Про BahamaMama

Хто ми?

Клининговая компания Bahamamama в Киеве

Ми - дві працюючі мами👭, які втомилися від неякісних або дорогих ресурсів для пошуку клінерів. Знайти порядну людину з належними стандартами до роботи, запросити ії до себе додому та не заплатити при цьому величезні гроші - те ще випробування🤦‍♀️

Ми знаємо, як важливо мати гарантії, що людина перевірена і на неї можна покластися без хвилювань. Знаємо, що плінтус теж треба протерти, а крани мають бути начищені до блиску. Знаємо, що іноді нам потрібна допомога в організації речей. Наші виконавці - перевірені та треновані клінери, які, поміж іншим, завжди приїжджають  із щирою посмішкою, адже так важливо, щоб людина, яка заходить до тебе додому, була привітна. Цю платформу ми розробили думаючи про сім’ю, для твоєї зручності і спокою - щоб ти могла відпочивати вдома!

Як ми працюємо?

bahamamama.com.ua - це унікальна платформа, яка поєднує тільки перевірених та тренованих виконавців - клінерів з замовниками. Оформлюй завдання за декілька кліків на нашому сайті, проглядай список клінерів та один з наших перевірених виконавців з’явиться за вказаним часом готовий до роботи🧚‍♀️. У нас фіксована погодинна оплата - 120грн. Ніяких сюрпризів. Ти платиш тільки за загальну кількість годин.

Хто наші виконавці?

Клининговый сервис Багама Мама

До створення bahamamama.com.ua, ми проводили більшість нашого професійного життя, займаючись рекрутингом персоналу для міжнародних компаній. Наш досвід у підборі людей, поєднаний з досвідом мами😊, допомагає нам обирати тільки достойних та надійних експертів у своїй справі. Більше ніяких пошуків в інтернеті та серед знайомих, хвилювань та сумнівів щодо чесності та порядності знайденої людини. Ми подбали про тебе і твій час, щоб ти не хвилювалась, і підготували для тебе надійних помічників.

Всі наші виконавці проходять процес відбору з чотирьох етапів до якого входять:

  1. 🗣Співбесіда

  2. 👩‍💻Он-лайн навчання та тест на володіння професійними навичками

  3. 👩‍🏫Особиста зустріч та тренінг з експертами

  4. 🚗Виїзний тест з нашим експертом

Також, ми переконуємось у чистоті минулого наших кандидатів (перевірка на судимості, у відкритих реєстрах та перевірка по базах агентств з пошуку домашнього персоналу).

Що нас відрізняє?

Ми єдиний в Україні клінінг-маркетплейс, де всі виконавці - ретельно відібрані та треновані клінери. Кожного з наших виконавців ми не вагаючись запросили б до свого дому. Наша місія - робити життя мами простішим, спокійнішим, щоб ти могла відпочити або спокійно погратися з дитиною. Ми завжди на твоїй стороні і в разі виникнення труднощів або твого незадоволення нашим сервісом, ми будемо раді запропонувати тобі відшкодування або безоплатну послугу.

Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!

Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!