Бебісіттери

Bahama Mama
ул. Северная 52, кв 111
Інформація про виконавця: Маю середньо технічну освіту, але вже 3-й рік працюю нянею. Це моє покликання, люблю проводити час з дітками. Сама мама 3-х синочків та 2-х донечок. Маю багатий досвід з дітками дошкільного віку. Люблю малювати, робити поробки та грати в настільні ігри.
Bahama Mama
Галина Хома
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Лесная, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю великий досвід роботи (10 років) з дітками від народження і до садочка/школи. Маю чудові відносини з обома сім'ями, в яких працювала. Охайна, працьовита, чиста українська мова. Люблю сімейний затишок, порядок в голові, на голові і всюди :) Ніяких шкідливих звичок, маю характер "матусі-квочки") Зважаючи на досвід, можу щось порадити стосовно розвитку та догляду за дітьми, але завжди поважаю думку батьків.
Bahama Mama
вулиця Вишняківська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, бакалаврат за фахом Практична психологія. Вільно володію як українським так і російською мовами. Добре знаю вікову психологію і вмію знайти підхід до діток. Пунктуальна, чесна, відповідальна, добра, активна Можу допомогти по дому і забезпечити комфорт дитині. Володію такими навичками як: гра на піаніно, малювання, ліплення, орігамі, знаю багато розвиваючих і цікавих ігор, а також володію англійською на середньому рівні (можу навчати молодших діток). В арсеналі є кілька методик розвитку дитини. Добре підійду на часткову і повну зайнятість, зможу попіклуватися про дитину, зробити з нею домашнє завдання і провести додаткові заняття, розважити цікавими іграми молодших дітей, нагодувати, а головне корисно і з інтересом для дитини провести час!
Bahama Mama
Київ Печерськ
Інформація про виконавця: Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.
Bahama Mama
Олена Грушевська
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Святошин, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Великий досвід роботи з дітьми. Активна життєрадісна і щира людина. Маю педагогічну освіту. До 2010 року працювала у школі, з 2010 - нянею. Працювала з дітками від 11 місяців до 4 років, в 3 сім'ях, також працювала в сім'ї в Швейцарії. Дуже люблю дітей, знаю розмовну англійську. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Ляля Белозерова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Боггоутовская
Інформація про виконавця: Педагогическое образование, степень в рукоделии, поэтому отлично умею делать с детьми поделки и развивать мелкую моторику. Есть свои детки, 10 та 6, ходят в школу и садик, помогает бабушка. Работала поваром до карантина (умею вкусно готовить:)) Работала няней в детском саду, год приглядывала за дочкой подруги на регулярной основе. Уважаю родителей и люблю детей. Свежая мед.книжка (январь 2021) Коммуникабельная, ответственная, пунктуальная. Изучаю английский язык и могу немного разговаривать. Pedagogical education, craft diploma, so I can do crafts with children and develop fine motor skills. I have my own children, 10 and 6 years old, they go to school and kindergarten, my grandmother helps. Before quarantine, I worked as a cook (I can cook deliciously :)) worked as a nanny in a kindergarten, regularly looked after my friend's daughter for a year. I respect parents and love children. Fresh medical book (January 2021) Sociable, responsible, punctual. I study English and can speak a little.
Bahama Mama
Руслана Серветник
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Автозаводська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Руслана,вік 32 роки,заміжня,є дитина 6 років.Я позитивна людина,люблю людей і життя. Педагогічна вища освіта. Маю досвід роботи з дітками ,працювала в садочку 5 років і майже 2 роки працювала усім'ї де виховувала двійню хлопчика і дівчинку з 5 ти місяців. Вкласти спати, прання, прибирання, прикорм введення, приготування їжі.
Bahama Mama
проспект Перемоги, Київ, Україна
Інформація про виконавця: З дитинства проводила час із племінниками та дітками. Довгий час працювала в дитячому магазині, добре розуміюсь на догляді, прикормі. Освіта - педагогічна. Хобі- англ. мова, книжки, люблю подорожувати.
Bahama Mama
Катерина Рудяк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Харківське шосе, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добра, чесна, весела, порядна, пунктуальна, віповідальна, люблю читати, вивчаю французьку мову
Bahama Mama
вул. Сергія Данченка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Порядочная, чистоплотная , внимательная, люблю детей, неконфликтная, понимающая, без вредных привычек, занимаюсь спортом, веду здоровый образ жизни, люблю музыку и петь ( окончила музыкальную школу по классу фортепиано 8 лет) . Самое главное - любить детей, с особым пониманием и вниманием относиться к ребёнку и его всевозможным просьбам, учитывая интересы ребёнка, при этом спокойно и порядочно исполнять пожелания родителей, также, по необходимости сопровождать в школу, детсад и всевозможные занятия, кружки, прогулки на свежем воздухе, создавая при этом комфортную атмосферу для ребёнка.
Bahama Mama
Алла Валеріївна Анісімова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "ЧАЙКА", вулиця Валерія Лобановького, Чайки, місто Київ, Україна
Інформація про виконавця: Моя вся жизнь связанная с детьми, я работала воспитателем, организовывала детские лагеря, руководила благотворительной организацией, цель которой была оказывать помощь деткам. Работала на Кипре няней в нескольких семьях. Весёлая, жизнерадостная, люблю детей, сама являюсь мамой пятерых) Мои дети выросли, поэтому с радостью понянчу деток помладше!
Bahama Mama
Роксолана Ковалів
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Печерськ, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я є студенткою КНУТД. Люблю волонтерство і подорожі. Відкрита, чесна, життерадісна, відповідальна, спокійна, терпляча. Прагну максимально зрозуміти і втілити очікування батьків і дитини. Вмію слухати і чути. Поважаю чужі межі. Для мене дуже важливий комфорт Вашої дитини , як і зовнійшній, так і психологічний! Є наявна медична книжка (медичний огляд зроблений у травні). Маю досвід вожатої в дитячому таборі в Німеччинні( вік дітей: 8-14 років). Досвід догляду за племінницею до трьохрічного віку. Люблю ділитись любов'ю і дарувати затишок оточуючим ;)
Bahama Mama
вулиця Миколи Ушакова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Дівчина з будівельною освітою, досвідом роботи в ресторанному бізнесі відкрила для себе новий напрямок, няньчити діток. Своїх 2-є 2015 та 2016 року народження та працювала з хлопчиком 2018 року народження.Захоплююсь розвитком діток дошкільного віку та знаю як знайти підхід до них. Дружина шеф-кухаря яка вміє смачно готувати.
Bahama Mama
Юлія Заріцька
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Жмеринська, 24, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 22,навчаюсь у медичному університеті імені О.О.Богомольця на медичному факультеті,5 курс.Знаю правила годування,ведення прикорму,а також правила підтримання особистої гігієни дітей,режим сну і т.дЗможу займатись загальним розвитком:малювати,ліпити,читати книжки,вчити букви/цифри;знаю англійську на елементарному рівні,тому також можу допомагати на початкових етапах вивчення даної мови.Зможу допомогти дитині шкільного віку з домашнім завданням,якщо потрібно.Особисті якості:щира любов до дітей незалежно від віку,ввічливість,відсутність поганих звичок,пунктуальність,урівноважений характер,охайність.Володію чистою українською мовою,а також добре готую.У мене велика родина,тому доволі часто мене залишали з братиками/сестричками/племінниками різного віку.
Bahama Mama
Дар’я Крайняк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Весела Цілеспрямована. Швидко навчаюсь. Люблю проводити час з дітьми. Навчаюсь на 4му курсі на факультеті Дошкільне Навчання. Мають досвід роботи 1.5 року вихователем в дитячому садочку та нянею з дошкільнятами. Бачу своє покликання в дітях.
Bahama Mama
Наталия Гринько
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Дегтярёвская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мед.образование. Няня с опытом работы. Активная, жизнерадостная и позитивная. Уважаю детей и их родителей.
Bahama Mama
Даяна Едельдорф
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Студентка третьего курса медицинского колледжа(фельдшер).Проходила практику в детской и онкологической больнице, роддоме.Имела возможность помогать медсестрам с уходом за недоношенными детками. Так же сидела с англоязычным ребёнком 9 лет.Коммуникабельная, больше года работаю в Макдональдс.Люблю деток, а так же помогать людям нуждающимся в моей помощи.Быстро учусь новому. Интересуюсь азиатской культурой, начала изучать корейский язык.Владею базовым английским. Считаю что человек должен быть открыт к получению новых знаний и опыта.Постоянно работаю над собой и развиваю себя в сферах которые мне нравятся.
Bahama Mama
Лілія Чеховска
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Солом'янський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Меня зовут Лилия. Я позитивная и творческая личность. Умею общаться с детьми разных возрастов. Имею педагогическое образование и небольшой опыт на свои 20 лет. Имею опыт няни 2,5 года. Работала в англоязычной семье. Работала с 2-мя детьми, возрастом 1,8 и 6 месяцев. Разговариваю свободно на русском и украинском языке, на английском говорю немного, сейчас изучаю его. Уважаю приоритеты родителей, прислушиваюсь и подстраиваюсь к их форме воспитания и питания. Готовлю здоровую еду детям если нужно). Работала с детьми школьного возраста и солнечными детьми. Имею опыт с грудничками. Люблю спорт и книги. Знаю психологию детей и люблю читать про это книги. Всегда развиваюсь и использую разные методики. Буду рада поработать и стать частью семьи. . . My name is Lilia. I am a positive and creative person. I can communicate with children of different ages. I have a pedagogical education and little experience for my 20 years. I have experience as a nanny for 2.5 years. She worked in an English-speaking family. She worked with 2 children, 1.8 and 6 months old. I speak fluently in Russian and Ukrainian, I speak a little English, now I am studying it. I respect the priorities of my parents, listen and adapt to their form of upbringing and nutrition. I cook healthy food for children if needed). She worked with school-age children and sunny children. I have experience with babies. I love sports and books. I know the psychology of children and I like to read books about it. I always develop and use different techniques. I will be glad to work and become a part of the family.
Bahama Mama
Юля Балас
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Панаса Мирного, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт)Мене звати Юля,мені 18)Працювала нянею неодноразово)Була на постійній основі на повний робочий день з дівчинкою 4 рочків)Також працювала із хлопчиком 3 рочків,та мала сім’ю з дівчинкою 7 рочків)Люблю дітей,завжди знайду з ними різні забави,сумувати нам часу не буде)Маю рекомендації та при собі є медична книгазавжди легко знаходжу до малечі підхідСкарг ніяких у мою сторону ніколи не булоЗавжди вислухаю всі ваші прохання та виконаю їхВідповідальна,пунктуальна,чеснаШкідливих звичок не маюБуду готова стати вашою нянею)
Bahama Mama
Севастопольська площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю медичну книжку. Досвід виховання власного сина та дітей близьких родичів. Тривалий час допомагала дітям знайомих виконувати шкільні домашні завдання. Полюбляю хенд-мейд, залюбки поділюсь досвідом з підопічними дітками. Дуже люблю тварин і живу природу. Залюбки буду прививати любов до оточуючого світу діткам. Із задоволенням допоможу з виконанням домашніх завдань. Знаю англійську та французьку мови(самоучка). Зараз в процесі вивчення іспанської. Вільно володію російською. Вважаю себе активною, комунікабельною та відповідальною. В дітях бачу маленькі особистості, які заслуговують відповідного ставлення до них. Охоче відповім на усі питання дитини, на які знатиму відповідь, а на ті, що не знатиму, запитаю у Гугла :) I have a medical book. Experience of raising one's own son and children of close relatives. For a long time I helped the children of acquaintances to do school homework. I love handmade, I will gladly share my experience with my wards. I love animals and wildlife. I will love to instill love for the world around children. I will be happy to help with homework. I know English and French (self-taught). Now in the process of learning Spanish. I speak Russian fluently. I consider myself active, sociable and responsible. I see in children small personalities who deserve appropriate treatment. I will gladly answer all the child's questions, to which I will know the answer, and to those that I will not know, I will ask Google :)
Bahama Mama
Бориспільський район, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Мені 29, маю вищу освіту за спеціальністю Біотехнологія, але душа не технолога, а митця) Обожнюю діток, час проведений з ними надихає, адже їх щирість та мрійливість захоплюють. Маю досвід роботи з хлопчиком 1,7 рочки (ми навчилися під вигадані мною казки засинати на обідній сон без проблем). Також є досвід роботи в Данії у великій сімї. Найменшій донечці було 8 (ми часто вечорами займалися бісероплетінням, різним хенд-мейдом з підручних матеріалів). Також допомагала з приготуванням їжі, з двома доньками 10 і 12 рочків готували випічку і їх улюблені панкейки. Тому з радістю і в ігровій формі проведу майстер-клас з Вашим малюками. Граю на гітарі, обожнюю подорожувати. Завжди доводжу справи до кінця, не спиняючись на піврезультаті. I'm 29. I have a master degree in biotechnology. However, I'm quite a creative person to be a technolist. I adore being with children, they captivate with honesty and dreaminess. I have had an experience working with a 1,7 year old boy (he used to fall asleep for lunch listening my invented fairy tales ). I also worked in a large family in Denmark. The youngest daughter was 8 years old (we have often engaged in beading, various handmade using improvised materials in the evenings). I cooked with the other two daughters aged 10 and 12. We baked and cooked their favorite pancakes. I would be glad to tech your child (children) in a playful way. I play the guitar, I love to travel. I always bring things to an end without dwelling on the outcome.
Bahama Mama
Валентина Кошкалда
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Авіаконструктора Антонова, 20, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю дитину 4 роки. Я з багатодітної сім'ї, одна з 5, тому звикла пілкуватися про діток змалку)) Нянчила дітей подруг, вони знають що на мене завжди можна покластися. Доглядала хлопчика протягом 3 років поки мама працювала в Німеччині. Англійська та німецька на базовому рівні. Чесна, порядна, працьовита та відповідальна. Я - універсальний солдат, люблю допомагати по дому, можу готувати смачну домашню їжу.
Bahama Mama
Людмила Охріменко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Миколи Бажана, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я - педагог (філолог), психолог, коуч і мама трьох дорослих дітей. Я вірю, що кожна дитина - це індивідуальність. Знаю, як важливо дитині бути впевненою у собі та вірити у свої можливості. Саме тому у контакті з дитиною роблю акцент на її перемогах та досягненнях. Це допомагає їй (дитині) повірити в себе і досягати успіхів у житті. Мови: досконало володію українською, російською та англійською. Маю досвід роботи у сім’ях іноземців. Залюбки стану вчителем української мови для англомовної сім‘ї. Бажана адреса - лівий берег. My name is Lyudmyla Okhrimenko. I’m 44. I am a teacher-philologist, a psychologist, a coach. I have 3 own children and a great experience in communication with the children of all ages. I believe that every child is individual and special, and it is very important to develop his or her talents. I know how is important for the child to be self-confident . That is why I put a lot of attention to the children’s victories and success. It always helps a child to believe in yourself and to reach success in the life (in education, in communication with friends and other). I have work- experience in foreign families (polish, german, french).
Bahama Mama
Дар'я Воробйова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Михайла Ломоносова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Впродовж двох років є репетитором з англійської мови для діток. Зможу знайти спільну мову з будь-якою дитинкою, стану не лише наставником, а й другом :) Маю молодшого братика та сестричку, тому є досвід) Позитив, комунікабельність, чесність та відповідальність - мої головні якості.
Bahama Mama
Катерина Ярець
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чабаны, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Освіта, розвиток та піклування про дітей займає займає особливе місце в моєму житті. Магістр "Дошкільна освіта" та "Мова та література англійська". Маю інтернаціональний досвід роботи з дітьми. Більше трьох років працювала в Китаї з дітками від 2 років до 17 та 3 роки в Україні з українськими та іноземними дітьми. Маю досвід навчання дітей англійській та італійській мовам за допомогою комунікативної методики засобом гри. Час з дитиною цікавіше провести за заняттями з малювання, ліплення, орігамі чи проектуванням інших креативних виробів. З легкістю організую усі режимні процеси дитини. I have worked more than 3 years in China as an English teacher and 3 years in Ukraine. My skills and accomplishments include: Organized fun and educational games, read storybooks that increased children’s interest in story time, make different kinds of hand crafts and planned outdoor activities such as walking to the local playground and park With my experience and skills, combined with my strong initiative and calm head under pressure, I am convinced I would be an excellent nanny for Nurturing Nannies. I have a passion for young learners and early childhood care and education.
Bahama Mama
вулиця Кисловодська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу філологічну освіту, закінчила Університет "Україна" (філологія), маю дипломи з англійської мови (рівень upper intermediate). Працювала як за фахом (журналіст, контент-менеджер), так і нянею в укр та англомовних родинах протягом 6 років. Розумію і люблю проводити час із дітьми, можу знайти підхід до будь-якої дитини) Маю успішну повну сім'ю (донька 10 років). _________________________ I have a University degree, specialized philological and publishing deal ( University "Ukraine", and have diplomas in English (upper-intermediate level). Has worked at my main speciality (journalist, content manager) and as nanny in Ukrainian and English-speaking families for 6 years. I understand children and love to spend time with them, I can find an approach to any little Human) I have a full successful family (daughter 10 years).
Bahama Mama
Наталия Кравченко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю своїх чотирьох доньок віком від 19 до 7 років. Вільно володію англійською, спілкуюся румунською та німецькою мовами.
Bahama Mama
Юлія Ісаєнко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Маршала Рокоссовського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Живу в Києві.Закінчила Університет імені Бориса Грінченка, освіта - вища, соціальний педагог. Працюю в садочку вже п'ять років - вихователем Працювала з дітками різного віку. Люблю діток, а особливо коли вони приходять після вихідних і розповідають де були, що бачили. Я доброзичлива, знаходжу спільну мову з дітками В мене є дочка, 8 років. Є диплом з lego, використовуючи конструктор в навчанн(кольорів , рахування)
Bahama Mama
вулиця Івана Пулюя, 5А, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Доброго дня))) мене звати Марія. Закінчила педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, за спеціальністю вчитель географії та англійської мови. Гарно володію англійською, так як працювала в Америці. Маю своїх троє діточок віком 4, 6 і 7 років. Дуже люблю дітей, дуже люблю займатися з ними, прогулянки на свіжому повітрі важливі. Без поганих звичок і прихильник здорового образу життя.
Bahama Mama
Ольга Мамчур
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Подільський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт, Я Оля і мені 24. Своїх дітей не маю, але маю меншого брата і сестру, тож дітей не боюсь. Навіть, якщо вони будуть маленькі, чи вже мають акаунт в тік-тоці. Часто допомагаю подругам з дітьми, декілька місяців гуляла з трійнею. Люблю дітей і легко знаходжу спільну мову з ними. Разом зможемо і пограти, і поспівати, і приготувати щось смачненьке. За освітою я біотехнолог, і швидко зрозуміла, що то не моє. Зараз працюю у фармацевтичній компанії - навчаю людей, знаю англійську, маю медичну книжку. Тому зможемо і повчити уроки і організувати захопливе розвиваюче дозвілля.
Bahama Mama
Оксана Овчаренко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Набережно-Корчуватська 80 кв. 124
Інформація про виконавця: Незмінне гасло по життю: "Чужих дIтей не буває" Люблю читати, розвиватись поруч з дітьми в ігровій формi. Маю донечку 2008 року народження. Працювала з хлопчиком протягом 3-х років. Регулярно допомагала своім рідним та друзям, з їхніми дітками. Знаю як знайти підхід та спільну мову з дитиною. Iз задоволенням займаюся розвитком будь-якого віку. Пунктуальна, відповідальна, без шкідливих звичок. При собі є медична книжка. Прагну максимально почути, втілити бажання батьків та провести весело і корисно рабочий час.
Bahama Mama
вулиця Толстого, 71, Софіївська Борщагівка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Захоплююсь творчістю. Закінчила художню школу.Закінчила навчання «Готельно ресторанна справа». Відповідальна,уважна, пунктуально, позитивна, без шкідливих звичок( не курю, не вживаю алкоголь, не вживаю слова паразити) Я - універсальний помічник, маю досвід роботи з дітками, а також пройшла тренінг з допомоги по дому BahamaMama. Повний догляд за малюком. -Гігієнічні процедури-Прогулянки-Розвивальні ігри-Дотримання режиму-Годування.Можу готувати для малюка.Працювала в двох сім’ях в періоді по пів року. В одній сім’ї ( хлопчику 2 рочки і дівчинкі 7 місяців) ( дівчинка 8 місяців).Маю досвід роботи. Добре налагоджую стосунки з дітками.Буду рада проводити час з вашою дитиною.
Bahama Mama
Ірина Лиса
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Біла Церква, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Привіт!) я Ірина, мені 34 роки. Дуже люблю діток, та зв’язана з ними половину свого життя.Маю педагогічну вищу освіту. За спеціальністю, вчитель початкових класів. Працюю вихователем в ДНЗ більше 12 років. Заміжня. Позитивна, відкрита, щира людина. Проживаю в Білій Церкві. Рада буду Вам допомогти.
Bahama Mama
Лариса Шрамко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Героїв Сталінграда, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я,Лариса Шрамко.Маю педагогічну, дошкiльну освiту.18-ть рокiв працювала в в дитячих садках та 14-ть років працювала в сім’ях м.Києва. Маю великий досвід роботи з дітками різного віку. А також маю рекомендацiйнi характеристики з попередніх місць роботи. Є санітарна книжка.Проживаю в м. Київ. Дуже люблю діток, люблю з користю проводити з ними час. Стараюсь знайти підхід та бути цікавою для дитини.Не конфліктна, без шкідливих звичок.
Bahama Mama
Оболонь, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привет, меня зовут Светлана, мне 26 лет. Опыт работы в семьях 7 лет. Я очень люблю деток и чистоту, и сделаю все для того что бы детство запомнилось, а в доме пахло чистотой. Если вашему ребёнку нужен друг, выбирайте будем знакомиться и познавать этот мир вместе. Умею и люблю качественно убирать. Работаю на результат
Bahama Mama
Катерина Ковальчук
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Нові Безрадичі, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я мама двух замечательных мальчишек, возрастом 7 и 10 лет.Поработала за свою жизнь и баристой и поваром и воспитателем и даже аниматором.Каждый опыт оказался ценным но тянет больше всего к работе с детьми.У меня есть неоконченное педагогическое образование и опыт в работе с детьми-воспитателя,аниматора и мамы)А ещё я люблю и умею делать поделки своими руками и вкусно готовить.Без творчества и голодными от меня не уходят.)
Bahama Mama
Анастасія Зайцева
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Героїв Дніпра, 35, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Анастасія. Навчаюся на 3-му курсі КНУКіМ на акторській спеціальності. Викладаю акторську майстерність для дітей, проводжу дитячі свята для різних івент-агенцій, періодично знімаюся в серіалах та рекламах. Розуміюся на психології дітей різного віку. З радістю проводитиму час з дітьми від 2-х років. Знаю багато ігор та акторських вправ. Так що разом із нянею отримуєте ще й викладача :) Чітко та літературно розмовляю як російською, так і українською. Володію англійською та шведською на середньому рівні (2,5 роки жила в Швеції). Граю на укулеле, співаю, читаю українську та російську поезію, пишу вірші. Можу гуляти з дитиною, готувати базові страви, допомагати із домашнім завданням, особливо з гуманітарних предметів. Люблю дітей та вважаю, що вони — наше майбутнє!
Bahama Mama
Олена Рибальченко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Васильков, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: 13 років досвіду роботи нянею в сім'ях. Працювала в трьох сім'ях, в першій сім'ї 7 років і в інших двох по 3 роки. Маю відмінні рекомендації. Закінчила Інститут ім.Горького за спецільністю "Дошкільна педагогіка та психологія". Маю негативний результат тесту на ковід (один тиждень). Розмовляю чистою українською та російською мовами. До 2007 року працювала також в дитячому садку. Ставлюсь до діток з ніжністю, щиро люблю проводити з ними час, вмію знайти підхід та забезпечити безпеку та комфорт дитини. Я постійна, відповідально та серйозно ставлюся до роботи. На роботі Постійно розмовляю з дітьми, пояснюю все, що знаходиться довкола, вмію організувати режим для дитини та сформувати корисні звички. Поважаю батьків і уважно прислухаюсь до їхніх побажань, можу надати професіну пораду якщо мене спитають) Детальніше резюме (російською мовою) надаю: Няня, воспитатель ФИО: Рыбальченко Елена Анатольевна. Семейное положение: замужем, двое детей (сын 32 лет и дочь 26 лет) Цель: работа няней в семье (в Киеве). Навыки и квалификация: ▪ опыт работы с детьми в возрасте от 1-го до 8-ти лет, ▪ развитие и обучение детей с использованием методик дошкольного образования, ▪ знания и практические навыки в использовании развивающих систем, ▪ навыки уборки детской комнаты, ухода за детскими вещами, ▪ опыт в приготовлении еды для ребенка, ▪ сопровождение ребенка в детский сад, школу, в медицинские учреждения, ▪ подготовка к школе, ▪ опыт совместного выполнения домашних заданий. Опыт работы: Октябрь 2017 г. - Май 2020 г.: няня-воспитатель, работа в семье. Обязанности: ▪ уход за ребенком (девочка 1 г. 11 мес.) ▪ приготовление еды для ребенка, ▪ кормление, поддержание чистоты вещей и игрушек ребенка, ▪ прогулки, игры, развивающие занятия. Ноябрь 2014 г. – Октябрь 2017 г.:няня-воспитатель, работа в семье. Обязанности: ▪ уход за детьми (мальчик 2 г. 7 мес., девочка 7 мес.), ▪ соблюдение режима дня, ▪ уход за детьми, ▪ помощь маме с домашними обязанностями (убока, приготовление еды), ▪ прогулки, развитие детей, ▪ обучение старшего ребенка раннему письму и чтению, привитие навыков самообслуживания и в дальнейшем подготовка к школе. Сентябрь 2007 г. – август 2014 г. няня-воспитатель, работа в семье. Обязанности: ▪ уход за ребенком и развитие (мальчик 1 г. ), ▪ соблюдение режима дня, ▪ кормление, приготовление еды, уборка комнаты, ▪ уход за детскими вещами и игрушками, ▪ сопровождение на подготовительные курсы, ▪ подготовка к школе, ▪ помощь в выполнении домашних заданий. Июль 1983 г. – август 2007 г. воспитатель, работа в детском саду. Обязанности: ▪ соблюдение режима дня, ▪ уход за детьми, прогулки, привитие навыков самообслуживания, ▪ подготовка и проведение занятий по программе детского сада, ▪ работа с родителями, ▪ соблюдение техники безопасности. Образование: 1981 - 1983 г.г.- Киевское Городское Педагогическое Училище №1, специальность «Воспитатель детского сада». 1984 – 1989 гг. – Киевский Государственный Педагогический Институт им. А.М. Горького, специальность «Педагогика, Психология дошкольная», «Преподаватель дошкольной педагогики и психологии», «Методист по дошкольному воспитанию». – ( заочно). Личные качества: доброта, коммуникабельность, стрессоустойчивость, пунктуальность, уравновешенный характер, высокий уровень ответственности.
Bahama Mama
Галасюк Вікторія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Академгородок, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працювала з дітьми протягом 20 років, в приватному садочку та в сім'ях нянею. Практикуючий психолог, захоплюється психологією, надає консультації дорослим. Приємна, доброзичлива. Вміє робити загальний масаж, гарно розуміє етапи розвитку дитини, має знання прикорму, вміє організувати режим. Вміє адаптуватись під ситуації тому що вважає, всі дітки та ситуації різні, і важливо знаходити індивідуальний підхід. 3 місяці працювала (літо) з дитиною 5 місяців. 3 роки працювала з дитиною з 6 місяців, ще допомагала там з двома старшими дітьми. Працювала в сім'ї з хлопчиком 5років протягом 2 років. Має гарні знання та досвід що стосується розвитку дитини. Має хороші знання в ранньому розвитку дитини. "З дітьми занурююсь у дитинство і стараюсь дивитись на всі ситуації зі сторони дитини, тоді легше подолати якісь труднощі, які стосуються зростання та розвитку дитини".
Bahama Mama
Єлизавета Курова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Позняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 18 років, зовсім нещодавно я сама була дитиною, але вже відчуваю в собі любов і бажання піклуватися про малечу. Закінчила клас хореографії. Зараз судент-заочник. Обожнюю тварин і поезію.
Bahama Mama
Валерія Глущенко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: По образованию воспитатель дошкольных учреждений , Школа домашнего персоналаРусский, украинский, английский базовыйВредных привычек нет2004-2006г : девочка (от 4 до 6 лет) г. Киев - пятидневка - полный уход - подготовка к школе (алфавит, счет, чтение) - сопровождение (кружки, поликлиника …) - приготовление еды (для всей семьи) - ребенок пошел в школу2006-2008г : мальчик (от 8 мес. до 2,5 лет) г. Киев - пятидневка - полный уход - развитие согласно возраста - стирка, приготовление еды ( прикорм) - сопровождение (дача, кружки, поликлиника) - мальчик пошел в садик - рекомендация2008-2011г : девочка (от рождения до 2,5 лет) г. Киев - пятидневка + выходные, ночь ( по желанию ) - полный уход (гигиенические процедуры, полный патронаж ) - плавание, ныряние - общий массаж - развитие согласно возраста - сопровождение (дача, бассейн, врач ) - стирка, глажка - введение прикорма и приготовление пищи - семья уехала за границу 2011-2013г : девочка ( от 1,7 до 3,5 лет ) Конча - Заспа - вахта - полный уход -развитие по возрасту ( буквы, цифры, лепка, рисование) -сопровождение (поездки за границу, бассейн, гимнастика) -гардероб -приготовление здорового , правильного питания -рекомендация -ребенок пошел во французский садик2013-2015 г : две девочки ( 1 год и 3,5 года ) г. Киев -пятидневка + выходные, ночь ( по желанию ) -полный уход -развивающие занятия (лепка, рисование, игры ) -сопровождение на занятия -приготовление еды ( для всей семьи ) -глажка ( для всей семьи -рекомендация -семья уехала на Родину в США2015-2017 г : мальчик ( от 4 мес. До 2 лет ) г. Киев -пятидневка + вечер, ночь, выходные -полный уход -плавание, ныряние, массаж -прикорм и приготовление диетического питания -развитие согласно возраста -стирка, глажка - сопровождение (поликлиника, бассейн, командировки ) -рекомендации -семья переехала в другой город2017-2019 г : мальчик ( от рождения до 2 лет ) г. Киев -пятидневка + ночь + выходные ( по желанию ) -полный уход ( первый патронаж) - плавание, ныряние, массаж -стирка, глажка -приготовление еды ( прикорм ) -приготовление правильного, здорового питания родителям -переход на частичную занятость2019- г : близнецы ( девочка и мальчик ) г. Киев -пятидневка + ночь + выходные + продленный день ( по желанию ) -полный уход -развитие согласно возраста -приготовление еды ( прикорм ) -сопровождение ( поликлиника, прогулки )Знание методик ( Монтессори, Домана, Куликовой ). Общеобразовательные занятия (аппликация, лепка, рисование, развитие мелкой моторики ... )Люблю детей и знаю свою работу. Дети приносят мне позитив, я не предтавляю для себя другого занятия) Аккуратная, пунктуальная. Люблю чистоту и порядок. Ценю человеческий фактор и готова работать на благо данной семьи. Люблю готовить, увлекаюсь кулинарией. Занимаюсь спортом. Много читаю и по возможности путешествую.
Bahama Mama
Єлизавета Чосик
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Борщагівська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я дуже відповідальна і вмію швидко вирішувати важкі ситуації.Люблю подорожі,знайомства з новими людьми. Я маю достатньо високий рівень іспанської мови так як жила в Іспанії майже 5 років.Закінчила музичну школу і з радістю позаймаюсь з дітьми музикою.В мене багато двоюрідний братиків і сестричок тому я навчилась знаходити спільну мову з дітками будь якого віку.Мене цікавить психологія дітей і я багато читала про виховання дітей та як з ними знаходити спільну мову. I am very responsible and know how to solve difficult situations quickly. I love traveling, meeting new people. I have a fairly high level of Spanish ... I lived there 5 years. I graduated from music school and happily study music with children. I have many cousins ​​so I learned to find a common language with children of any age. I am interested in child psychology and I read a lot about raising children and how to find common ground with them.
Bahama Mama
Слівка Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Нове шосе, 13, Буча, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Більш ніж 10 років працювала художнім керівником дитячих-творчих колективів. Захоплююся творчістю та обожнюю займатися нею з дітьми. Працювала з дітками в дитячому садочку як вихователь спочатку, і потім як методист. Люблю музику та співати й танцювати з моїми вихованцями. Досвід роботи в сім‘ї нянею - 4 роки. Закінчила педагогічний університет за спеціальністю соціального працівника (основні дисципліни: педагогіка та психологія).
Bahama Mama
Diomande brou rose Daniele Diomande
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Henerala rodymtseva 5a
Інформація про виконавця: У мене є своя дитина, також я була нянею для дітей в українських та американській родинах у Києві. Я розмовляю французькою та англійською мовами та трохи російською, я знаю, як готувати хорошу і здорову їжу для дітей, не маю шкідливих звичок.
Bahama Mama
Марія Озимко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вул. Челябінська 9Б, кв.2
Інформація про виконавця: Люблю активний спосіб життя, катання на роликах, ковзанах, лижах . Працювала у багатодітній сім'ї, одночасно із пятьма хлопчиками різного віку.
Bahama Mama
Катерина Кобець
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Проспект Григоренка, 36
Інформація про виконавця: Освіта: Закінчила Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, факультет філології та журналістики. Бакалавр - вчитель початкових класів та англійської мови, магістр - вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури. Пройшла курси НУШ по початковій освіті та англійській мові. Досвід роботи: З 2015 по 2016 працювала в сім'ї нянею з дітьми 1,5 та 6 років. Функціональні обов'язки: Хлопчик 1,5 років : - приготування їжі та годування; - гігієна; - прибирання дитячої кімнати; - прасування дитячих речей; -купання дитини; - прогулянки; -, розвиток за віком; - ігри та розваги. Дівчинка 6 років: - приготування їжі; - підготовка домашніх завдань; - поглиблене вивчення англійської мови; - прогулянки та ін. Сім'я виїхали за кордон, тому співпраця зупинилася. З 2016 по 2020 працювала в школі та в дитячому садку вчителем англійської та української мови з дітьми різного віку від 3 до 16 років. Була класним керівником. Працювала нянею вихідного дня та нянею-супроводжуючою. Створила гурток для дітей, які не мають можливості оплачувати уроки англійської мови. Додаткова інформація: Незаміжня. Дітей немає. Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Впевнений користувач ПК. Цікавлюсь та приймаю участь в різноманітних вебінарах на тему "Педагогіка" та "Психологія дитини" на освітніх платформах "Всеосвіта", "На урок". Неконфліктна, відповідальна, чесна, пунктуальна. Дуже люблю дітей і, в першу чергу, стараюсь бути для дитини другом. Я не вмію ображатися і ображати когось.
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!