Бебісіттери

Bahama Mama
ул. Северная 52, кв 111
Інформація про виконавця: Маю середньо технічну освіту, але вже 3-й рік працюю нянею. Це моє покликання, люблю проводити час з дітками. Сама мама 3-х синочків та 2-х донечок. Маю багатий досвід з дітками дошкільного віку. Люблю малювати, робити поробки та грати в настільні ігри.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любов до дітей з дитинства,тому саме і пішла навчатись в педагогічний заклад.Добра,працьовита,щира,знайду спільну мову з кожною дитиною,без шкідливих звичок.Моє хобі:люблю співати,читати,гратися з дітками,гуляти..
Bahama Mama
Людмила
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Татарская, 2Б, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Высшее педагогическое образование.Имею взрослую дочь,маленькую внучку. Пунктуальная,ответственная,без вредных привычек.4 года работаю в семье няней и помогаю по дому.
Bahama Mama
вулиця Вишняківська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, бакалаврат за фахом Практична психологія. Вільно володію як українським так і російською мовами. Добре знаю вікову психологію і вмію знайти підхід до діток. Пунктуальна, чесна, відповідальна, добра, активна Можу допомогти по дому і забезпечити комфорт дитині. Володію такими навичками як: гра на піаніно, малювання, ліплення, орігамі, знаю багато розвиваючих і цікавих ігор, а також володію англійською на середньому рівні (можу навчати молодших діток). В арсеналі є кілька методик розвитку дитини. Добре підійду на часткову і повну зайнятість, зможу попіклуватися про дитину, зробити з нею домашнє завдання і провести додаткові заняття, розважити цікавими іграми молодших дітей, нагодувати, а головне корисно і з інтересом для дитини провести час!
Bahama Mama
Київ Печерськ
Інформація про виконавця: Мене звати Ірина .Я творча, позитивна особистість. Маю більше 10 років досвіду роботи з дітьми: працювала вчителем початкових класів, вчителем художньої культури та образотворчого мистецтва та нянею в кількох сім'ях . Говорю українською, російською, польською та англійською мовами.Вмію приготувати смаколики для дитини або для всієї сім'ї, можу робити з дітьми кулінарні майстеркласи, хоча віддаю перевагу заняттям з малювання та флористики, ошибани ..Можемо просто погратись, або заспівати під гітару.У роботі в сім'ї мені швидко вдається створити довірливу і екологічну для дитини атмосферу , (звичайно з допомогою батьків на початках ). Поважаю пріоритети ТАТА і МАМИ і побажання щодо концепції навчання і виховання їхніх дітей, тому ми це обговорюємо і потім реалізуємо. Люблю коли чітко поставлені завдання і обов'язки, поважаю приватні кордони дитини та батьків! Сама постійно займаюся саморозвитком, тому за різноманітні форми занять, розвивальних бесід, цікавих прогулянок та уроків з використанням сучасних методик, можете не хвилюватись.Використовую:‌*Техніку активного слухання;‌*Методику "Ненасильницького спілкування" розроблену американським психологом, доктором Маршалом Розенбергом;‌*Методику Марії Монтесоррі, та її учениці Софії Кавалетті‌*методику становлення здорової особистості Мерелін Мюрей‌*гуманну педагогіку , яку заснував Шалва Амонашвілі, в якого особисто проходила навчання*‌ працюю з картками Домана*‌володію основами методики текстового читання а не по складах‌*активно використовую арттерапію. Багато років роботи з дітьми різного віку і з батьками з різним світосприйняттям та зняння сучасних освітніх методик допоможуть стати другом і вчителем для Вашого найдорожчого скарбу.
Bahama Mama
Юлія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Білогородка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: За фахом практичний психолог та соц.педагог, маю досвід роботи в школі, 3 роки працюю нянею, працювала з двійнями від 1 року в парі ще з одною нянею. Працювала з хлопчиком рік (4 роки) в Білогородці. Зараз працюю з хлопчиком 2.7років, тато знаходиться закордоном, сім'я також переїжджає згодом в Дубаї. З вересня шукаю роботу нянею. Шукаю вахту, 7/7, сама з Конотопа.
Bahama Mama
вулиця Градинська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я турботлива,лагідна,відповідальна няня,маю досвід роботи та вищу педагогічну освіту. Головне безпека та позитивний настрій дитини. Шукаю підхід до кожної маленької особистості,вмію зацікавити,навчаю граючись,малюємо,ліпимо, читаємо,рахуємо,співаємо,вигадуємо щось цікаве,використовуючи природні матеріали. Бігаємо,гуляємо на свіжому повітрі,вчимося бути активними,бадьорими,веселими. Індивідуальний підхід до дитини,враховуючи побажання батьків. Радіємо успіхам дітей,разом з батьками,дарую їм надзвичайні відео та фото звіти з повсякденного життя їхньої крихітки. Мені до вподоби коли чітко поставленні батьками завдання,та обов’язки згідно укладу сім’ї.
Bahama Mama
Наталя
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Боярка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи вихователем в садочку 2.5 роки. Досвід з дітьми близько 10 років в сім'ях. Працювала в кожній сім'ї від грудничкового віку до садочку! Вища пед. освіта, володію методиками: монтессорі,домен, але головне, що я щиро люблю проводити час з дітьми) Я відкрита, доброзичлива, пунктуальна та відповідальна людина. Вважаю, що безпека та щастя дитини - це головне!
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Харківське шосе, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добра, чесна, весела, порядна, пунктуальна, віповідальна, люблю читати, вивчаю французьку мову
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Голосеевский проспект, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За освітою економіст, маю досвід роботи з дітками різних вікових груп, працювала в сім’ї з двійнею. Готова працювати з домашніми тваринами. Одружена, маю доньку 12 років. Комунікабельна, спокійна, доброзичлива, активна, стресостійка. За здоровий спосіб життя тому і готую корисно і смачно. Займаюся йогою, щиро люблю діток, люблю проводити з ними час та чомусь навчати, тому і обрала такий шлях.
Bahama Mama
вул. Сергія Данченка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Порядочная, чистоплотная , внимательная, люблю детей, неконфликтная, понимающая, без вредных привычек, занимаюсь спортом, веду здоровый образ жизни, люблю музыку и петь ( окончила музыкальную школу по классу фортепиано 8 лет) . Самое главное - любить детей, с особым пониманием и вниманием относиться к ребёнку и его всевозможным просьбам, учитывая интересы ребёнка, при этом спокойно и порядочно исполнять пожелания родителей, также, по необходимости сопровождать в школу, детсад и всевозможные занятия, кружки, прогулки на свежем воздухе, создавая при этом комфортную атмосферу для ребёнка.
Bahama Mama
Алла Валеріївна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
ЖК "ЧАЙКА", вулиця Валерія Лобановького, Чайки, місто Київ, Україна
Інформація про виконавця: Моя вся жизнь связанная с детьми, я работала воспитателем, организовывала детские лагеря, руководила благотворительной организацией, цель которой была оказывать помощь деткам. Работала на Кипре няней в нескольких семьях. Весёлая, жизнерадостная, люблю детей, сама являюсь мамой пятерых) Мои дети выросли, поэтому с радостью понянчу деток помладше!
Bahama Mama
вулиця Миколи Ушакова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Дівчина з будівельною освітою, досвідом роботи в ресторанному бізнесі відкрила для себе новий напрямок, няньчити діток. Своїх 2-є 2015 та 2016 року народження та працювала з хлопчиком 2018 року народження.Захоплююсь розвитком діток дошкільного віку та знаю як знайти підхід до них. Дружина шеф-кухаря яка вміє смачно готувати.
Bahama Mama
бульвар Перова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 22,навчаюсь у медичному університеті імені О.О.Богомольця на медичному факультеті,6 курс.Знаю правила годування,ведення прикорму,а також правила підтримання особистої гігієни дітей,режим сну і т.дЗможу займатись загальним розвитком:малювати,ліпити,читати книжки,вчити букви/цифри;знаю англійську на елементарному рівні,тому також можу допомагати на початкових етапах вивчення даної мови.Зможу допомогти дитині шкільного віку з домашнім завданням,якщо потрібно.Особисті якості:щира любов до дітей незалежно від віку,ввічливість,відсутність поганих звичок,урівноважений характер,охайність.Володію чистою українською мовою,а також добре готую.У мене велика родина,тому доволі часто мене залишали з братиками/сестричками/племінниками різного віку.
Bahama Mama
Дар’я
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Весела Цілеспрямована. Швидко навчаюсь. Люблю проводити час з дітьми. Навчаюсь на 4му курсі на факультеті Дошкільне Навчання. Мають досвід роботи 1.5 року вихователем в дитячому садочку та нянею з дошкільнятами. Бачу своє покликання в дітях.
Bahama Mama
улица Дегтярёвская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мед.образование. Няня с опытом работы. Активная, жизнерадостная и позитивная. Уважаю детей и их родителей.
Bahama Mama
Даяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Законченное медицинское образование-фельдшер.Проходила практику в детских и онкологической больницах, роддомах , скорой помощи.Имела возможность помогать медсестрам с уходом за недоношенными детками. Так же временами помогаю маме с англоязычным ребёнком 9 лет.Коммуникабельная, долгий период работала в Макдоналдс.Люблю деток, а так же помогать людям нуждающихся в моей помощи.Быстро учусь новому. Интересуюсь азиатской культурой,изучаю корейский язык,а так же планирую поступать в лингвистический на китайскую филологию.Владею базово-средним английским. Считаю что человек должен быть открыт к получению новых знаний и опыта.Постоянно работаю над собой и развиваю себя в сферах которые мне нравятся.
Bahama Mama
Ирина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Осокорки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: --По образованию врач- педиатр.--По образованию врач- педиатр.--По образованию врач-педиатр--Замужем, своих трое детей (все взрослые)--Опыт работы в семье с двойняшками до двухлетнего возраста.( Затем семья переехала на постоянное место жительства в Америку).--Опыт работы в частном детском садике в адаптационной группе: между мамой и детским садом. С детьми от полутора лет.Один год.--Опыт работы в частном детском саду воспитателем ( вальдорфский детский сад в коттеджном городке под Киевом, созданный по инициативе родителей). С детьми от 3-х до 6-ти лет. Один год.--Знаю методики развития детей раннего возраста. Изучала глубоко методики воспитания детей Шалвы Амонашвили, Януша Корчака, Вальдорфскую педагогику и др.--Работала в семьях по уходу за людьми пожилыми с заболеваниями ( по просьбе друзей, как врач).--Последние полтора года помогала дочери воспитывать внука от рождения до полутора лет. Развивается с задержкой развития.--сентябрь-октябрь 2020 проработала няней в семье с грудным ребёнком. Семья меняет место жительства (переезжают в другой район и, всвязи с карантином, няню ищут в своём районе жительства).Дополнительно:--Готова уважительно относиться к устоям семьи и ко всем членам семьи. В том числе и к четвероногим.--Готова аккуратно и точно выполнять все рекомендации мамы по уходу за детьми и воспитанию детей.--Готова к длительному сотрудничеству.--Аккуратная и чистоплотная. Без вредных привычек.--Самодисциплина на высоком уровне.--Люблю поездки на велосипеде и плавание. В хорошей физической форме и с хорошим здоровьем.--Ответственная, заботливая и добрая.С детьми общаюсь с удовольствием и радостью.--Без лишнего веса. Очень активна. --Коммуникабельна. Честная и готова к открытому диалогу по рабочим вопросам.--Вегетарианка. Но уважаю вкусы семьи и могу готовить даже невегетарианское питание.
Bahama Mama
Юля
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Панаса Мирного, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт)Мене звати Юля,мені 18)Працювала нянею неодноразово)Була на постійній основі на повний робочий день з дівчинкою 4 рочків)Також працювала із хлопчиком 3 рочків,та мала сім’ю з дівчинкою 7 рочків)Люблю дітей,завжди знайду з ними різні забави,сумувати нам часу не буде)Маю рекомендації та при собі є медична книгазавжди легко знаходжу до малечі підхідСкарг ніяких у мою сторону ніколи не булоЗавжди вислухаю всі ваші прохання та виконаю їхВідповідальна,пунктуальна,чеснаШкідливих звичок не маюБуду готова стати вашою нянею)
Bahama Mama
Натали
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Богдана Хмельницкого, 55, Боярка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я народилася у багатодітній сім'ї, з малечку я була постійно з дітками, я дивилася за ними та гралася. Десь у 16 років мені вже довіряли дітей і сусіди. Мене чужі люди постійно запитували "це всі ваші", на що я відповідала всі хто зі мною ,то всі мої. Так я у усіх залишилася багатодітною, ще вони всі думають, що це я їх народила. На даний час в мене є один син, якому вже 14 років. Мені 33. Я дуже люблю дітей, люблю з ними готувати, грати, малювати. Досвід роботи в мене 10 років, не враховуючи моє дитинство. За фахом я психолог. В мене були різні дітки , і дорослі і зовсім малі. І кожна дитина по своєму цікава. Наприклад, одній дитині подобається готувати, друга любить ліпити і малювати, третя любить танцювати. А зустрічалися такі діти котрі крім телефона нічого не хочуть бачити, ось тут вже велика проблема. Тут треба негайно працювати з дитиною , і не тільки психолог і няні ,але і батьки. Діти це наше майбутнє що ми їм зараз вложимо, те і буде. Якщо ви не розумієте своєї дитини не знаєте як з нею поводитися, я вам спробую допомогти. З дітками треба займатися з народження, а основу дитина получає ще в утробі. Дітки дуже чутливі, вони як дзеркало наше, вони губки, які все впитують.Також я займаюся спортом, люблю бігати. Зможу ваших діток підключати до бігу та до змагань. Якщо ви будете не проти. Знаю методика раннього розвитку Довмана, Зайцева, МонтесоріТакож я маю музичну освіту, граю на флейті.
Bahama Mama
Севастопольська площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю медичну книжку. Досвід виховання власного сина та дітей близьких родичів. Тривалий час допомагала дітям знайомих виконувати шкільні домашні завдання. Полюбляю хенд-мейд, залюбки поділюсь досвідом з підопічними дітками. Дуже люблю тварин і живу природу. Залюбки буду прививати любов до оточуючого світу діткам. Із задоволенням допоможу з виконанням домашніх завдань. Знаю англійську та французьку мови(самоучка). Зараз в процесі вивчення іспанської. Вільно володію російською. Вважаю себе активною, комунікабельною та відповідальною. В дітях бачу маленькі особистості, які заслуговують відповідного ставлення до них. Охоче відповім на усі питання дитини, на які знатиму відповідь, а на ті, що не знатиму, запитаю у Гугла :) I have a medical book. Experience of raising one's own son and children of close relatives. For a long time I helped the children of acquaintances to do school homework. I love handmade, I will gladly share my experience with my wards. I love animals and wildlife. I will love to instill love for the world around children. I will be happy to help with homework. I know English and French (self-taught). Now in the process of learning Spanish. I speak Russian fluently. I consider myself active, sociable and responsible. I see in children small personalities who deserve appropriate treatment. I will gladly answer all the child's questions, to which I will know the answer, and to those that I will not know, I will ask Google :)
Bahama Mama
Русановка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Музыкальное, Педагогическое образование и международная кулинарная школа делают меня Особенной Няней, потому что после интересного занятий у Вашего малыша всегда будет что-то вкусное и полезное 😋.Опыт работы более 3х лет. Могу привить ребёнку интерес к учёбе, мотивирую малыша добиваться результата.Начиная с 1 года - ежедневные занятий согласно возраста, комбинируя разные методики развития. Есть опыт работы с особенным ребёнком (логопедия, дефектология).Предпочитаю разноплановые занятия с чередованием занятий физкультурой, музыкой и английским языком (имею музыкальное образование).Всегда свежее и полное мед.обследование в частных клиниках. Знаю детское диетическое питание, умею бороться с аллергиями. Знаю лечебную физкультуру.Есть рекомендации. Есть свой автомобиль. Стаж вождения - более 20 лет, закончила курсы экстремального вождения..
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Авіаконструктора Антонова, 20, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю дитину 4 роки. Я з багатодітної сім'ї, одна з 5, тому звикла пілкуватися про діток змалку)) Нянчила дітей подруг, вони знають що на мене завжди можна покластися. Доглядала хлопчика протягом 3 років поки мама працювала в Німеччині. Англійська та німецька на базовому рівні. Чесна, порядна, працьовита та відповідальна. Я - універсальний солдат, люблю допомагати по дому, можу готувати смачну домашню їжу.
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чабаны, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Освіта, розвиток та піклування про дітей займає займає особливе місце в моєму житті. Магістр "Дошкільна освіта" та "Мова та література англійська". Маю інтернаціональний досвід роботи з дітьми. Більше трьох років працювала в Китаї з дітками від 2 років до 17 та 3 роки в Україні з українськими та іноземними дітьми. Маю досвід навчання дітей англійській та італійській мовам за допомогою комунікативної методики засобом гри.Час з дитиною цікавіше провести за заняттями з малювання, ліплення, орігамі чи проектуванням інших креативних виробів. З легкістю організую усі режимні процеси дитини.I have worked more than 3 years in China as an English teacher and 3 years in Ukraine.My skills and accomplishments include:Organized fun and educational games, read storybooks that increased children’s interest in story time, make different kinds of hand crafts and planned outdoor activities such as walking to the local playground and parkWith my experience and skills, combined with my strong initiative and calm head under pressure, I am convinced I would be an excellent nanny for Nurturing Nannies. I have a passion for young learners and early childhood care and education.
Bahama Mama
вулиця Кисловодська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу філологічну освіту, закінчила Університет "Україна" (філологія), маю дипломи з англійської мови (рівень upper intermediate). Працювала як за фахом (журналіст, контент-менеджер), так і нянею в укр та англомовних родинах протягом 6 років. Розумію і люблю проводити час із дітьми, можу знайти підхід до будь-якої дитини) Маю успішну повну сім'ю (донька 10 років)._________________________I have a University degree, specialized philological and publishing deal ( University "Ukraine", and have diplomas in English (upper-intermediate level). Has worked at my main speciality (journalist, content manager) and as nanny in Ukrainian and English-speaking families for 6 years. I understand children and love to spend time with them, I can find an approach to any little Human) I have a full successful family (daughter 10 years).
Bahama Mama
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю своїх чотирьох доньок віком від 19 до 7 років. Вільно володію англійською, російською, спілкуюся румунською та німецькою мовами. За освітою фахівець з викладання англійської та німецької. Постійно вивчаю теми: дитяча психологія, потреби дитини, розвиток пам'яті, надбання вмінь та навичок у дитячому віці. Можу працювати з дитинкою від народження. Вмію розуміти негайні потреби малюка за його сигналами. Вмію робити масаж та гімнастику малюкові. Люблю довго гуляти. Дуже гарно читаю вголос. Можу погратися з дитиною, зробити аплікацію чи орігамі. I have four daughters aged 19 to 7 years. Fluent in English, Russian and Ukrainian. I speak and understand Romanian and German. By education I'm a specialist, teacher of English and German. Constantly interested in child's psychology, child's needs, development of memory and skills. I can work with the child from the birth, including light massage, gymnastics and bathing when needed. I can understand the child urgent needs from the signals he or she gives. Love long walks. I'm very good at reading books. Can play with the child and do application or origami together. I know how to keep the child safe and happy. I can sit with two children older than 1.5 years at a time. I can sit with two children at the same time when one child is a baby. I can sit with a special child. I can sit with one baby. I can sit with one child older than 1.5 years. I can sit with two children up to 1.5 years. I will play with children (more than 3) from the age of 3 and I will not go crazy :) I will prepare delicacies for the child. I can take the child for a walk.
Bahama Mama
Набережно-Корчуватська 80 кв. 124
Інформація про виконавця: Незмінне гасло по життю: "Чужих дIтей не буває" Люблю читати, розвиватись поруч з дітьми в ігровій формi. Маю донечку 2008 року народження. Працювала з хлопчиком протягом 3-х років. Регулярно допомагала своім рідним та друзям, з їхніми дітками. Знаю як знайти підхід та спільну мову з дитиною. Iз задоволенням займаюся розвитком будь-якого віку. Пунктуальна, відповідальна, без шкідливих звичок. При собі є медична книжка. Прагну максимально почути, втілити бажання батьків та провести весело і корисно рабочий час.
Bahama Mama
ул.Героев Днепра 42б
Інформація про виконавця: Никто не скажет лучше о няне кроме ее предидущих работодателей.“Ответственная, исполнительная, аккуратная, спокойная, всегда приходила вовремя. Заботилась о безопасности ребенка, придерживалась пожеланий и выполняла без напоминания рабочие моменты”От себя добавлю, опыт работы няней около 3 лет с мальчиками и девочками от 4 месяцев до 2,5 лет. Владею методикой Глена Домана. Знакома с методикой Монтессори, Зайцева, Массару Ибука. Уровень английского Pre-Intermeiate 1
Bahama Mama
Єлизавета
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Позняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 18 років, зовсім нещодавно я сама була дитиною, але вже відчуваю в собі любов і бажання піклуватися про малечу. Закінчила клас хореографії. Зараз судент-заочник. Обожнюю тварин і поезію.
Bahama Mama
Марія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вул. Челябінська 9Б, кв.2
Інформація про виконавця: Люблю активний спосіб життя, катання на роликах, ковзанах, лижах . Працювала у багатодітній сім'ї, одночасно із пятьма хлопчиками різного віку.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи в різних сферах діяльності, проте моя любов до дітей — безмежна, і вона перемогла! Саме тому я обрала роботу, яка пов’язана з доглядом та вихованням дітей. Супервідповідальна, позитивна, щира, відкрита, чесна, оперативна, охайна, креативна, без шкідливих звичок. Маю педагогічну освіту за спеціальністю «образотворче мистецтво», магістр дизайну, навчаюсь в аспірантурі. Обожнюю дітей і заняття з ними. Вмію зацікавити та знайти спільну мову з малюками будь-якого віку. Допомагаю рідним та близьким з вихованням дітей (0 - 8 р.). Їх батьки повністю довіряють мені дітей. Без проблем вкладу спати; нагодую (вмію та люблю готувати корисну здорову їжу, залюбки зроблюце разом із дитино); пограю в активні ігри; відвезу/відведу на гурток (власне авто, понад 8 років стажу); малювання/ліплення в колаборації з англійською, етикетом; розвину моторику, логіку, пам'ять, увагу; розкрию творчий потенціал дитини... Врахую всі побажання БАТЬКІВ щодо виховання дітей. Заняття та ігри містять елементи навчання та виховання. Залюбки стану другом і вчителем для дитини/дітей. Є знання по темі цукрового діабету.
Bahama Mama
Валерия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Лесной проспект
Інформація про виконавця: Имею высшее образование. Опыт работы с детками больше двух лет. Работала в государственном саду чуть больше года, ушла из-за переезда в другой город. Должность была помощник воспитателя. В мои обязанности входило: помогать деткам переодеться,когда они пришли,принести им завтрак,накормить,убрать за ними. Помощь воспитателю в занятиях с детками(было такое,что и самой приходилось их проводить) сопровождение на улицу,помощь там,если нужна. Уборка в группе,пока детки на улице,подготовка к обеду,накормили и положить спатки. Детки проснулись,помощь в переодевание. Полдник,и сборы домой. В частном саду работаю второй год, здесь практически также. Но на прогулку выходим вместе,помощь воспитателю в занятиях (ещё нужно фотографировать все занятия). У меня ещё две сестрички,с которыми я в своё время помогала маме с ними сидеть и воспитывать. Подготовливать их к школе,если была такая возможность. Отводить их в сад,готовить кушать им,кормить,укладывать спатки.
Bahama Mama
Оляніцька
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киів
Інформація про виконавця: мені 45 років, 163/53кг. Виховую двох дорослих доньок. Маю Вищу економічну освіту. Маю великий досвід роботи з дітками різних вікових категорій та досвід роботи з двійнею. Працювала нянею з хлопчиками двійнятами майже від народження і до 5 років. Маю досвід роботи в іноземній сім"ї, працювала нянею хлопчика, з яким почала працювати через пару годин від народження) Дітей дуже люблю, особливо маленьких) Я весела, привітна, активна, пунктуальна, без шкідливих звичок, універсальна, швидка, вмію смачно приготувати.
Bahama Mama
вул. Бочука 35
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту та досвід роботи з дітками 0-10 років. Активна, комунікабельна та завжди енергійна. Не дивлячись на свій юнний вік, знаю як знайти підхід до дитини з перших днів та стаю чудовим помічником у сім‘ї. Люблю читати багато психології. Розвиваюсь себе як з музичної сторони, так і з інтелектуальної. Знаю як складно батькам довірити власну дитину, тому завжди до ваших послуг😊
Bahama Mama
Маменчук
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
м.Київ
Інформація про виконавця: Маю філологічну освіту з курсом педагогіки. Перекладач іноземної мови. Викладач англійської та німецької мови. Досвід роботи з дітками від 2 до 15 років в приватному дитячому садку і в державних та приватних школах. Маю знання різних методик раннього розвитку: Монтесорі, Глена Домена та інші. Розробляла власну програму занять з дітками, згідно віку та побажань батьків. Знаю як зацікавити маленьку особистість, є досвід роботи в сімях та рекомендації. Відповідальна, врівноважена, з повагою відношусь до дітей,з уважністю прислуховуюсь до побажань батьків. Можу забезпечити якісний догляд за дитиною. Гарантую порядність та надійність.
Bahama Mama
Молодик
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Позняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Ольга. Маю великий досвід роботи з дітьми. Ознайомлена з методиками Зайцева, Монтессорі, Нікітиних. Заміжня, маю двох дорослих дітей та 4-ро онуків. Маю досвід роботи з дітками від 2-х до 6 років. 5 років працювала в дитячому садку, працювала нянею в сім'ї з двома дітками, експрес нянею з дітками різних вікових категорій, а також працювала патронажною Сестрою. Можу забезпечити догляд за дитячою кімнатою та дитячими речами, також можу приготувати їжу для дитини, можу супроводжувати дитину в садок, школу, медичні заклади. Є досвід спільного виконання домашніх завдань. Цікаво для мене спілкування з дитиною, дати їй щось і бачити результат своєї праці. Відчуваю душевний спокій коли працюю з дітьми. "Діти мене розвивають, допомагають мені відчувати себе живою". Особисті якості: любов до дітей, здатність швидко встановити контакт, маю врівноважений характер, широкий кругозір, високий рівень відповідальності. Додаткова інформація: маю водійські права категорії В та 10 років водійського стажу. Вільно розмовляю українською та російською мовами. Маю рекомендації.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Виноградарь, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Тільки на контракт, на постійну основу, 40 годин на тиждень. Маю двох дітей(20 та 9 років).Власний автомобіль,водійський стаж 14 років.Без шкідливих звичок.Все життя працюю з дітьми,маю педагогічну освіту.
Bahama Mama
просп. Генерала Ватутіна, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За освітою вчитель почткових класів, працювала в сім'ях нянею, репетитором. Можу займатись із дітками від 0 до 5 класу, знаю всі предмети (крім іноземних мов) та всі методики. Весела, позитивна та люблю працювати) Пройшла тренінг з допомоги по дому, дуже люблю чистоту та порядок.
Bahama Mama
Тамара
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Шулявская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю активний відпочинок, енергійна, обожнюю дітей, можу з ними одночасно займатися саморозвитком та підготовкою до школи, гарно знаю англійську мову, маю стаж вчителя англійської для дітей віком з 6 років.
Bahama Mama
Сухарська
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту. Навчаюсь на психолога. Працювала вихователем у приватному дитячому садочку. Маю досвід роботи з дітками різних вікових категорій, близько 10 років, діти дошкільного віку. працювала з особливою дитиною, з дівчинкою у якої був "синдром дауна". коректуючим педагогом. Маю досвід роботи з двома дітками (1 рік і 8 місяців, та 5 років) в одній сім'ї. працювала в сім'ї з хлопчиком 4 роки. Маю досвід роботи вахтовим методом. Працювала викладачем погодинно, розвивала діток по віку. Можу забезпечити догляд за дітьми дошкільного віку: Гігієнічні процедури, розвиваючі ігри, прогулянки, годування. Відповідальна, уважна, порядна, не заміжня, маю свого сина, якому 8 років. Не курю, є водійські права та особистий автомобіль. Люблю працювати з дітками, маю підхід до дітей, завдяки досвіду, прочитаним книгам та тренінгам, пройшла школу для батьків та курси: "сексуальне виховання" і "чому діти брешуть". Люблю тварин, прогулянки. Ваше чадо буде в добрих і надійних руках. З радістю допоможу у вихованні вашого малюка.
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Маршала Малиновского, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любляча дітей, добра, скромна.За спеціальністю педагог, 25років стажу в дитячому садку, вища освіта. Маю досвід роботи як з немовлятами так і шестирічками в підготовці до школи, підлітками.
Bahama Mama
ул. Пражская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Добрый день! Меня зовут Полина. Мне 38 лет. Есть опыт работы в прекрасной семье и в частном детском саду с детками 2 месяцев - 7 лет. Также есть свой ребёнок 11 лет🌻. Ищу полную или частичную занятость. Районы Русановка, Днепровский и Дарницкий будут в приоритете. Общаюсь на русском и украинском языках. Со мной Малыши гуляют, активно играют, занимаются развивающими играми/занятиями, читаем...Голодных обязательно покормлю, грустных - обниму! Убираю в детской комнате (рассмотрю ваши обязанности). Строго без в/п. Жду Ваших предложений. Хорошего дня🌷
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Березняки, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Протягом року працювала вихователем у державному садочку з дітками 4-5 років. Також маю досвід роботи нянею з маленькими дітками. Закінчила університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю соціальний педагог, практичний психолог. Позитивна, відповідальна, стресостійка.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Сосновая 5,
Інформація про виконавця: Стійка і цілеспрямована людина, вважаю, що до будь-якої дитини можна знайти свій підхід, для мене дітки це не робота, а це задоволення. Вважаю, що ні в якому разі не можна сварити дитину, а тим паче якось доторкнутись з агресією, завжди можна домовитись або переконати.Я творча і відкрита добра людина, а діти це відчувають. Хочу в майбутньому відкрити свій садок, або щось саме для дітей!
Bahama Mama
Альона
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Вінницька, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка. Педагогічний інститут (дошкільна освіта) Працювала в садочку та дитячих кімнатах.
Bahama Mama
Клёцкина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Березняківська, 6, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Работала с детками разного возраста С двух недельного возраста и до 10 лет. Есть опыт работать с двойнями Владею методиками раннего развития Успешно применяла их в практике Хорошо понимаю детское психологическое состояние ребёнка.
Bahama Mama
Юлия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Ревуцкого, 11в, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я хореограф по образованию. Со школьного возраста работаю с детьми. У меня племянник и племянница, по этому, знаю как обращаться с младенцами. Есть вокальные данные, могу спеть песенку вашему карапузику.
Bahama Mama
Анастасія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Привіт ,звати Анастасія ,22 роки готова допомога з дітками ,у разі чого зможу надати першу медичну допомогу ,маю медичну освіту .Можу сидіти з дітками від року і старше .
Bahama Mama
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Костянтина Данькевича, Київ, Україна 17,кв.278
Інформація про виконавця: Доброзичлива,відкрита,тактовна,легко знахожу контакт з дитиною. Працювала в дитячих закладах (працювала в садочках) та в дитячій поліклініці дитячою медсетрою, працювала в сім'ї рік з дитиною 8 місяців. Допоманала зі старшою дитиною також. Обізнана в патронажі, ГВ, догляді за дитиною після народження, здійснювала візити додому. Розглядаю роботу як частково так і на постійній основі.
Bahama Mama
Елена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Вышгород, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: После окончания педагогического института ( я биолог) и прохождения курсов специализации при медицинском институте много лет работала в лаборатории врачем-лаборантом. Но моя любовь к детям и призвание взяли верх. Я прошла школу домашнего персонала под руководством Вермеенко Т. Получила сертификат «няни-гувернантки». И вот уже несколько лет дарю свою заботу, внимание, знания и любовь мальчикам и девочкам разного возраста из семей Украины(Вышгород) и Канады(Оквилл). Я открытый и позитивный человек, без вредных привычек, веду активный и ЗОЖ. Своих двоих сыновей воспитала и вырастила в любви и уважении. У них я тоже очень многому научилась, за что безгранично им благодарна. Очень люблю природу, животных. Помогу не только с домашним заданием, но и научу делать поделки своими руками, так как владею разными техниками hand made. Деткам никогда не бывает скучно со мной) Мы всегда найдём интересные и полезные занятия.
Bahama Mama
Татьяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Педагог и практический психолог по образованию. Имею большой опыт работы с детьми разного возраста,владею разными методиками развития ребенка, также опыт с "особенным детками", владею навыками проведения детских праздников,также навыками проведения спортивных занятий для детей. 10лет опыта работы няней в семьях. Рекомендации есть. Есть свои дети, мальчик и девочка.замужем. Коммуникабельная, пунктуальная,чистоплотная, также имею подход к каждому ребёнку,нахожу общий язык с людьми. Больше всего в работе с детьми мне нравится видеть результат своей работы, наблюдать за достижениями детей, за победами их над страхами и другими препятствиями. Свободный русский и украинский.
Bahama Mama
Наталья
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Парковая 8/6
Інформація про виконавця: Мне 45 лет.....за это время вырастила своих двоих прекрасных детей мальчика и девочку, так же имею 10летний опыт работы с детьми от 2лет до 18лет.....пение с детьми, их интересы, их жизненные ценности, беспокойства и переживания....все это мы с ними обсуждаем и решаем....Также работала в Турции няней с детьми до года и в детском саду по Вольдорской системе......О себе могу сказать, что по характеру я добрая и спокойная. Люблю вкусно готовить вегетарианские блюда.Люблю петь песни и колыбельные для детей, играть в разные игры, читать книги. Множество положительных отзывов получила от родителей и рада что смогла стать их поддержкой.
Bahama Mama
вулиця Бориспільська, 6, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Меня зовут Анжела. У меня есть замечательные детки 4 года и 7 лет. Образование высшее экономическое. После рождения детей решила посвятить себя семье. Люблю когда в доме детский смех, люблю гулять в парках и на детских площадках, петь, лепить, рисовать. Увлекаюсь готовкой и семейной психологией. Считаю что фундамент счастливого будущего наших детей закладывается с раннего детства. Готова стать помощницей родителям и другом для Вашего ребенка.
Bahama Mama
Яна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Бехтерівський провулок 10/10
Інформація про виконавця: Доброго часу! Я- творча людина, життєрадісна, відкрита до нового та активна. Маю вищу педагогічну освіту- вчитель образотворчого мистецтва та дизайну. Люблю спостерігати красу довкола , творити її і відкривати творчий потенціал в дітях, радіти разом їхнім успіхам. Весь час навчаюсь та вдосконалюю себе. Вважаю, що Любов врятує світ!
Bahama Mama
Наталия
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Радужная 31, 32
Інформація про виконавця: Опыт работы 7лет.Стирка,уборка,глажка,приготовление еды.В хорошей физ.форме. Старательная,пунктуальная,с моральными принципами,надежная,приятная в общении,с чувством юмора. Имею также опыт работы с детьми от 6мес.На последнем рабочем месте почти 6лет. Совмещаю дом и детей.Английский базовый,разговорный.При необходимости могу предоставить рекомендации от нынешнего работодателя.Ищу работу на постоянной основе.Прошла вакцинацию от covid-19.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Софиевская Борщаговка, Киевская область, Украина
Інформація про виконавця: З 2013 року працюю з дітками, виховую цікавих, цілеспрямованих, всебічно розвинутих діток та розвиваюсь сама поруч з ними. Маю музичну освіту закінчила музичну школу. Я творча особистість, є своя збірка віршів. Володію методикою Монтессорі, та іншими методами розвитки дітей різного віку. Легко знаходжу спільну мову з дітьми, вивчаючи їх характер. Кожний індивідуальний та цікавий, зі своєю історією та шляхом. Допомагаю розкритись і знайти заняття які максимально відображали настрій та побажання.
Bahama Mama
Марія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Михайла Ломоносова, 52А, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю дітей та проводити з ними час
Bahama Mama
Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киев
Інформація про виконавця: Працювала вожатою в дитячих таборах у денних та стаціонарних. Маю двох менших братів за якими досить часто доглядала .Допомагаю своїм друзям з дітками .Маю подружок ,які працюють нянями ,тому знаю багато деталей даної праці.Дуже люблю діток.Християнка.Не маю шкідливих звичок та не вживаю нецензурної лексики.Працюю на постійній основі у стоматології - асистентом стоматолога.За освітою- фельдшер. Люблю малювати з дітками ,грати у розвиваючі ігри,вивчати щось корисне та нове. Люблю людей
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Соломенский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я мама чудової 19-ньої дівчинки та няня за покликом душі. Працювала на протязі 6 років з 2 хлопчиками в одній родині (5 та 2 роки). Розвиток за віком, орієнтування в просторі, приготування їжі разом з дітьми (побажання батьків), дотримання режиму дня, супровід на гуртки та секції. Маю досвід роботи в приватному дитячому садочку та няні-супроводжуючої. З віком від 6 місяців до 11 років. Прогулянки на свіжому повітрі, відвідування секцій, виставок та покази мод в яких приймали участь мої дітки. Люблю розповідати казки/вірші, прививати любов та повагу до будь-якого життя, берегти природу та пізнавати світ.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Василя Липківського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю малювати, читати, декламувати. Ходила у театральну студію.
Bahama Mama
Оксана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Біла Церква, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Закінчила Київський педагогічний коледж при університеті Т.Г.Шевченка (спеціальність виховатеть дошкільного закладу) Педагогічний університет ім.М.В.Гоголя (спеціальність психолог-соціолог) Пройшла курс «Позитивна психологія» Працювала методистом по роботі з дітьми у відділі культури, при Райдержадміністрації. А також вихователем в державному садочку м.Біла Церква, та в приватному садочку"Ліко-Світ"м. Києва. Люблю проводити час з дітьми, пізнавати нове, розповідати казки, вивчати віршики, створювати спектаклі та весело проводити час.
Яна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
пров. Мічуріна,Путрівка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Люблю діток , комунікабельна , пунктуальна .
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Дарница, Киев, Украина
Інформація про виконавця: За освітою вчитель англійської та німецької мови. Більш ніж 10 років досвіду роботи. Починаючи з 2008 і до 2020 року працювала в 6 чудових родинах. Де дітки були від 7 місяців і до 10 років. Маю рекомендації від них. Використовую в практиці методики раннього розвитку Домана, Монтессори, Никитина. Постійно проводжу роботу по ознайомленню з навколишнім - розповідаю про предметах, явищах; вважаємо, описуємо, порівнюємо і т.д.Завжди інформую батьків про здоров'я, успіхи дитини, його перемоги або поразки. Знайома з технікою надання першої медичної допомоги (маю диплом медсестри).Здійснюю повний догляд. Дотримуюся в дитячому харчуванні різноманітності і смаку - добре знайома з принципами дитячого харчування. Слідкую за своєчасними гігієнічними процедурами, чистотою речей, іграшок, кімнати малюка.Вашим діткам зі мною буде комфортно та цікаво!
Bahama Mama
Лілія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Мостицька, Київ, Україна
Інформація про виконавця: В мене великий досвід роботи (12 років) з дітьми від народження до семи років. Маю вищу педагогічну освіту. Люблю проводити час з дітьми, на прогулянки ходимо в різну погоду. Роблю все, що відноситься до догляду за дитиною. Також зможу допомогти мамі в домашніх справах. Використовую в заняттях методики М.Монтессорі, Г. Домана та інші. Завжди притримуюсь побажань батьків і виконую їхні доручення. Зможу забезпечити вашій дитині повний догляд на цілий день.
Bahama Mama
Яна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
улица Дегтярёвская, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Завершила навчання червоним дипломом за спеціальністю «вихователь у ЗДО.Вчитель англійської у ЗДО.»Працвала нянею,вихователем та педагогом-організатором.Проходила навчальні педагогічні курси.У своїй роботі з дітьми як нянею також використовую методики провідних зарубіжних педагогів.Люблю дітей та знаходжу до них особистий підхід.Попередні сім’ї в яких працювала залишились задоволеними)Графік роботи узгоджую особисто з сім‘єю.
Bahama Mama
Ілона
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Вишгородська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Закончила педагогический университет, работаю в школе 3 года с детками 1-4 классов. Также работала няней 2 года и помогала в воспитании младшего брата и сестры. Люблю проводить время с детьми, учить их новому. К каждому ребёнку могу найти подход, заинтересовать его. В воспитании главным для меня является умение слышать ребенка и дать ему возможность проявить себя как личность
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Ванди Василевської, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт, мне звати Олена! Я працювала деякий час у приватних школах та курсах англійської мови, як адміністратор та як викладач англійської мови для дітей. Люблю працювати з дітьми, маю молодшу сестру - 5 років, з радістю приділяю їй вільний час. З неї і почалась моя кар’єра няні. Разом займалися розвитком дрібної моторики, конструюванням, малюванням, створенням гербаріїв, різних підробок, вчили англійські букви і слова, грали в розвиваючі ігри на вивчення кольорів і форм. Читали, гуляли на свіжому повітрі, лягали спати під читання книжки. З радістю допомагала знайомим, а вони в знак подяки рекомендували мене своїх друзям. Досвіду більш ніж 5 років з віком від 6 міс до 8 років. Володію англійською та німецькою мовами. Цікаво та весело проведу час з вашими дітками) Hello, my name is Elena! I worked for some time in private schools and English courses as an administrator and as an English teacher for children. I love working with children, I have a younger sister - 5 years old, I am happy to give her free time. That's where my nanny career began. Together they were engaged in the development of fine motor skills, design, drawing, creation of herbariums, various forgeries, taught English letters and words, played educational games to study colors and shapes. They read, walked in the fresh air, went to bed reading a book. I was happy to help my acquaintances, and they recommended me to their friends as a token of gratitude. Experience more than 5 years with age from 6 months to 8 years. I speak English and German. I will have fun and fun with your kids)
Bahama Mama
Марьяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
5 ул. Гаврилишина Богдана (Василевской Ванды)
Інформація про виконавця: Немного общаюсь на английском, есть небольшой опыт работы с детьми, также есть опыт работы с детьми с аутизмом и с синдромом дауна. Регулярно прохожу тренинги у психологов мирового уровня. Могу заниматься с детками уроками.
Bahama Mama
Валерія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Деміївська, 35Б, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За фахом соціальний педагог, практичний психолог, з досвідом роботи вихователя в ДНЗ. Володію знаннями з психології, дошкільної педагогіки, знаю методики розвитку дітей дошкільного віку, безліч цікавих ігор та занять. Вмію цікаво організувати культурне і розважальне дозвілля дитини, забезпечити безпеку в соціальному середовищі. Креативна, відповідальна, з високими моральними якостями.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Улица ,Озёрная.
Інформація про виконавця: Володію методикою Монтессорі для раннього розвитку. Знаю близько 170 дитячих віршів, пісень, потішок, загадок. Вмію доступно пояснити Домашні завдання школярам. Навички масажу для грудничків. Вмію надати першу медичну допомогу. Вмію ладити з дітьми будь-якого віку. Маю досвід роботи з двома дітками у сім'ї. Англійська Intermediate Київський професійно педагогічний коледж імені Антона Макаренка. ВІДДІЛЕННЯ Педагогічне Спеціальність 01539. • Комунікабельність та чуйність • Грамотна мова та почуття гумору • Доброзичливість та терплячість • Компетентність • Високий рівень емпатії Досвід роботи Тьютор • Складання організація та реалізація графіка дня дитини • Розвиваючі заняття відповідно до віку та вимог. • Прогулянки та ігри на свіжому повітрі. • Супровід на гуртки та заняття поза домом • Догляд та годування (без приготування їжі) • Виконання домашніх завдань Няня в сім'ї • Організація режиму дня для двох дітей (1.5 роки та 4 роки) Супровід на гуртки та заняття поза домом • Прогулянки на свіжому повітрі. • Розвиваючі ігри, відповідно до віку та потреб • Годування з приготуванням їжі
Bahama Mama
Светлана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Буча, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Приехала в Киев 2014 году. С 2015 работала няней с мальчиком 1.7 и до сада. Работала также с девочкой 1.2 года и работала до 4 лет с девочкой. Работала няней с девочкой 8 месяцев около года (потом бабушка приехала). Исходит из интересов ребёнка, верит в режим, любит игры, развивалки, уважает родителей. Готовить детям может. Работает с детьми от 8 месяцев. Приятная, искренняя, хорошо выглядит. Ищет работу на постоянную основу, 8-10 часов в день от 3х раз в неделю.
Bahama Mama
Наталя
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Поділ, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мед.сестра за освітою (диплом з відзнакою). Стаж роботи медсестрою в дитячому відділенні більше 20 років. Освіта дитячого психолога, працює нянею (більше 2х років в кожній сім'ї), більше 10 років. Спілкується вільно і правильно і українською і російською мовою. В чудовій фізичній формі, приємна, скромна. Живе в Святошинському районі. Терпляча, м'яка. Має дорослу дочку.
Bahama Mama
улица Жилянская, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Более 25 лет работы няней, гувернанткой, репетитором. Образование высшее, специальность биология, химия. Параллельно работала врачом-вирусологом в лабораториях. Владею методами и методиками общения с детьми. Игровая форма развития.Развитие природных талантов ребенка. Имею начальное музыкальное образование, театральные курсы, курсы по психологии детей, знаю английский на уверенном среднем уровне, работала в англоязычных семьях. Любимый возраст от 2 до 7 лет. Подготовка к школе, общее развитие. В данный период прохожу курс " Воспитание без криков и истерик" "Сенсорная интеграция в теории и практике. Имею сертификаты (Киевский институт рационально-интуитивной психотерапии"Я" " 2016 " Психокоррекция. психотерапия, консльтирование"; "" Применение психологиеских игр в консультативной и коррекционной практике"; "Эйдетика в работе психолога и педагога" Denis School English Intermediate, Grade B
Bahama Mama
Мария
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Дарница, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Работаю с детками 3 года, в семьях, а так же в детской комнате. Детки были от годика до трех лет. Сейчас работаю с малышом, ему 2,7.Часто делаем разные поделки, лепим из пластилина, кинетического песка, пазлы, Лего, развеивающие игры по возрасту) на уличке познаём мир, собираем листочки, каштанчики, жёлуди, играем на площадках долго ( в хорошую погоду).Я учусь на вокалиста в Поплавского на 3 курсе. Занимаюсь музыкой, и люблю петь.Был опыт работы в частном детском саду. А так же за границей в Швейцарии работала с мальчиком и в Украине тоже с ним. Больше года мы были вместе после чего они улетели в Маями. Стану хорошим другом не только ребёнку но и помощником его родителям:)
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Троєщина, вулиця Теодора Драйзера, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працюю медичною сестрою та помічником вихователя в приватному садочку.
Bahama Mama
Дар‘я
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Анатолія Петрицького, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт мене звуть Дашаю Мені 20 років. І я дуже люблю дітей. Це кохання мені прищепили з дитинства, у сім'ї багато дітей, а я старша, тому з раннього віку НЯНЯ🧸❤️ Кожне літо проводжу в таборах. Усі три місяці розмалюю літо яскравими фарбами та дарую емоції, враження сотням дітей Коли літній табір закінчується я працюю нянею для дітей 1+, дошкільного віку і вже зовсім дорослими 6+ Залежно від віку 🐣розвиваємося в ході ігор 🐣пізнаємо світ 🐣турбота та догляд 🐣проводимо весело час 🐣готуємося до школи 🐣підтримуємо захоплення дитини 🐣репетиторство з математики, української + всі предмети початкової школи + англійська з 0 🐣прогулянки, супровід Я студентка 4 курсу спеціальності Міжнародні економічні відносини. Дуже люблю читати, грати в настільні ігри, танцювати, співати, займатися спортом та бути на одній хвилі з дітьми Основний підхід - стати другом для дитини😉
Bahama Mama
Нина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Украинка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Большой опыт работы профессиональной сиделкой в Украине и за границей. Я люблю шить, люблю делать композиции из бисера. У меня три дочки, одна с мужем и дочкой живёт в Испании, две живут здесь в городе Украинка.Я сейчас живу с младшей дочкой и внучкой.Ценю в людях: самое ценное, это честность, открытость.У меня несколько человек было после инсульта, поэтому надо было оказывать полную поддержку, гигиеническую, а также обеспечить правильное лечение и питание дома. Умею готовить и с радостью это делаю.
Bahama Mama
Мар'яна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Малинова 22
Інформація про виконавця: Доброго дня, шановні матусі та татусі! Мене звати Мар'яна. Я добра і порядна няня-педагог) Маю 12 років досвіду роботи в школах, центрах розвитку дітей та дитячих садочках. Володію методиками раннього розвитку. З 2017 року працюю нянею в сім'ях з діточками від народження до шкільного віку. Працювала за різними графіками( погодинно,вахтовим методом,а також нічною нянею).Приорітетом у моїй роботі є: безпечні умови, позитивне сприйняття навколишнього світу, повага, любов, терпіння до маленької особистості. За бажанням моїх вихованців, з радістю зможу допомогти в опануванні української мови, а також усіх шкільних предметів початкової школи. В роботі завжди прислухаюся до побажань батьків.Поважаю традиції і звичаї сім’ї. Надам дипломи про вищу педагогічну освіту та сертифікати проходження курсів, характеристики та рекомендації з попередніх сімей, а також сертифікат вакцинації.
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Кирило-Мефодіївська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Діти - це любов та турбота, діти - це життя! Із задоволенням посиджу з вашим малюком, пограюсь, почитаю книжку, поспіваю або навіть пограю на музичному інструменті! Маю вищу освіту викладача музики, працювала з дітьми різного віку, також маю досвід догляду за немовлятами. By the way, I speak English fluently as well, so if you want your kids being raised bilingual - that’s easy for me too! Своїми сильними сторонами вважаю відповідальність, чесність та пунктуальність. Цікавлюсь дитячою психологією, так як вона є одним з найважливіших моментів у спілкуванні та догляді за дитиною будь-якого віку. Також цікавлюсь методиками раннього розвитку. Пройшла повний курс вакцинації від COVID-19. Буду дуже рада провести час з вашою дитиною!
Bahama Mama
Obolon, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працюю лікаркою-інтернкою :) Знаю як надавати першу медичну допомогу.
Bahama Mama
Ярослава
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Можу безкінечно відповідати на питання " Чому? " і не втомлююся. Досвід: З 10 років доглядала за племінниками та дітками знайомих. З 17 років працюю нанею у сім'ях до 3-х дітей від 0 років. З 19 років офіційно працюю у приватних дитячих закладах вихователем та педагогом з підготовки до школи ( у групах з 10 дітей віком 1,5 - 6 років ) Навчаю читати та покращую техніку читання за авторською методикою. Знаю особливості вікової психолої. Маю досвід у роботі з дітками з особливими потребами. Можу надати першу медичну допомогу. Знаходжу підхід навіть до найскладнішого характеру, вмію вирішувати конфліктні ситуації, і знаю як допомогти дитині пережити зміни настрою екологічно. Легко знаходжу контакт з батьками. Люблю всіх дітей однаково сильно💗
Bahama Mama
Єлизавета
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Мінський масив, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт!Мене звати Ліза, працювала в кафе нянею, з багатьма дітками одночасно, є молодша сестра за якою наглядала з 12 років тому знаю як себе поводити з дітками шкільного та дошкільного віку. Навчаюся на психолога тому люблю творчість та комунікацію з дітьми. Не дивлячись на мій вік у мене є досвід роботи, я відповідальна, можу знайти спільну мову з підлітками, знайду творчий підхід саме до вашої дитини.
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Михайла Драгоманова, 44А, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю вас! Мене звати Катерина. Маю вищу педагогічну освіту, спеціальність фортепіано, викладач музики. З самого дитинства мене завжди тягнуло до дітей. Я не втомлювалася з ними грати, займатися і якщо треба заспокоїти. Зараз мені 41 рік, а ці почуття нікуди не поділися. Я працювала в школах, дитсадках, також підміняла вихователів на групах. Мені було дуже приємно доглядати дітей, годувати їх, займатися з ними, гуляти на вулиці. 4 роки тому я вирішила спробувати себе у роботі з дітьми у Європі. І в мене це виходило. Я швидко знаходила контакт із крихітками. У мене досвід роботи з дітьми від немовлят до підліткового віку. Я дуже швидко прив'язуюсь до дітей, але завжди пам'ятаю, що в них є батьки. Тому мені притаманна субординація. Я готова присвятити частину свого життя найдорожчому, що мають батьки – це ваші дітки. З радістю стану другом, дбайливою нянею і якщо потрібно вчителем для вашої дитини. До зустрічі!
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!