BahamaMama - найкраща мама після рідної!

Як все почалося?

В основі bahamamama.com.ua лежить ідея підтримки батьків в їхньому бажанні мати цікаве та різностороннє життя, необмежене хатніми справами або доглядом за дітьми. Сім’я і діти - безперечно важлива частина життя людини, але крім цього людям потрібен розвиток, робота чи справа по душі, час на себе, час із друзями не кажучи вже про час на стосунки! Як же все встигнути? Потрібні помічники🤜, помічники, яким можна довіряти. Саме з цією мотивацією був створений сервіс bahamamama.com.ua. Тут можна знайти тільки перевірених та тренованих виконавців - погодинних фей чистоти та бебісіттерів, яких можна викликати разово або на регулярній основі.

Нещодавно сервіс BahamMama об’єднався із сервісом експрес нянь Parasolka і тепер перевірених нянь Parasolka можна легко замовити на порталі bahamamama.com.ua.

Як ми працюємо?

BAHAMAMAMA.COM.UA - це унікальна платформа, яка поєднує тільки перевірених та тренованих виконавців - клінерів, бебісіттерів з замовниками. Оформлюй завдання за декілька кліків на нашому сайті, проглядай список виконавців та один з наших Фей чистоти чи Мері Поппінс з’явиться за вказаним часом готова до роботи🧚‍♀️. У нас фіксована погодинна оплата - 120 грн/год (клінінг) та 140 грн/год (бебісіттінг). Ніяких сюрпризів. Ти платиш тільки за загальну кількість годин.

Хто наші виконавці?

Клининговый сервис Багама Мама

До створення bahamamama.com.ua, ми проводили більшість нашого професійного життя, займаючись рекрутингом персоналу для міжнародних компаній. Наш досвід у підборі людей, поєднаний з досвідом мами😊, допомагає нам обирати тільки достойних та надійних експертів у своїй справі. Більше ніяких пошуків в інтернеті та серед знайомих, хвилювань та сумнівів щодо чесності та порядності знайденої людини. Ми подбали про тебе і твій час, щоб ти не хвилювалась, і підготували для тебе надійних помічників.

Всі наші виконавці проходять процес відбору з чотирьох етапів до якого входять:

  1. 🗣Співбесіда

  2. 👩‍💻Он-лайн навчання та тест на володіння професійними навичками

  3. 👩‍🏫Особиста зустріч та тренінг з експертами

  4. 🚗Виїзний тест з нашим експертом

Також, ми переконуємось у чистоті минулого наших кандидатів (перевірка на судимості, у відкритих реєстрах та перевірка по базах агентств з пошуку домашнього персоналу).

Що нас відрізняє?

Ми єдиний в Україні клінінг-маркетплейс, де всі виконавці - ретельно відібрані та треновані клінери. Кожного з наших виконавців ми не вагаючись запросили б до свого дому. Наша місія - робити життя мами простішим, спокійнішим, щоб ти могла відпочити або спокійно погратися з дитиною. Ми завжди на твоїй стороні і в разі виникнення труднощів або твого незадоволення нашим сервісом, ми будемо раді запропонувати тобі відшкодування або безоплатну послугу.

Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!