Бебісіттери

Bahama Mama
ул. Северная 52, кв 111
Інформація про виконавця: Маю середньо технічну освіту, але вже 3-й рік працюю нянею. Це моє покликання, люблю проводити час з дітками. Сама мама 3-х синочків та 2-х донечок. Маю багатий досвід з дітками дошкільного віку. Люблю малювати, робити поробки та грати в настільні ігри.
Bahama Mama
Олена Ковалевич
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любов до дітей з дитинства,тому саме і пішла навчатись в педагогічний заклад.Добра,працьовита,щира,знайду спільну мову з кожною дитиною,без шкідливих звичок.Моє хобі:люблю співати,читати,гратися з дітками,гуляти..
Bahama Mama
Діана Коваль
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Вишневое, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: 19 років, люблю діток і нам з ними ніколи не буває сумно)Закінчила педагогічний коледж, працювала вожатою неодноразово, є досвід роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Є дві сестрички 4 і 6 р., з якими я дуже часто залишалась сама
Bahama Mama
Київ Печерськ
Інформація про виконавця: Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.
Bahama Mama
Олена Грушевська
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Святошин, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Великий досвід роботи з дітьми. Активна життєрадісна і щира людина. Маю педагогічну освіту. До 2010 року працювала у школі, з 2010 - нянею. Працювала з дітками від 11 місяців до 4 років, в 3 сім'ях, також працювала в сім'ї в Швейцарії. Дуже люблю дітей, знаю розмовну англійську. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Ляля Белозерова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Боггоутовская
Інформація про виконавця: Педагогическое образование, степень в рукоделии, поэтому отлично умею делать с детьми поделки и развивать мелкую моторику. Есть свои детки, 10 та 6, ходят в школу и садик, помогает бабушка. Работала поваром до карантина (умею вкусно готовить:)) Работала няней в детском саду, год приглядывала за дочкой подруги на регулярной основе. Уважаю родителей и люблю детей. Свежая мед.книжка (январь 2021) Коммуникабельная, ответственная, пунктуальная. Изучаю английский язык и могу немного разговаривать. Pedagogical education, craft diploma, so I can do crafts with children and develop fine motor skills. I have my own children, 10 and 6 years old, they go to school and kindergarten, my grandmother helps. Before quarantine, I worked as a cook (I can cook deliciously :)) worked as a nanny in a kindergarten, regularly looked after my friend's daughter for a year. I respect parents and love children. Fresh medical book (January 2021) Sociable, responsible, punctual. I study English and can speak a little.
Bahama Mama
Руслана Серветник
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Автозаводська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Руслана,вік 32 роки,заміжня,є дитина 6 років.Я позитивна людина,люблю людей і життя. Педагогічна вища освіта. Маю досвід роботи з дітками ,працювала в садочку 5 років і майже 2 роки працювала усім'ї де виховувала двійню хлопчика і дівчинку з 5 ти місяців. Вкласти спати, прання, прибирання, прикорм введення, приготування їжі.
Bahama Mama
вулиця Градинська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я турботлива,лагідна,відповідальна няня,маю досвід роботи та вищу педагогічну освіту. Головне безпека та позитивний настрій дитини. Шукаю підхід до кожної маленької особистості,вмію зацікавити,навчаю граючись,малюємо,ліпимо, читаємо,рахуємо,співаємо,вигадуємо щось цікаве,використовуючи природні матеріали. Бігаємо,гуляємо на свіжому повітрі,вчимося бути активними,бадьорими,веселими. Індивідуальний підхід до дитини,враховуючи побажання батьків. Радіємо успіхам дітей,разом з батьками,дарую їм надзвичайні відео та фото звіти з повсякденного життя їхньої крихітки. Мені до вподоби коли чітко поставленні батьками завдання,та обов’язки згідно укладу сім’ї.
Bahama Mama
проспект Перемоги, Київ, Україна
Інформація про виконавця: З дитинства проводила час із племінниками та дітками. Довгий час працювала в дитячому магазині, добре розуміюсь на догляді, прикормі. Освіта - педагогічна. Хобі- англ. мова, книжки, люблю подорожувати.
Bahama Mama
Наталя Ковальова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Боярка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи вихователем в садочку 2.5 роки. Досвід з дітьми близько 10 років в сім'ях. Працювала в кожній сім'ї від грудничкового віку до садочку! Вища пед. освіта, володію методиками: монтессорі,домен, але головне, що я щиро люблю проводити час з дітьми) Я відкрита, доброзичлива, пунктуальна та відповідальна людина. Вважаю, що безпека та щастя дитини - це головне!
Bahama Mama
Катерина Рудяк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Харківське шосе, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добра, чесна, весела, порядна, пунктуальна, віповідальна, люблю читати, вивчаю французьку мову
Bahama Mama
вул. Сергія Данченка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Порядочная, чистоплотная , внимательная, люблю детей, неконфликтная, понимающая, без вредных привычек, занимаюсь спортом, веду здоровый образ жизни, люблю музыку и петь ( окончила музыкальную школу по классу фортепиано 8 лет) . Самое главное - любить детей, с особым пониманием и вниманием относиться к ребёнку и его всевозможным просьбам, учитывая интересы ребёнка, при этом спокойно и порядочно исполнять пожелания родителей, также, по необходимости сопровождать в школу, детсад и всевозможные занятия, кружки, прогулки на свежем воздухе, создавая при этом комфортную атмосферу для ребёнка.
Bahama Mama
Алла Валеріївна Анісімова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "ЧАЙКА", вулиця Валерія Лобановького, Чайки, місто Київ, Україна
Інформація про виконавця: Моя вся жизнь связанная с детьми, я работала воспитателем, организовывала детские лагеря, руководила благотворительной организацией, цель которой была оказывать помощь деткам. Работала на Кипре няней в нескольких семьях. Весёлая, жизнерадостная, люблю детей, сама являюсь мамой пятерых) Мои дети выросли, поэтому с радостью понянчу деток помладше!
Bahama Mama
вулиця Миколи Ушакова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Дівчина з будівельною освітою, досвідом роботи в ресторанному бізнесі відкрила для себе новий напрямок, няньчити діток. Своїх 2-є 2015 та 2016 року народження та працювала з хлопчиком 2018 року народження.Захоплююсь розвитком діток дошкільного віку та знаю як знайти підхід до них. Дружина шеф-кухаря яка вміє смачно готувати.
Bahama Mama
Юлія Заріцька
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Жмеринська, 24, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 22,навчаюсь у медичному університеті імені О.О.Богомольця на медичному факультеті,5 курс.Знаю правила годування,ведення прикорму,а також правила підтримання особистої гігієни дітей,режим сну і т.дЗможу займатись загальним розвитком:малювати,ліпити,читати книжки,вчити букви/цифри;знаю англійську на елементарному рівні,тому також можу допомагати на початкових етапах вивчення даної мови.Зможу допомогти дитині шкільного віку з домашнім завданням,якщо потрібно.Особисті якості:щира любов до дітей незалежно від віку,ввічливість,відсутність поганих звичок,пунктуальність,урівноважений характер,охайність.Володію чистою українською мовою,а також добре готую.У мене велика родина,тому доволі часто мене залишали з братиками/сестричками/племінниками різного віку.
Bahama Mama
Дар’я Крайняк
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Весела Цілеспрямована. Швидко навчаюсь. Люблю проводити час з дітьми. Навчаюсь на 4му курсі на факультеті Дошкільне Навчання. Мають досвід роботи 1.5 року вихователем в дитячому садочку та нянею з дошкільнятами. Бачу своє покликання в дітях.
Bahama Mama
улица Дегтярёвская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мед.образование. Няня с опытом работы. Активная, жизнерадостная и позитивная. Уважаю детей и их родителей.
Bahama Mama
Даяна Едельдорф
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Студентка третьего курса медицинского колледжа(фельдшер).Проходила практику в детской и онкологической больнице, роддоме.Имела возможность помогать медсестрам с уходом за недоношенными детками. Так же сидела с англоязычным ребёнком 9 лет.Коммуникабельная, больше года работаю в Макдональдс.Люблю деток, а так же помогать людям нуждающимся в моей помощи.Быстро учусь новому. Интересуюсь азиатской культурой, начала изучать корейский язык.Владею базовым английским. Считаю что человек должен быть открыт к получению новых знаний и опыта.Постоянно работаю над собой и развиваю себя в сферах которые мне нравятся.
Bahama Mama
Солом'янський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Меня зовут Лилия. Я позитивная и творческая личность. Умею общаться с детьми разных возрастов. Имею педагогическое образование и небольшой опыт на свои 20 лет. Имею опыт няни 2,5 года. Работала в англоязычной семье. Работала с 2-мя детьми, возрастом 1,8 и 6 месяцев. Разговариваю свободно на русском и украинском языке, на английском говорю немного, сейчас изучаю его. Уважаю приоритеты родителей, прислушиваюсь и подстраиваюсь к их форме воспитания и питания. Готовлю здоровую еду детям если нужно). Работала с детьми школьного возраста и солнечными детьми. Имею опыт с грудничками. Люблю спорт и книги. Знаю психологию детей и люблю читать про это книги. Всегда развиваюсь и использую разные методики. Буду рада поработать и стать частью семьи. ..My name is Lilia. I am a positive and creative person. I can communicate with children of different ages. I have a pedagogical education and little experience for my 20 years. I have experience as a nanny for 2.5 years. She worked in an English-speaking family. She worked with 2 children, 1.8 and 6 months old. I speak fluently in Russian and Ukrainian, I speak a little English, now I am studying it. I respect the priorities of my parents, listen and adapt to their form of upbringing and nutrition. I cook healthy food for children if needed). She worked with school-age children and sunny children. I have experience with babies. I love sports and books. I know the psychology of children and I like to read books about it. I always develop and use different techniques. I will be glad to work and become a part of the family.
Bahama Mama
Юля Балас
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Панаса Мирного, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт)Мене звати Юля,мені 18)Працювала нянею неодноразово)Була на постійній основі на повний робочий день з дівчинкою 4 рочків)Також працювала із хлопчиком 3 рочків,та мала сім’ю з дівчинкою 7 рочків)Люблю дітей,завжди знайду з ними різні забави,сумувати нам часу не буде)Маю рекомендації та при собі є медична книгазавжди легко знаходжу до малечі підхідСкарг ніяких у мою сторону ніколи не булоЗавжди вислухаю всі ваші прохання та виконаю їхВідповідальна,пунктуальна,чеснаШкідливих звичок не маюБуду готова стати вашою нянею)
Bahama Mama
Севастопольська площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю медичну книжку. Досвід виховання власного сина та дітей близьких родичів. Тривалий час допомагала дітям знайомих виконувати шкільні домашні завдання. Полюбляю хенд-мейд, залюбки поділюсь досвідом з підопічними дітками. Дуже люблю тварин і живу природу. Залюбки буду прививати любов до оточуючого світу діткам. Із задоволенням допоможу з виконанням домашніх завдань. Знаю англійську та французьку мови(самоучка). Зараз в процесі вивчення іспанської. Вільно володію російською. Вважаю себе активною, комунікабельною та відповідальною. В дітях бачу маленькі особистості, які заслуговують відповідного ставлення до них. Охоче відповім на усі питання дитини, на які знатиму відповідь, а на ті, що не знатиму, запитаю у Гугла :) I have a medical book. Experience of raising one's own son and children of close relatives. For a long time I helped the children of acquaintances to do school homework. I love handmade, I will gladly share my experience with my wards. I love animals and wildlife. I will love to instill love for the world around children. I will be happy to help with homework. I know English and French (self-taught). Now in the process of learning Spanish. I speak Russian fluently. I consider myself active, sociable and responsible. I see in children small personalities who deserve appropriate treatment. I will gladly answer all the child's questions, to which I will know the answer, and to those that I will not know, I will ask Google :)
Bahama Mama
Русановка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Музыкальное, Педагогическое образование и международная кулинарная школа делают меня Особенной Няней, потому что после интересного занятий у Вашего малыша всегда будет что-то вкусное и полезное 😋.Опыт работы более 3х лет. Могу привить ребёнку интерес к учёбе, мотивирую малыша добиваться результата.Начиная с 1 года - ежедневные занятий согласно возраста, комбинируя разные методики развития. Есть опыт работы с особенным ребёнком (логопедия, дефектология).Предпочитаю разноплановые занятия с чередованием занятий физкультурой, музыкой и английским языком (имею музыкальное образование).Всегда свежее и полное мед.обследование в частных клиниках. Знаю детское диетическое питание, умею бороться с аллергиями. Знаю лечебную физкультуру.Есть рекомендации. Есть свой автомобиль. Стаж вождения - более 20 лет, закончила курсы экстремального вождения..
Bahama Mama
Бориспільський район, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Мені 29, маю вищу освіту за спеціальністю Біотехнологія, але душа не технолога, а митця) Обожнюю діток, час проведений з ними надихає, адже їх щирість та мрійливість захоплюють. Маю досвід роботи з хлопчиком 1,7 рочки (ми навчилися під вигадані мною казки засинати на обідній сон без проблем). Також є досвід роботи в Данії у великій сімї. Найменшій донечці було 8 (ми часто вечорами займалися бісероплетінням, різним хенд-мейдом з підручних матеріалів). Також допомагала з приготуванням їжі, з двома доньками 10 і 12 рочків готували випічку і їх улюблені панкейки. Тому з радістю і в ігровій формі проведу майстер-клас з Вашим малюками. Граю на гітарі, обожнюю подорожувати. Завжди доводжу справи до кінця, не спиняючись на піврезультаті. I'm 29. I have a master degree in biotechnology. However, I'm quite a creative person to be a technolist. I adore being with children, they captivate with honesty and dreaminess. I have had an experience working with a 1,7 year old boy (he used to fall asleep for lunch listening my invented fairy tales ). I also worked in a large family in Denmark. The youngest daughter was 8 years old (we have often engaged in beading, various handmade using improvised materials in the evenings). I cooked with the other two daughters aged 10 and 12. We baked and cooked their favorite pancakes. I would be glad to tech your child (children) in a playful way. I play the guitar, I love to travel. I always bring things to an end without dwelling on the outcome.
Bahama Mama
Валентина Кошкалда
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Авіаконструктора Антонова, 20, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю дитину 4 роки. Я з багатодітної сім'ї, одна з 5, тому звикла пілкуватися про діток змалку)) Нянчила дітей подруг, вони знають що на мене завжди можна покластися. Доглядала хлопчика протягом 3 років поки мама працювала в Німеччині. Англійська та німецька на базовому рівні. Чесна, порядна, працьовита та відповідальна. Я - універсальний солдат, люблю допомагати по дому, можу готувати смачну домашню їжу.
Bahama Mama
Людмила Охріменко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Миколи Бажана, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я - педагог (філолог), психолог, коуч і мама трьох дорослих дітей. Я вірю, що кожна дитина - це індивідуальність. Знаю, як важливо дитині бути впевненою у собі та вірити у свої можливості. Саме тому у контакті з дитиною роблю акцент на її перемогах та досягненнях. Це допомагає їй (дитині) повірити в себе і досягати успіхів у житті. Мови: досконало володію українською, російською та англійською. Маю досвід роботи у сім’ях іноземців. Залюбки стану вчителем української мови для англомовної сім‘ї. Бажана адреса - лівий берег. My name is Lyudmyla Okhrimenko. I’m 44. I am a teacher-philologist, a psychologist, a coach. I have 3 own children and a great experience in communication with the children of all ages. I believe that every child is individual and special, and it is very important to develop his or her talents. I know how is important for the child to be self-confident . That is why I put a lot of attention to the children’s victories and success. It always helps a child to believe in yourself and to reach success in the life (in education, in communication with friends and other). I have work- experience in foreign families (polish, german, french).
Bahama Mama
Дар'я Воробйова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Михайла Ломоносова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Впродовж двох років є репетитором з англійської мови для діток. Зможу знайти спільну мову з будь-якою дитинкою, стану не лише наставником, а й другом :) Маю молодшого братика та сестричку, тому є досвід) Позитив, комунікабельність, чесність та відповідальність - мої головні якості.
Bahama Mama
Катерина Ярець
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чабаны, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Освіта, розвиток та піклування про дітей займає займає особливе місце в моєму житті. Магістр "Дошкільна освіта" та "Мова та література англійська". Маю інтернаціональний досвід роботи з дітьми. Більше трьох років працювала в Китаї з дітками від 2 років до 17 та 3 роки в Україні з українськими та іноземними дітьми. Маю досвід навчання дітей англійській та італійській мовам за допомогою комунікативної методики засобом гри. Час з дитиною цікавіше провести за заняттями з малювання, ліплення, орігамі чи проектуванням інших креативних виробів. З легкістю організую усі режимні процеси дитини. I have worked more than 3 years in China as an English teacher and 3 years in Ukraine. My skills and accomplishments include: Organized fun and educational games, read storybooks that increased children’s interest in story time, make different kinds of hand crafts and planned outdoor activities such as walking to the local playground and park With my experience and skills, combined with my strong initiative and calm head under pressure, I am convinced I would be an excellent nanny for Nurturing Nannies. I have a passion for young learners and early childhood care and education.
Bahama Mama
вулиця Кисловодська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу філологічну освіту, закінчила Університет "Україна" (філологія), маю дипломи з англійської мови (рівень upper intermediate). Працювала як за фахом (журналіст, контент-менеджер), так і нянею в укр та англомовних родинах протягом 6 років. Розумію і люблю проводити час із дітьми, можу знайти підхід до будь-якої дитини) Маю успішну повну сім'ю (донька 10 років). _________________________ I have a University degree, specialized philological and publishing deal ( University "Ukraine", and have diplomas in English (upper-intermediate level). Has worked at my main speciality (journalist, content manager) and as nanny in Ukrainian and English-speaking families for 6 years. I understand children and love to spend time with them, I can find an approach to any little Human) I have a full successful family (daughter 10 years).
Bahama Mama
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю своїх чотирьох доньок віком від 19 до 7 років. Вільно володію англійською, спілкуюся румунською та німецькою мовами. I have four daughters aged 19 to 7 years. Fluent in English, Russian and Ukrainian. I speak and understand Romanian and German. By education I'm a specialist, teacher of English and German and new child-needs oriented trends in teaching and pedagogic are of my interest. I know how to keep the child safe and happy. I can sit with two children older than 1.5 years at a time. I can sit with two children at the same time when one child is a baby. I can sit with a special child. I can sit with one baby. I can sit with one child older than 1.5 years. I can sit with two children up to 1.5 years. I will play with children (more than 3) from the age of 3 and I will not go crazy :) I will prepare delicacies for the child. I can take the child for a walk.
Bahama Mama
Юлія Ісаєнко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Маршала Рокоссовського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Живу в Києві.Закінчила Університет імені Бориса Грінченка, освіта - вища, соціальний педагог. Працюю в садочку вже п'ять років - вихователем Працювала з дітками різного віку. Люблю діток, а особливо коли вони приходять після вихідних і розповідають де були, що бачили. Я доброзичлива, знаходжу спільну мову з дітками В мене є дочка, 8 років. Є диплом з lego, використовуючи конструктор в навчанн(кольорів , рахування)
Bahama Mama
Набережно-Корчуватська 80 кв. 124
Інформація про виконавця: Незмінне гасло по життю: "Чужих дIтей не буває" Люблю читати, розвиватись поруч з дітьми в ігровій формi. Маю донечку 2008 року народження. Працювала з хлопчиком протягом 3-х років. Регулярно допомагала своім рідним та друзям, з їхніми дітками. Знаю як знайти підхід та спільну мову з дитиною. Iз задоволенням займаюся розвитком будь-якого віку. Пунктуальна, відповідальна, без шкідливих звичок. При собі є медична книжка. Прагну максимально почути, втілити бажання батьків та провести весело і корисно рабочий час.
Bahama Mama
Теремки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Захоплююсь творчістю. Закінчила художню школу.Закінчила навчання «Готельно ресторанна справа». Відповідальна,уважна, пунктуально, позитивна, без шкідливих звичок( не курю, не вживаю алкоголь, не вживаю слова паразити) Я - універсальний помічник, маю досвід роботи з дітками, а також пройшла тренінг з допомоги по дому BahamaMama. Повний догляд за малюком. -Гігієнічні процедури-Прогулянки-Розвивальні ігри-Дотримання режиму-Годування.Можу готувати для малюка.Працювала в двох сім’ях в періоді по пів року. В одній сім’ї ( хлопчику 2 рочки і дівчинкі 7 місяців) ( дівчинка 8 місяців).Маю досвід роботи. Добре налагоджую стосунки з дітками.Буду рада проводити час з вашою дитиною.
Bahama Mama
Катерина Ковальчук
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Нові Безрадичі, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я мама двух замечательных мальчишек, возрастом 7 и 10 лет.Поработала за свою жизнь и баристой и поваром и воспитателем и даже аниматором.Каждый опыт оказался ценным но тянет больше всего к работе с детьми.У меня есть неоконченное педагогическое образование и опыт в работе с детьми-воспитателя,аниматора и мамы)А ещё я люблю и умею делать поделки своими руками и вкусно готовить.Без творчества и голодными от меня не уходят.)
Bahama Mama
Анастасія Зайцева
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Героїв Дніпра, 35, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Анастасія. Навчаюся на 3-му курсі КНУКіМ на акторській спеціальності. Викладаю акторську майстерність для дітей, проводжу дитячі свята для різних івент-агенцій, періодично знімаюся в серіалах та рекламах. Розуміюся на психології дітей різного віку. З радістю проводитиму час з дітьми від 2-х років. Знаю багато ігор та акторських вправ. Так що разом із нянею отримуєте ще й викладача :) Чітко та літературно розмовляю як російською, так і українською. Володію англійською та шведською на середньому рівні (2,5 роки жила в Швеції). Граю на укулеле, співаю, читаю українську та російську поезію, пишу вірші. Можу гуляти з дитиною, готувати базові страви, допомагати із домашнім завданням, особливо з гуманітарних предметів. Люблю дітей та вважаю, що вони — наше майбутнє!
Bahama Mama
Єлизавета Курова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Позняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 18 років, зовсім нещодавно я сама була дитиною, але вже відчуваю в собі любов і бажання піклуватися про малечу. Закінчила клас хореографії. Зараз судент-заочник. Обожнюю тварин і поезію.
Bahama Mama
Світлана Бабич
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Бровари
Інформація про виконавця: Любов та особлива увага до дітей проявлялася ще з дитинства) Тому і вступила до НПУ імені М.П Драгоманова на факультет педагогіки та психології) Працювала вчителем групи продовженого дня) Швидко знаходжу спільну мову з дітлахами. Прислуховуюся до побажань батьків. Маю синочка, 5 років .
Bahama Mama
вулиця Борщагівська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я дуже відповідальна і вмію швидко вирішувати важкі ситуації.Люблю подорожі,знайомства з новими людьми. Я маю достатньо високий рівень іспанської мови так як жила в Іспанії майже 5 років.Закінчила музичну школу і з радістю позаймаюсь з дітьми музикою.В мене багато двоюрідний братиків і сестричок тому я навчилась знаходити спільну мову з дітками будь якого віку.Мене цікавить психологія дітей і я багато читала про виховання дітей та як з ними знаходити спільну мову. I am very responsible and know how to solve difficult situations quickly. I love traveling, meeting new people. I have a fairly high level of Spanish ... I lived there 5 years. I graduated from music school and happily study music with children. I have many cousins ​​so I learned to find a common language with children of any age. I am interested in child psychology and I read a lot about raising children and how to find common ground with them.
Bahama Mama
Diomande brou rose Daniele Diomande
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Henerala rodymtseva 5a
Інформація про виконавця: У мене є своя дитина, також я була нянею для дітей в українських та американській родинах у Києві. Я розмовляю французькою та англійською мовами та трохи російською, я знаю, як готувати хорошу і здорову їжу для дітей, не маю шкідливих звичок.
Bahama Mama
Марія Озимко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вул. Челябінська 9Б, кв.2
Інформація про виконавця: Люблю активний спосіб життя, катання на роликах, ковзанах, лижах . Працювала у багатодітній сім'ї, одночасно із пятьма хлопчиками різного віку.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи в різних сферах діяльності, проте моя любов до дітей — безмежна, і вона перемогла! Саме тому я обрала роботу, яка пов’язана з доглядом та вихованням дітей. Супервідповідальна, позитивна, щира, відкрита, чесна, оперативна, охайна, креативна, без шкідливих звичок. Маю педагогічну освіту за спеціальністю «образотворче мистецтво», магістр дизайну, навчаюсь в аспірантурі. Обожнюю дітей і заняття з ними. Вмію зацікавити та знайти спільну мову з малюками будь-якого віку. Допомагаю рідним та близьким з вихованням дітей (0 - 8 р.). Їх батьки повністю довіряють мені дітей. Без проблем вкладу спати; нагодую (вмію та люблю готувати корисну здорову їжу, залюбки зроблюце разом із дитино); пограю в активні ігри; відвезу/відведу на гурток (власне авто, понад 8 років стажу); малювання/ліплення в колаборації з англійською, етикетом; розвину моторику, логіку, пам'ять, увагу; розкрию творчий потенціал дитини... Врахую всі побажання БАТЬКІВ щодо виховання дітей. Заняття та ігри містять елементи навчання та виховання. Залюбки стану другом і вчителем для дитини/дітей. Є знання по темі цукрового діабету.
Ольга Самойлова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Проспект Григоренка
Інформація про виконавця: Мама активної дівчинки 6 років.
Bahama Mama
Проспект Маяковського 14/13
Інформація про виконавця: В мене більше творчість по малюванню, цікавлюсь психологією дитини(тобто як дитина відображає своє мислення в малюнках). Два варіанти малювання: на аркуші паперу(карандаши, фломастери, краски) або хною. Я закінчила медуніверситет(2018рік лікарська справа), зараз проходжу інтернатуру(останній рік акушерство та гінекологія). Знаю 5 мов азербайджанська, російська,українська(рідна мова), турецька(продвинутий рівень), англійська(початковий рівень). Обожнюю діток🥰 є в наявності мед.книжка.
Bahama Mama
Валерия Петрова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Лесной проспект
Інформація про виконавця: Меня зовут Валерия,у меня педагогическое образование. Есть опыт работы с детками. Могу проводить занятия,могу и в игровой форме, подготавливать к школе. Ходить на прогулку с ребенком,отводить на секции,забирать с них. Накормлю,свожу на прогулку,уложу спатки.
Bahama Mama
Оляніцька Оксана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киів
Інформація про виконавця: мені 45 років, 163/53кг. Виховую двох дорослих доньок. Маю Вищу економічну освіту. Маю великий досвід роботи з дітками різних вікових категорій та досвід роботи з двійнею. Працювала нянею з хлопчиками двійнятами майже від народження і до 5 років. Маю досвід роботи в іноземній сім"ї, працювала нянею хлопчика, з яким почала працювати через пару годин від народження) Дітей дуже люблю, особливо маленьких) Я весела, привітна, активна, пунктуальна, без шкідливих звичок, універсальна, швидка, вмію смачно приготувати.
Bahama Mama
Катерина Грибкова
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вул. Бочука 35
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту та досвід роботи з дітками 0-10 років. Активна,креативна та позитивна. Люблю дітей та спілкування.
Bahama Mama
Маменчук Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
м.Київ
Інформація про виконавця: Маю філологічну освіту з курсом педагогіки. Перекладач іноземної мови. Викладач англійської та німецької мови. Досвід роботи з дітками від 2 до 15 років в приватному дитячому садку і в державних та приватних школах. Маю знання різних методик раннього розвитку: Монтесорі, Глена Домена та інші. Розробляла власну програму занять з дітками, згідно віку та побажань батьків. Знаю як зацікавити маленьку особистість, є досвід роботи в сімях та рекомендації. Відповідальна, врівноважена, з повагою відношусь до дітей,з уважністю прислуховуюсь до побажань батьків. Можу забезпечити якісний догляд за дитиною. Гарантую порядність та надійність.
Bahama Mama
Молодик Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Позняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Ольга. Маю великий досвід роботи з дітьми. Ознайомлена з методиками Зайцева, Монтессорі, Нікітиних. Заміжня, маю двох дорослих дітей та 4-ро онуків. Маю досвід роботи з дітками від 2-х до 6 років. 5 років працювала в дитячому садку, працювала нянею в сім'ї з двома дітками, експрес нянею з дітками різних вікових категорій, а також працювала патронажною Сестрою. Можу забезпечити догляд за дитячою кімнатою та дитячими речами, також можу приготувати їжу для дитини, можу супроводжувати дитину в садок, школу, медичні заклади. Є досвід спільного виконання домашніх завдань. Цікаво для мене спілкування з дитиною, дати їй щось і бачити результат своєї праці. Відчуваю душевний спокій коли працюю з дітьми. "Діти мене розвивають, допомагають мені відчувати себе живою". Особисті якості: любов до дітей, здатність швидко встановити контакт, маю врівноважений характер, широкий кругозір, високий рівень відповідальності. Додаткова інформація: маю водійські права категорії В та 10 років водійського стажу. Вільно розмовляю українською та російською мовами. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Соловей Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Переяслав, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Заміжня, маю доньку 20 років. Освіта, вища педагогічна. Останні 7 років працювала нянею. Маю рекомендаційні листи. Останнє місце роботи, Київ, Новопечерські липки. Проживаю в місті Переяслав, київської області. Закінчила Переяславський педагогічний інститут, історичний факультет. За фахом працювала п'ять років, далі працювала в позашкільних закладах, гурткова робота. Останні сім років працювала нянею як в україні, так і закордоном. Маю рекомендаційні листи від роботодавців. Я енергійна, творча, весела, люблю дітей, легко знаходжу спільну мову з ними. Вмію застосовувати цей досвід в роботі нянею. Маю доньку 20 років.В роботі використовую методики розвитку, які обирають батьки. Пунктуальна, стресостійка, уважна, без шкідливих звичок.
Савченко Людмила
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Досвід роботи: Більше 7 років працювала нянею в сім'ї, в м.Київ. Працювала з хлопчиком з 3 до 11років. В мої обов'язки входило: - повний догляд за дитиною; - організація та дотримання режиму дня; - приготування дитячого раціону харчування; - регулярні прогулянки на свіжому повітрі; - розвиваючі заняття та ігри; - підготовка до школи (читання, математика, логіка, письмо); - заняття з англійськоїмови (за методикою Г. Домана, перегляд англомовних мультиків, читання книжок англійською мовою за методом Лебона та ін.); - допомога у виконанні домашніх завдань з англійської мови(хлопчик навчається у міжнародному ліцеї "Гранд") та з інших предметів. - допомога по дому; - виконання доручень батьків. Працювала вчителем англійської мови: з 08.1993 по 08.2013 (20 років) Загальноосвітня школа, Чернігів (Навчання та виховання дітей.) Обов'язки: - навчання та виховання учнів 1-9 класів (працювала над проблемою "Роль гри на уроці англійської мови); - проведення позакласних заходів; - підготовка до олімпіад, конкурсів та свят; - ведення шкільної документації; 2010-2012 - керівник гуртка англійської мови в дитячому садочку. Освіта: Ніжинський державний педагогічний університет ім. Миколи Гоголя Спеціальність "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська)". Кваліфікація: вчитель англійської мови і зарубіжної літератури., Ніжин Вища, з 09.1989 по 08.1993 (3 роки 11 місяців) Маю знання методик раннього розвитку (20 років досвіду), також методики вивчення англійської мови для дітей (20 років). Досвід вирішення конфліктних ситуацій (20 років). Знання мов:Українська, російська, англійська. Додаткова інформація: Особисті якості: порядна, щира, відповідальна, добра, терпляча, не конфліктна, люблю свою роботу і дітей. Без шкідливих звичок. Смачно готую. Захоплення: випікаю та розмальовую глазуррю пряники.
Світлана Пащенко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Коломийський провулок, 11, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вчитель англійської мови та української,няня,гувернантка,репетитор
Bahama Mama
Тетяна Печерська
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Прирічна, 27, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працюю нянею вже 21 рік, з дітками від 0 до 8 років. Дуже люблю коли в родині багато дітей. За свою кар'єру працювала в 4-х родинах де були 2-ні і одна родина де 3-є діток (старший хлопчик та 2-ня). Не уявляю своє життя без дитячих посмішок, дзвінкого сміху та щасливих родин.
Bahama Mama
Ірина Григурко
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Уссурійський провулок, 10, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вихователь в дитячому садочку зі стажем 25 років. Після закінчиння курсів няні-гувернантки в 2003 році, почалась моя кар'єра няні. Знаю про діток, мабудь, усе, починаючи від народження і закінчуючи випускним в садочку. Люблю вишивати бісером і випікати смачні десерти.
Bahama Mama
Олена Галібіна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Виноградарь, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Тільки на контракт, на постійну основу, 40 годин на тиждень. Маю двох дітей(20 та 9 років).Власний автомобіль,водійський стаж 14 років.Без шкідливих звичок.Все життя працюю з дітьми,маю педагогічну освіту.
Bahama Mama
Сухарська Алла
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту. Навчаюсь на психолога. Працювала вихователем у приватному дитячому садочку. Маю досвід роботи з дітками різних вікових категорій, близько 10 років, діти дошкільного віку. працювала з особливою дитиною, з дівчинкою у якої був "синдром дауна". коректуючим педагогом. Маю досвід роботи з двома дітками (1 рік і 8 місяців, та 5 років) в одній сім'ї. працювала в сім'ї з хлопчиком 4 роки. Маю досвід роботи вахтовим методом. Працювала викладачем погодинно, розвивала діток по віку. Можу забезпечити догляд за дітьми дошкільного віку: Гігієнічні процедури, розвиваючі ігри, прогулянки, годування. Відповідальна, уважна, порядна, не заміжня, маю свого сина, якому 8 років. Не курю, є водійські права та особистий автомобіль. Люблю працювати з дітками, маю підхід до дітей, завдяки досвіду, прочитаним книгам та тренінгам, пройшла школу для батьків та курси: "сексуальне виховання" і "чому діти брешуть". Люблю тварин, прогулянки. Ваше чадо буде в добрих і надійних руках. З радістю допоможу у вихованні вашого малюка.
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!