Феї чистоти в Києві

Голосіївський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я - трудоголик
Топ-фея
Обухов, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Навчаюся в Національному авіаційному університеті. Віддаю перевагу гарному результату.
Топ-фея
Київ
Інформація про виконавця: Я - кондитер за освітою. Люблю коли чисто і смачне пахне)
Деснянский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Ответственна, аккуратна, умею очень вкусно готовить! Также могу поремонтировать одежду :)
Школа Універсального Помічника
Київ
Інформація про виконавця: Моя слабкість - десерти, професійно пеку та не гірше вмію прибрати ;)
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Роскошь начинается с порядка и чистоты.Альберто Моравиа
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Немішаєве, Київська область, Украина
Інформація про виконавця: До роботи ставлюся з максимальною віддачею.Тому отримую задоволення від її результату:)
Троещина, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Есть опыт работы по уборке квартир 2,5 лет, мытье окон, глажка белья (мужские рубашки), без вредных привычек.
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Комунікабельність, швидкість, активність, чесність. Вміння якісно та оперативно проводити прибирання. Досвід роботи в сім'ях з дітками.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Конотоп, Сумська область, Україна
Інформація про виконавця: Люблю чистоту і порядок.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Переяслав-Хмельницкий, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Досвід роботи отримала в Польщі, в місті Катовіце.Працювала півроку. Люблю прибирати, наводити порядок.Від добре зробленої роботи отримую задоволення.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
вулиця Мартиросяна, Київ, Україна
Інформація про виконавця: У меня хороший опыт в уборке, люблю наводить чистоту! Ещё я мама 14- ти летнего сына, активная, позитивная,настроена на результат)
Топ-фея
проспект Миколи Бажана, 9Г, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працювала клінером за кордоном.Пунктуальна, чесна, старанна.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Киев (Ул.Татарская,2б)м.Лукьяновская.
Інформація про виконавця: Высшее педагогическое образование.5лет работы в одной семье- няня и помощь в семье по дому.Пунктуальная,ответственная,человек слова и дела,люблю когда чисто!Без вредных привычек.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
М. Вирлиця
Інформація про виконавця: Психолог за освітою, вмію зацікавити дитину, працювала гувернанткою, репетитором, нянею . Маю 8 років досвіду. найменший 11 місяців, старший 4 клас. Маю сертифікати освітніх програм. З радістю допоможу. Також я успішно пройшла тренінг БагамаМама з базового прибирання і вмію старанно наводити чистоту.
Київська обл василтківський рн
Інформація про виконавця: Цікава, весела, люблю коли усе на своїх місцях
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
вулиця Ніжинська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Прибирання є одним з моїх хоббі. Фізична праця навіть може позбавити стресів та розумових перевтомлень які зараз на кожному кроці. А коли прибираючи ще допомагаєш іншим це дуже надихає надалі. Студентка НАУ. Пов'язую своє життя з творчістю. Дуже люблю подорожувати, тож ця робота з кожним замовленням дає можливість відкрити для себе нові райони нашого міста.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Молодежная
Інформація про виконавця: Я люблю чистоту и с удовольствием занимаюсь домашними делами. Хотела бы попробовать себя на этом поприще.
вулиця Архітектора Вербицького, Київ, Україна
Інформація про виконавця:
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
вулиця Михайла Бойчука, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Наводжу порядок і чистоту.Люблю коли все на своїх місцях.
проспект Перемоги, 27, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Не конфликтна, без вредных привычек, трудолюбивая, вынослива, соблюдаю субординацию, порядочная. Умею пользоваться современной люксовой бытовой техникой, знаю технику уборки, умею ухаживать за дорогими поверхностями.
Топ-фея
улица Николая Ушакова, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Працюю медичною сестрою. Люблю чистоту, порядок, трудолюбива.
ул. Маршала Якубовского, 9, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю порядок и чистоту. Выгляжу моложе своих лет, веду активный образ жизни. У меня музыкальное образование, большой опыт работы на радио, занимаюсь конным спортом. Работала в семьях помощницей по дому. Последний год - домработницей в семье профессора. Делаю все чисто, аккуратно.
Святошинський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Замужем, ребёнку 16 лет. Люблю уборку за результат, приносит мне внутреннее спокойствие)
Топ-фея
Київська обл., Україна
Інформація про виконавця: Відповідальна, активна, охайна)
Вул Лаврухіна 7
Інформація про виконавця: Відповідальна,охайна,люблю чистоту,та виконую побажання господарів
Дарницький район Вул.Вишнякiвська 5
Інформація про виконавця: Дуже активна,трудолюбива,люблю чистоту
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Плесецьке
Інформація про виконавця: Активна. Цілеспрямована. Смачно готую. Кондитер
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Шеф-кухар
Вишневе, Чорновола
Інформація про виконавця: Люблю працювати, відповідальна, старанна.
Плоское, Киевская область, Украина
Інформація про виконавця: За фахом медсестра, 28років стажу, маю медичну освіту. Є досвід з новонародженими так як 10років працювала в пологовому будинку. Володію всіма маніпуляціями, в/м,в/в,постановка венфлонів,катеторизація, догляд за післяопераційними кліентами. Люблю порядок,чистоту. Не конфліктна, чемна.
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт мене звати Ірина давайте познайомимося ближче. Мені сорок років, я мама дорослої Доньки. Також маю досвід з тваринами, кішки та собаки полюбляють мене, я їх. Позаду інститут економіки та міжнародних відносин. В сфері надання послуг вже більше року. Пройшла школу універсального помічника "BahanaMama". Відповідальна, старанна, активна. Рада буду стати Вам помічницею.
Академгородок, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Ответсвенность,коммуникабельность,отношусь к работе внимательно,вредных привычек не имею,люблю порядок
просп. Генерала Ватутіна, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За освітою вчитель почткових класів, працювала в сім'ях нянею, репетитором. Можу займатись із дітками від 0 до 5 класу, знаю всі предмети (крім іноземних мов) та всі методики. Весела, позитивна та люблю працювати) Пройшла тренінг з допомоги по дому, дуже люблю чистоту та порядок.
Голосеевский район
Інформація про виконавця: Старательная, ответственная, аккуратная, понятливая
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Костянтина Данькевича, Київ, Україна 17,кв.278
Інформація про виконавця: Доброзичлива,відкрита,тактовна,легко знахожу контакт з дитиною. Працювала в дитячих закладах (працювала в садочках) та в дитячій поліклініці дитячою медсетрою, працювала в сім'ї рік з дитиною 8 місяців. Допоманала зі старшою дитиною також. Обізнана в патронажі, ГВ, догляді за дитиною після народження, здійснювала візити додому. Розглядаю роботу як частково так і на постійній основі. Також успішно пройшла тренінг БагамаМама з базового прибирання і готова допомагати по дому.
Євгенія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вул. Данила Щербаківського, 59
Інформація про виконавця: обов"язкова, пунктуальна, сумлінна, чесна, освіта вища
б-р Приозерний, 1, Гатне, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я счастливая мама . Я художник по образованию ..Последние 3 года была домохозяйка. Знаю толк домашнем хозяйстве. Люблю наводить красоту , чистоту , порядок в доме. Радо было поделится с людьми своим умением.
вулиця Бориса Гмирі, 9, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Меня зовут Алина,по образованию медсестра ,со стажем работы 5 лет.Я очень ответственная и доброжелательная!не конфликтная ,умею находить общий язык в коллективе,на замечания отношусь с пониманием.я Комуникабельная,позитивная,целеустремлённая и стрессоустойчивая.В свободное время люблю бегать по утрам.По вечерам предпочитаю посмотреть интересные сериалы)))
Буча вул.1 лінія 42
Інформація про виконавця: В молодості працювала за освітою- економістом, бухгалтером. Після переїзду на Київщину після 50-річного віку почала заробляти фізичною працею: приглядала за дітьми та прибирала. З 2011 року і по даний час працюю помічницею по дому.
вулиця Івана Микитенка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Відповідальна, пунктуальна, чистолюбива, привітна, добра, харизматична, комунікабельна, ненабридлива. Люблю свою роботу, тому виконую її ретельно і якісно. Не маю шкідливих звичок.
Дарницкая площадь, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Проїхала велосипедом з України в Іспанію за 45 днів
улица Минина, Київ, Україна
Інформація про виконавця: График работы с 9.00-16.30, кроме выходных .
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вільно і впевнено почуваю себе в роботі, ретельність і відповідальність мої сильні сторони, позитивний настрій і дотримання субординації завжди з собою! До зустрічі!
Святошинский район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю чистоту и порядок. Считаю это залогом здоровья и хорошего настроения. Приветливая, ответственная, тактичная, внимательная к замечаниям, без вредных привычек. Опыт работы в загородном доме ( 1000кв.м.-3 этажа ) 4 года. Смогу создать уют в вашей квартире (доме) , приготовить вкусный обед, посмотреть за детьми, помочь с домашними животными.
вулиця Каштанова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: По спеціальності перекладач, тому займаюсь репетиторством з англійської мови. Працювала в Німеччині помічницею по дому, дуже люблю чистоту та порядок.
Святошинский район, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Всем доброго времени суток)Хочу рассказать Вам немного о себе. Меня зовут Ирина, живу в Киеве и мне 30 лет. Я работала в разных сферах и пробовала себя.Хочу что бы моя работа приносила не только мне удовольствие, но и Вам) Обещаю позаботиться всеми силами о чистоте в Вашем доме, качественный сервис и подарить счастья чистоты, на которое мы всё заслуживаем!
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Метро Вокзальна
Інформація про виконавця: Працьовита, охайна,відповідальна.Люблю порядок в мешканні,квіти, тварин.Пунктуальна, безконфліктна. У вільний свій час вишиваю бісером.
улица Тростянецкая, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Внимательна к мелочам,ответственна,энергична,пунктуальна.
м.Київ, Воскресенка
Інформація про виконавця: Спокійна, трудолюбива, відповідальна, комунікабельна, не маю поганих звичок.Маю досвід повара (2.5 років в ресторанах Києва та в сім'ї закордоном), вмію шити, маю вищу економічну освіту.
Оболонь, Київ, Україна
Інформація про виконавця: перфекционизм, пунктуальность, субординация, 1 год работы в профессиональной клининговой компании, до этого - 6 лет домработница в семье. Буду рада Вам помочь;)
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
04208
Інформація про виконавця: Мій девіз:,,Чистий простір-запорука успіху"
район Голосієво
Інформація про виконавця: Мені 34 роки, маю досвід роботи по прибиранню квартир, знаю побутову хімію, як доглядати за різними поверхнями. Працювала в хімчистці «Унмоменто» технологом. В обов’язки входило - комплексне прибирання поверхонь, миття вікон, зміна постільної білизни, прання, прасування. Майже рік працюю помічницею в сім'ях. Люблю готувати домашню їжу..
Ніна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Святошинський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: По житті дуже люблю в оселі порядок, охайність, затишок. Чесна і охайна. Без шкідливих звичок.
Ирина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Белая Церковь, Киевская область, Украина
Інформація про виконавця: Имею опыт Клинером более 3 лет. Быстро и качественно стараюсь делать свою работу. Умею правильно подбирать химию для уборки. Всегда поддерживаю инвентарь в идеальном состоянии. Трудолюбивая, добрая, скромная. Мои преимущества: быстрая обучаемость, внимательность, ответственность, готовность выполнять рутинную работу. Мойка окон - мой конёк). Нахожу индивидуальный подход даже к самым требовательным клиентам, неконфликтна. При необходимости присмотрю за детьми.
Оля
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Васильков, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Чистоплотная, люблю детей, готова поделиться опытом.. И набраться опыта
проспект Перемоги, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вважаю, що родина - це справжня цінність, тож бажаю допомагати з хатніми справами, щоб батьки могли більше часу проводити з дітьми, а мами мали час для себе.
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!