх щирість та мрійливість захоплюють. Маю досвід роботи з хлопчиком 1,7 рочки (ми навчилися під вигадані мною казки засинати на обідній сон без проблем). Також є досвід роботи в Данії у великій сімї. Найменшій донечці було 8 (ми часто вечорами займалися бісероплетінням, різним хенд-мейдом з підручних матеріалів). Також допомагала з приготуванням їжі, з двома доньками 10 і 12 рочків готували випічку і їх улюблені панкейки. Тому з радістю і в ігровій формі проведу майстер-клас з Вашим малюками. Граю на гітарі, обожнюю подорожувати. Завжди доводжу справи до кінця, не спиняючись на піврезультаті. I'm 29. I have a master degree in biotechnology. However, I'm quite a creative person to be a technolist. I adore being with children, they captivate with honesty and dreaminess. I have had an experience working with a 1,7 year old boy (he used to fall asleep for lunch listening my invented fairy tales ). I also worked in a large family in Denmark. The youngest daughter was 8 years old (we have often engaged in beading, various handmade using improvised materials in the evenings). I cooked with the other two daughters aged 10 and 12. We baked and cooked their favorite pancakes. I would be glad to tech your child (children) in a playful way. I play the guitar, I love to travel. I always bring things to an end without dwelling on the outcome.
Bahama Mama
Валентина Кошкалда
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Авіаконструктора Антонова, 20, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю дитину 4 роки. Я з багатодітної сім'ї, одна з 5, тому звикла пілкуватися про діток змалку)) Нянчила дітей подруг, вони знають що на мене завжди можна покластися. Доглядала хлопчика протягом 3 років поки мама працювала в Німеччині. Англійська та німецька на базовому рівні. Чесна, порядна, працьовита та відповідальна. Я - універсальний солдат, люблю допомагати по дому, можу готувати смачну домашню їжу.
Bahama Mama
Людмила Охріменко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Миколи Бажана, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я - педагог (філолог), психолог, коуч і мама трьох дорослих дітей. Я вірю, що кожна дитина - це індивідуальність. Знаю, як важливо дитині бути впевненою у собі та вірити у свої можливості. Саме тому у контакті з дитиною роблю акцент на її перемогах та досягненнях. Це допомагає їй (дитині) повірити в себе і досягати успіхів у житті. Мови: досконало володію українською, російською та англійською. Маю досвід роботи у сім’ях іноземців. Залюбки стану вчителем української мови для англомовних сімей.
Bahama Mama
Дар'я Воробйова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Михайла Ломоносова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Впродовж двох років є репетитором з англійської мови для діток. Зможу знайти спільну мову з будь-якою дитинкою, стану не лише наставником, а й другом :) Маю молодшого братика та сестричку, тому є досвід) Позитив, комунікабельність, чесність та відповідальність - мої головні якості.
Bahama Mama
Катерина Ярець
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чабаны, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Маю інтернаціональний досвід роботи з дітьми
Bahama Mama
Вероніка Довгаль
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Кисловодська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу філологічну освіту, закінчила Університет "Україна" (філологія), маю дипломи з англійської мови (рівень upper intermediate). Працювала як за фахом (журналіст, контент-менеджер), так і нянею в укр та англомовних родинах протягом 6 років. Розумію і люблю проводити час із дітьми, можу знайти підхід до будь-якої дитини) Маю успішну повну сім'ю (донька 10 років).
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!